Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

No i jam też już się zaklepał :) na te klekotanie. Się zobaczy co tam takiego super będzie.

 

 

Ja już wiem co tam takiego super będzie -MY WSZYSCY I NASZE WSPÓNE SPOTKANIE :buttrock: :clap: :notworthy: :flesje: i wspólne klekotanie :crossy:

 

A czy Toruń też się wybiera? Może jakbyście jechali obok nas Siudemką to może byśmy się spiknęli i polecieli dalej razem przez Leszno,Błonie,Grodzisk ?

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A czy Toruń też się wybiera? Może jakbyście jechali obok nas Siudemką to może byśmy się spiknęli i polecieli dalej razem przez Leszno,Błonie,Grodzisk ?

jaki Grodzisk? :wink:

jedziecie przez moją mieścine i dalej polecimy razem 8 z Nadarzyna wszyscy razem :buttrock:

 

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem co tam takiego super będzie -MY WSZYSCY I NASZE WSPÓNE SPOTKANIE :buttrock: :clap: :notworthy: :flesje: i wspólne klekotanie :crossy:

 

A czy Toruń też się wybiera? Może jakbyście jechali obok nas Siudemką to może byśmy się spiknęli i polecieli dalej razem przez Leszno,Błonie,Grodzisk ?

 

Edzio jestem jak najbardziej za :crossy: podaj tylko tel. na prv i ustalimy miejsce spotkania :wink:

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy,

jeżeli pozwolicie poklekoczę z Wami :)

 

dzisiaj nabyłem drogą kupna, btw od klubowicza, fantastycznego monstera 600, oczywiście czerwonego.

jest boski! póki co wydaje mi się niesamowicie szybki :crossy:

 

jak opadną emocje wrzucę jakieś fotki i opis :)

 

pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

czesc chlopaki juz dawno mnie tu nie bylo, mam takie jedno pytanie wyslalem juz dawno swoje ducati do polski ale nie zdaze w tym roku pojezdzic , mamuska odebrala wszystko oplacila ale ma problemy z przegladem bo te tluki od przegladow nie znaja angielskiego i nie maja danych na temat 1098 , i nie moge go zarejestrowac a podali mi okolo 40 punktow , gdzie to moge znalezc zeby zarejestrowac motor :banghead:

[/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy,

jeżeli pozwolicie poklekoczę z Wami :)

 

dzisiaj nabyłem drogą kupna, btw od klubowicza, fantastycznego monstera 600, oczywiście czerwonego.

jest boski! póki co wydaje mi się niesamowicie szybki :crossy:

 

jak opadną emocje wrzucę jakieś fotki i opis :)

 

pozdrawiam

Robert

 

No to gratulacje. Oto kolejny nawrócony:) Wrzuć jakies fotki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

czesc chlopaki juz dawno mnie tu nie bylo, mam takie jedno pytanie wyslalem juz dawno swoje ducati do polski ale nie zdaze w tym roku pojezdzic , mamuska odebrala wszystko oplacila ale ma problemy z przegladem bo te tluki od przegladow nie znaja angielskiego i nie maja danych na temat 1098 , i nie moge go zarejestrowac a podali mi okolo 40 punktow , gdzie to moge znalezc zeby zarejestrowac motor :banghead:

[/

 

A była tylko u jednych? czy w kilku stacjach nie chcieli jej zrobić przeglądu? W sumie pierwsze słyszę żeby robili problemy...nawet jak nie znają angielskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A była tylko u jednych? czy w kilku stacjach nie chcieli jej zrobić przeglądu? W sumie pierwsze słyszę żeby robili problemy...nawet jak nie znają angielskiego

 

niestety taka jest prawda, że znać nie muszą.. najpierw ze wszelkimi dokumentami należy się udać do tłumacza przysięgłego i dopiero na przegląd

Edytowane przez Domin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety taka jest prawda, że znać nie muszą.. najpierw ze wszelkimi dokumentami należy się udać do tłumacza przysięgłego i dopiero na przegląd

u tlumacza juz byla chodzi o jakies smieszne , docisk osi przedniej tylniej jakis absurd , skad ja mam im to wziac w instrukcji i opisie motoru tego chyba nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u tlumacza juz byla chodzi o jakies smieszne , docisk osi przedniej tylniej jakis absurd , skad ja mam im to wziac w instrukcji i opisie motoru tego chyba nie ma

Dlatego pytam czy była na jednej stacji, czy w kilku robili problemy. Jeśli tylko w tej, niech pójdzie gdzie indziej, najlepiej podpytaj znajomych w okolicy gdzie oddają moto i niech tam pójdzie. A robią problemy, bo może przyłapali ich na 'kwiatkach' albo mają pierwszy raz motocykl na przeglądzie i trzęsą portkami :]pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...