Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Plomby mi na szczęście na Torze Kurpie nie wypadły dzięki zawiechom Multi, ale Janek to kurde pisanki musi mieć tytanowe, a plomby mocowane na klej montażowy Tytan :biggrin: .

No i powiem tyle - Janek, jak zobaczyłem, jak na 1098 "wychodzisz z progu", to mi się cieplutko zrobiło :biggrin: .

Potem, jak wracałem do siebie, to zjechałem na dróżkę, na której królowa zima zwinęła w paru miejscach asfalt, szkoda że fotek nie zrobiłem. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie trzy pytanka:

-po primo Jak ma się sprawa z nakładką na siedzenie pasażera (zadupek)-tzn. czy wystarczy kupić sama nakładkę, czy potrzebne są jeszcze jakieś mocowania?

-po drugo zastanawiam się również nad pługiem pod silnik- te same kwestie co w przypadku "zadupka"

-no i po trzecio znajomy rozdarł mi kanapę i zdecydowałem się poszyć całą na nowo. Co myślicie na to, aby pod kolor motocykla:czerwony z białym pasem przez środek owiewki i bak -uszyć kanapę tj. czerwona + biały pas przez środek? Już trochę nad tym myślałem ale boję się, że po tygodniu jeżdżenia ów biały pas stanie się szaropodobny ;o

Dzięki z góry ;)

Pozdrawiam Marcin

 

Jaka chcesz kupic nakladke? Oryginalna czy plastbike?

 

Obie maja mocowania wklejone/wtopione w zadupek od spodu. Jezeli interesuje Cie plastbike, to akuratnie mam taka ktorej nie bede montowal do swojego. uchwyty sa z przewierconymi dziurami wiec powinno to sie przykrecac od spodu do ramy w miejscach mocowania plastikowego wypelnienia pod siodlem.

Chcesz? wysle zdjecia

 

Pisze ze powinno bowiem tego nie robilem.

 

Aha, moja nakladka to nowka sztuka z Plastbike, niepomalowana, zawinieta jeszcze w plastbike'owy papier z plastiku:)

 

Luc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy diler w krakowie zapowiadał, że szybciej części sprowadza... można zapytać. ale żeby taką pierdołę..?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek 21...starość Cię złapała w swe kościste szpony hahaha...no ale to Twój wybór i to należy uszanować...

Pojeździsz trochę zobaczysz, że to nie to - szczególnie jak przejedziesz się na Ducati, a najlepiej porównasz, bezpośrednio...jestem m.in. tzw testerem w Motostodole, i powiem Ci, że np 142 KM w 2 litrowym silniku S@S w Iron Horse to nie to samo co tylko 100 KM w Ducati 748...

Pozdr. J-999

 

Może z tą starością to prawda choć do emerytury jeszcze mi trochę brakuje :D Na Ducati jak na razie tylko siedziałem, gdybym miał okazję się przejechać mogłoby się inaczej skończyc. Zobaczymy jak to będzie, motocykle sportowe są dla mnie trochę za sportowe dlatego celowałem w Monstera. Może jak się najeżdżę Warriorem to używane Streetfightery będą miały bardziej przystępne ceny :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z tą starością to prawda choć do emerytury jeszcze mi trochę brakuje :D Na Ducati jak na razie tylko siedziałem, gdybym miał okazję się przejechać mogłoby się inaczej skończyc. Zobaczymy jak to będzie, motocykle sportowe są dla mnie trochę za sportowe dlatego celowałem w Monstera. Może jak się najeżdżę Warriorem to używane Streetfightery będą miały bardziej przystępne ceny :P

 

 

monster jest jak goły sport, a streetfighter... :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monster jest jak goły sport, a streetfighter... :icon_twisted:

 

To fakt, trochę źle się wyraziłem. Bardzo bym chciał mieć superbike'a Ducati ale pod warunkiem że miał bym czas/pieniądze polatać nim po torze. Na ulicę, przynajmniej dla mnie takie motocykle są nieco zbyt szybkie i wyspecjalizowane. Monster to też nie przelewki, Streetfighter to już rakieta ale jednak są nieco bardziej uniwersalnymi motocyklami. Właśnie to miałem na myśli :icon_mrgreen: Najlepiej było by mieć dwa motocykle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, trochę źle się wyraziłem. Bardzo bym chciał mieć superbike'a Ducati ale pod warunkiem że miał bym czas/pieniądze polatać nim po torze. Na ulicę, przynajmniej dla mnie takie motocykle są nieco zbyt szybkie i wyspecjalizowane. Monster to też nie przelewki, Streetfighter to już rakieta ale jednak są nieco bardziej uniwersalnymi motocyklami. Właśnie to miałem na myśli :icon_mrgreen: Najlepiej było by mieć dwa motocykle...

 

 

... lub wiecej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, trochę źle się wyraziłem. Bardzo bym chciał mieć superbike'a Ducati ale pod warunkiem że miał bym czas/pieniądze polatać nim po torze. Na ulicę, przynajmniej dla mnie takie motocykle są nieco zbyt szybkie i wyspecjalizowane. Monster to też nie przelewki, Streetfighter to już rakieta ale jednak są nieco bardziej uniwersalnymi motocyklami. Właśnie to miałem na myśli :icon_mrgreen: Najlepiej było by mieć dwa motocykle...

Ja właśnie tak zrobiłem. Kupiłem maxi skuter do latania na co dzień do pracy i po bułki. A dla fun w weekendy i wieczory kupiłem 1098.

Mam plany o tory też zahaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie tak zrobiłem. Kupiłem maxi skuter do latania na co dzień do pracy i po bułki. A dla fun w weekendy i wieczory kupiłem 1098.

 

Ja też tak zrobiłem jak Rafi-r. Maxiskutery są fajne- super praktyczne, ekonomiczne, mozna pojeździć spokojnie i posłuchać jak ptaszki śpiewają, nie trzeba się stroić w extra wdzianka. Ducati jest w od święta :biggrin:

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają skuter, mam i ja :biggrin: .

23-letnią 250tkę.

Rozmiarowo taka, jak większa chińska 50-tka, a jeździ w miarę dynamicznie, jak na swój wiek oczywiście.

Ducat wiadomo, nie do jeżdżenia po bułki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...