Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież takie rzeczy widać na zdjęciach...

 

 

A ja tylko ze smutkiem zapowiem, że poszukuję zawieszenia przedniego do 600SS (czy od M600 i czegoś jeszcze podejdzie?) :(

Pomożecie?

 

 

...

 

szczegóły opiszę na DOC'u...

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchasz rad Brutus!!! A tak nawiasem mówiąc to powinniśmy stworzyć na forum allegro-kupy wśród dukatów czyli ostrzegać potencjalnych nabywców przed konkretnymi ofertami. W ten sposób wyeliminujemy oszustów z rynku i oszczędzimy takiemu Brutusowi nerwów, czasu i kasy za paliwo. Można by też stworzyć specjalną jednostkę, która jak kiedyś AK będzie znajdować gościa, wywozić do lasu, rozbierac do naga i po przywiązaniu do drzewa odczytywać wyrok, robić zdjęcia i umieszczać na naszej -klasie czy gdzies tam za oszukiwanie ludzi.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchasz rad Brutus!!! A tak nawiasem mówiąc to powinniśmy stworzyć na forum allegro-kupy wśród dukatów czyli ostrzegać potencjalnych nabywców przed konkretnymi ofertami. W ten sposób wyeliminujemy oszustów z rynku i oszczędzimy takiemu Brutusowi nerwów, czasu i kasy za paliwo. Można by też stworzyć specjalną jednostkę, która jak kiedyś AK będzie znajdować gościa, wywozić do lasu, rozbierac do naga i po przywiązaniu do drzewa odczytywać wyrok, robić zdjęcia i umieszczać na naszej -klasie czy gdzies tam za oszukiwanie ludzi.

 

 

Przydało by się, oj przydało by. Dzisiaj nie chce mi się już myśleć, tyle co wstałem. Ale nie wiem czy kupię jakieś moto do końca miesiąca, chyba cały kosmos działa na moją niekorzyść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miny są i zawsze będą, przecież Ci sprzedawcy z powodu jakiś uszczerbków, szlifów, braków w moto nie oddadzą go na złom- tylko dlatego by zaoszczędzić nerwów kującego. Jak ktoś chce nabyć nówke najlepiej uderzyć do salonu :bigrazz:

Chcesz się pozbyć moto, starasz się go przedstawic w jak najlepszym świetle :wink: Tak już jest. Dlatego trzeba uważać i kupować ze znawcą albo z zaufanego źródła.

 

Duke- a co do wlewu, nie powinno być problemu z rozłożeniem na części pierwsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież takie rzeczy widać na zdjęciach...

A ja tylko ze smutkiem zapowiem, że poszukuję zawieszenia przedniego do 600SS (czy od M600 i czegoś jeszcze podejdzie?) :(

Pomożecie?

...

 

szczegóły opiszę na DOC'u...

 

 

 

 

http://www.docpoland.com/node/2834

 

,poszukajmy rozwiazania :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak nawiasem mówiąc to powinniśmy stworzyć na forum allegro-kupy wśród dukatów (...)

 

jest dział skradzione/ podejrzane... wystarczy założyć wątek i opisywać co i skąd; same linki nic nie dają, znikają po paru dniach/ tygodniach

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.docpoland.com/node/2834

 

,poszukajmy rozwiazania :lalag:

 

Szukamy, szukamy :wink:

A tak na szybko, bo zarobiony jestem i spać zaraz idę :icon_mrgreen: :

http://www.google.pl/search?q=wada+ukryta&...lient=firefox-a

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj się dogadać z gościem a jak bedzie zgrywał kozaka to go postrasz krokami prawnymi. Jeśli Gruby twierdzi,że nie miał dzwona i poza tym moto jest OK to może warto naprawić zawias. Mogę zapytać ile za niego dałeś? Może jednak wymusić na nim zwrot kasy i kupić coś od znajomego lub z pewnego źródła?

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na to:

pacjent - 1098s - przebieg 3 600 KM

ciekną oba lagi........... :banghead:

a zawias to Ohlins który koszyuje chore pieniądze.

Spotkał się ktoś z taką akcją? :rolleyes:

 

Za mało jeździsz chłopaku i olej poczuł się niepotrzebny.

 

Masz nr do Darka Musielaka on Ci to raz, dwa naprawi i "będzie Pan zadowolony". Jak nie to daj znaka, wyślę Ci go na priv.

Oczywiście możesz zaprowadzić do Probike'u na gwarancji ale to może chwilę potrwać zanim ocenią czy przejdzie to jako naprawa gwarancyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak... po zbyt długim postoju- olej potrafi siknąć...się jeździ :buttrock: ...

Chyba niedługo będę 999 R składał...to naprawdę jeździ...

Teraz ciekawe porównanie 3 jeźdzców:

Michał( Aprilia RSV-ostry jeździec, Yamaha r-6):

1. 999 R

2. 749

3. 1098 Full race

3. Aprilia RSV

4. 748 S ( awans z powodu pracy nad zawieszeniem)

5. GSXR 1000

6. Yamaha R-6 ale tylko z amorkiem skrętu

Rysiek( różne Ducati- dość ostro jeździ)

1. 999 R razem z 1098 full race

2. 749

3. Aprilia Rsv

4. 748 S

5. Paso

6. Gsxr 1000

Janek( 748 S- czasami ostro jeździ)

1. 999 R

2. 749

3. 748 S

4. 1098 full race

5. Aprilia Rsv

6. Gsxr 1000

Pozdr. Janek.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczeły się ciezkie czasy nie tylko dla ducatisti w W-wie...

 

w piątek wieczorem zostałem poproszony przez panów w policyjniej Kia do zjechania na kontrolę.. "papiery w porządku, uprawnienia są, tablica niepodgięta... no to zmierzymy wydech..." :eek:

 

a ponieważ Jaro nie wozi silencerów do Termi wyszło 110dB... ;)

mógłbym polemizować nt warunków w których odbywał się pomiar (Al.Jerozolimskie) ale i tak wiedziałem że mam za głośny, więc nie miało to sensu...

 

ciężkie czasy... :(

Edytowane przez desmojaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...