Skocz do zawartości

Idealny ideał idealnego stanu


Rekomendowane odpowiedzi

niewiem jak morzna po takim opisie i tylko jednej fotce ocenic stan moto czy czego kolwiek to tak jak pruba rozdziewiczenia przez telefon gluchej dziewczyny

 

A Ty znowu dajesz czadu z ortami....oj panie panie....weź posłuchaj rad i użyj tego Worda czy innego cuda bo aż głowa boli...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawa wcale taka ładna nie jest - np. pod ławką. Poza tym nierówna bardzo - widać nie przycięta na czas i odpowiedni wymiar, widać studzienkę kanalizacyjną (pordzewiała), krawężnik też pamięta Gierka. No cholernie nierówna i dużo kęp.

 

A tak na serio :buttrock: , przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie napisze: sprzedam kupę złomu, trzyma się na drutach (strzałowych bo tańsze), przeżyła 10 zderzeń z F16. Licznik kręcony, teoretycznie może kiedyś miała 65 tys. km a teraz to ma ok 1 000 000 km.

irki zobaczymy jak Ty sformułujesz ogłoszenie sprzedaży swojego motocykla, naprawdę nic nie podkoloryzujesz?

 

Nie denerwuj się chłopie, takie życie, chcesz sprzedać to letko musisz podkoloryzować, bo ludzie sami sobie dokładają tak zajebistą filozofię na temat stanu motocykla (nieprawdaż??) że normalnie człowiekowi szczęka opada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dla mnie stan BDB a nie już super to :

-orginalny lakier a jeśli nie topomalowany w barwy z tego modelu lub coś super(np.aerograf) a tutaj tego nie widze

- części motocykla od tego samego modelu jak wcześniejsze uległy wypadkowi

- części powypadkowe powymieniane przede wszystkim :!:

Poza tym ten model po takim przebiegu jaki ma sam z siebie pod względem technicznym nie ma prawa być super bo to pierwsza wersja ZXRy - niewtajemniczeni którzy mnie negują niech sobie poczytają o silnikach.

 

DarekS mylisz sie swoje ostatnie moto. sprzedałem jako po szlifie ale nie pisałem że :mrgreen: jest inaczej, spuściłem dość z ceny bo nie kombinowałem nad pytaniem czy bierze olej? :!:

 

Trochę mmnnie to jeszcze ogłoszenie zirytowało swoją treśćą z tego względu że mam ochotę na ZXR ale z tego co mi piszecie - obrońcy ogłoszeniodawcy :buttrock: to będę mósiał patrzeć tylko na ogłoszenia typu"códowny, dziewiczy,przenajświętrzy stan" skoro uznajecie taką definicję super stanu :D :D

 

[ Dopisane: 12-01-2006, 17:21 ]

A dla porównania to macie tutaj ogłoszenie do którego bym się nie przyczepił, zobaczcie lakier, tamten wygląda jak nakładany pędzlem w porównaniu do orginału:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M108979

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jak jest z tym malowaniem,

kupilem motocykl po szlifie i wypadalo by go teraz pomalowac ale przy sprzedazy beda marudzic ze malowane.......

nie rozumiem tego :|

Czy jak sprzedawaliscie moto malowane (porzadnie) byly jakies obiekcje co do malowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jak jest z tym malowaniem' date='

kupilem motocykl po szlifie i wypadalo by go teraz pomalowac ale przy sprzedazy beda marudzic ze malowane.......

nie rozumiem tego :|

Czy jak sprzedawaliscie moto malowane (porzadnie) byly jakies obiekcje co do malowania?[/quote']

Zawsze malowany motocykl ma nizsza wartosc, niz w oryginalnym. Z tego wzgledu, ze malowane czesci moga skrywac rozne tajemnice przeszlosci...

Dlatego nie wierze w zadne aerografy, tjuningi i inne cuda niewidy. Bo z reguly to dobre zabiegi na ukrycie wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wszyscy chcą ukryć wady np. ja chce przemalować bo mi sie czarowny nie podoba ale będę próbował powrucić do oryginalnego lakieru katany.

Ale też z drugiej strony wali mnie to czy ktoś będzie marudził przy sprzedasz bo go nie sprzedam pewnie za szybko o ile wogule go będę sprzedawał morze zostanie dla kobity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...