Skocz do zawartości

Idealny ideał idealnego stanu


Rekomendowane odpowiedzi

Tak wogol jak chcecie sobie kupic motocykl w orginalnym lakierze nie po szlifie nie bity nie zajezdzony .To czemu ogladacie oferty motocykli Uzywanych?? kupci sobi nowy bedziecie miec spokoj. Kazdy motocyk uzywany kiedys napewno upadl.czy to z powodu ze stopka boczna nieoczekiwanioe sie zapadla w piach czy ze wpadl pod tramwaj i go popchnol ze 3km dalej.Ja nie wierze poprostu w motocykl ktory nie upadl.a co do pomalowania motocykla to mam zdanie ze w koncu jak chcesz jezdzic z tymi wszystkimi odpryskami lakieru sladami po korozji 14letnim motocyklem to twoja sprawa.Ja motocykl tez wole miec ladny po za tym jak sami wiecie sa rózne rozbieznosci cenowe i mozesz kupic taniej lub w lepszym stanie.a jak najczesciej wyszukujecie oferty? a no w pierwszym ruchu patrzy sie na cene, bo i tak KAZDY koloryzuje w ogloszniu SPRZEDAZY.A motocykl po powaznej kraksie jak ktos juz wie. l to sobie potrafi sprawdzic czy to po srubkach na ramie czy typową jazdą bez rąk.I tak kazdy z nas tuz po kupnie zazwyczaj musi do "nowego" nabytku cos pieniedzy wlozyc czy to w wymiane oleju swiec,opony,a byc moze w remont kapitalny. W koncu jest to motocykl uzywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy motocyk uzywany kiedys napewno upadl.czy to z powodu ze stopka boczna nieoczekiwanioe sie zapadla w piach czy ze wpadl pod tramwaj i go popchnol ze 3km dalej

zgadza sie - zwłaszcza jak moto ma już ponad 10 lat to niestety niemożliwosćią jest aby nie bylo ani jedego crash'u (chociaż zdażają sie wyjątki :P- ale tu znowu komus nie pasuje bo cena za wysoka :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...