Skocz do zawartości

Motocykle VOR ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest tak źle, da się przeczytać. Szkoda że światło sie odbiło w niektórych miejscach i nic nie widać....Ale ogólnie to fajnie że Ci się chciało :notworthy: Pzdr

P.S.

Mi się podoba stylistyka tego motoru, ale są ładniejsze. Pzdr again ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozwólcie że odświerzę ten temat. Przyszło mi na myśl jedno pytanie.

 

eloelo napisał:

To Husaberg jest gowniany ??

 

 

Był bardzo gówniany' date=' póki go KTM nie przejął i póki nie pozmieniał tam milion rzeczy[/quote']

 

Kiedy nastąpiłą ta zmiana? A może inaczej, od którego rocznika warto kupować Husabergi?

Czy Husqvarna ma opinie egzotyka dlatego że też kiedyś była nienajwyższych lotów? A może w tym przypadku nie było żadnych zmian i trzyma cały czas taki sam poziom?

Z jednej strony warto kupować sprawdzone motocykle, ale z drugiej fajnie mieć coś czego nikt inny nie ma. Nieprawdaż?

 

Spójżcie na przykłąd na ten oto motocykl: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80763121

Jak za 2003 rok to cena jest rewelacyjna.

Poza tym to pińceta, odrazu szacunek wywołuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie za to intersuje ta kwestia

ABSOLUTNIE WYCZYNOWA KONSTRUKCJA:

SKRZYNIA BIEGÓW KASETOWA-SKRZYNIA DEMONTOWALNA BEZ POŁOWIENIA KARTERÓW!!!

ROZRZĄD ZĘBATKOWY-BRAK ŁAŃCUCH ROZRZĄDU!!!

ZAW.TYŁ OHLINS

ZAW.PRZÓD PAIOLI

RAMA SKRĘCANA

WAHACZ ODLEWANY-SKRĘCANY

SPRZEGŁO HYDRAULICZNE

WYDECH TYTANOWY

KIEROWNICA ANSWER PRO TAPER GRUBA

FELGI D.I.D.

HAMULCE BREMBO

 

ale chyba zebatki i tak po jakims czasie beda do wymiany?? czy chodzi o cos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest chyba motyw ze zebatka napedza zebatke, czyli sa obok siebie przez co nie trzeba wymieniac lancuszka, jest to zywotniejsze jak na moj gust

 

[ Dopisane: 15-01-2006, 15:07 ]

Spójżcie na przykłąd na ten oto motocykl: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80763121

Jak za 2003 rok to cena jest rewelacyjna.

Poza tym to pińceta' date=' odrazu szacunek wywołuje[/quote']

 

dluuuuuuuuuuuuuuugi tlumik posiada ów motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego upalnego dnia jak pojechałem na tor niedaleko siebie ( Strzeniówka) przyjechał gościu na motocyklu VOR ale nie pamiętam jaka pojemność... chyba 500.... motocykl naprawde prezentuje się super :) :) pozycja na nim wygląda tak jak na wyczynie.... Niestety nie dał się przejechać :) :( nie było zbytnio widać jak to śmiga bo gość wcale nie odkręcał gazu ... :( z odpalaniem to jest śmiesznie, nawet wymyślają jakieś swoje techniki tj. zachodzą od przodu motocykla i odpalają ale i tak jest ciężko go odpalić :lol: :lol: :lol:

Te motocykle są w naprawde super cenie :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

ja mysle ze Dominik Szymański jest poprostu zakochany w KTMie i nie widzi swiata po za nim mam takiego kumpla co tez mowi ze on zawsze bedzie jezdził na KTMie ale on nie mowi na reszte motocykli ze sa złe:) a o firmie delorto mysle ze wcale nie sa takie złe skoro tyle firm je stosuje wiadomo ze niema zeczy idealnych cos kosztem czegos ja mam w Yamasze gaznik delorto i nigdy mnie nie zawiodł kumpel w TE ma tej samej firmy i jest tez zadowolony:) a husaberg poprostu motocykl dla ludzi twardych mysle ze moze byc dobry a z serwisem to kazdy motocykl trzeba serwisowac takze zaden wyjatek:) moj kumpel był szczesliwym posiadaczem MAICO 500 2T marka bardzo słabo rozwinieta na polskim rynku a wbrew pozorom czesci były dostepne:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymyślają jakieś swoje techniki tj. zachodzą od przodu motocykla i odpalają ale i tak jest ciężko go odpalić

 

Robią tak poniewaz kopka schodzi w druga strone niz np. w KTMie czy Yamasze. Jak bys chciał go zapalic na siedząco bys musiał kopac do przodu a przy 500 4t moze byc ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki film o najlepszych motocyklach na świecie (prod. USA) w ramach enduro nie zjadziecie tam KTM, natomiast znajdziecie VORA. Prawdopodobnie z awaryjnościa jest tak jak w ktm bo podobne sprzęty i wysilone. A co do odpalania to wątpię, zeby producent wypuścił taka kichę na rynek. Poprostu może wada egzęplarza.

Jeśli chodzi o linię to cudo, maka bardzo popularna w usa. U nas nieznana bo poprostu nie ma dystrybutora porządnego. Ludzie kupują Keewaye to Vora też by wciągneli tym bardziej ze atrakcyjny cenowo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel był szczesliwym posiadaczem MAICO 500 2T marka bardzo słabo rozwinieta na polskim rynku a wbrew pozorom czesci były dostepne:D

 

bo Maico na poczatku lat 80 to były wyśmienite crossówki i łoiły KTM`a tylko tak jak mówisz marka nie była zbyt reklamowana tak samo zresztą jak Moto Villa i kilka jescze doskonałych moto

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...