Skocz do zawartości

pewien policjant - nadgorliwy hipokryta


Pawel-SV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ja o tym nie decyduje ale ja mniedzy innymi za to placę.

 

Jakoś nie mam przekonania aby praca policjanta w drogówce jest taka niebezpieczna że nie dozyje emerytury i jeszcze nagradzac go wcześniejszą emeryturą na koszt podatników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tylko posttestowy, czy go wywalą :P takze nie odpisujcie na niego zobaczymy jak naprawdę porządki ogarnęły wszystkich :P pozdro a tak pt(ang. btw) nie kłóććie sie tyle :)//// być może nawet dostanę 1 osrzeżenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh jak narazie nie chce mieć do czynienia z drogówką, teraz i w przyszlości, a tak na marginesie to wystarczy że mam dwoje piesków w domku i przesluchania 24h na dobę :P ojciec emerytowany, a mamuchna obecnei siedzi w izbie zatrzymań wiec nie wesoło mam, ale, ale plus jest taki, że cos niecos wrazie "W" mozna załatwić hihi :mrgreen: (moj brat kilka razy tą przychylnośc czy jakt to nazwać wykorzystał bo jechal wraz z mamuśką, ktora mu dupkę uratowała)

 

Pozdro

.:Młoda:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lobo - wydaje ci sie ze masz sie czym chwalic ze nie zatrzymujesz sie do kontroli ?

Ja robie odwrotnie i nie dlatego ze za niezatrzymanie beda mnie gonili, strzelali itp. Po prostu jezeli przegialem to wiem o tym i ponosze za to odpowiedzialnosc, a nie udaje glupka ktory nie wie o co chodzi.

Nie usiluje rowniez wmowic w policjanta ze nic zlego nie zrobilem, albo dawac mu lapowki ( ktorej zreszta kanadyjski policjant nie wezmie ) bo po prostu tego sie nie robi. Rozumiem, ze ten policjant jest czescia mojego panstwa, ktore utrzymuje z wlasnych pieniedzy po to aby mnie chronilo, pomagalo w ciezkich sytuacjach, leczylo i uczylo mnie i moje dzieci. I mimo ze wiem ze policjant w wielu przypadkach zbiera pieniadze dla miasta, czy gminy to nie boli mnie to strasznie.

Z czystego rachunku wychodzi mi ze wiecej zyskuje niz trace.

Wy w Polsce w 15 lat po odzykaniu niepodleglosci dalej nie zauwazacie ze macie wlasne panstwo a wasza policja jest jego ramieniem, tylko niejako z rozpedu zarowno to panstwo, jak jego policje uwazacie za wroga.

Jak zawsze ciezko jest zauwazyc to co sie ma do momentu kiedy sie tego nie straci.

Jezeli chcecie miec praworzadne panstwo i policje na poziomie to trzeba niestety zaczac od siebie, jak tego nie zrobicie to nigdy nic sie nie zmieni.

To tak jak z wychowaniem dzieci - zadne twoje kazanie na temat odpowiedzialnosci, czy wlasciwego zachowania nie odniesie skutku, jesli sam nie bedziesz zachowywal sie w sposob, ktorego od dzieci wymagasz.

" Start doing what you preach" jak mowi piosenka.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć Adamie.

Chcemy wszystcy być uczciwi, ale niech to Oni pierwsi zaczną... - to typowe podejście w naszym kraju. Widzę, że zasady "kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień" nikt tutaj nie bierze do siebie :P .

Dlaczego drogówka wykorzystuje pewne sytacje i często zatrzymuje kierowców bez uzasadnionej przyczyny? - bo wiedzą, że delikwent chętniej da im "w łapę" ni ż wybuli na mandat. Gdy domagam się mandatu w 90% przypadków go nie dostaję.

Ja zawsze zatrzymywałem się do kontroli, a mandat dostałem tylko raz i to w znacznie zmniejszonym wymiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na szczęście strachliwy nie jestem

 

:roll: chlopie ladnie masz na... w glowie. Uswiadom sobie ze twoja postawa to m. in. strach przed odpowiedzialnoscia i jakos smiesznie pojmowana wolnosc. Zycze jakiegos zdarzenia ktore nauczy cie pokory.

 

Adam w 100% sie zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się z wami dyskutować w tym temacie, po prostu...

 

jedyne do czego z zastanawiającą konsekwencją się przyczepiacie, to moje niezatrzymywanie sie do kontroli,

 

i pouczanie

Znałem kilku chłopaków którzy nie byli strachliwi' date='mieli super szybkie motory.

 

Teraz mają bardzo gustowne nagrobki.[/quote']

 

i straszenie

Zycze jakiegos zdarzenia ktore nauczy cie pokory.

 

źle zrobiłem pisząc o sposobie w jaki wyrażam swój negatywny stosunek do policji, o niezatrzymywaniu sie do kontroli, żałuję ale się stało i mogliście sobie pogadać, poczuć się dorośli przez chwilę :P

 

tylko, ze ja posłużyłem się przykładem obrazującym mój stosunek do policji, czyli wypowiadam sie w temacie "nadgorliwy hipokryta", a wy w temacie zgnebić Lobo, bo... no właśnie - bo co ?? bo jak pan władza macha lizakiem to wy sracie ze strachu... a jak czysto na horyzoncie to kita na maxa, radiowozy wyprzedzacie z różnicą prędkości = 5km/h albo w ogóle... do mamusi na obiad i tam uprawiać swoją ideologię pokornego motocyklisty... dzieci...

 

to tyle w tym temacie,

 

kupcie sobie po lizaku, żeby zsolidaryzować się z władzą :P

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem problemu z policją.

NAprawde wystarczy być miły, nie ściemniać zgadzać się z policjantem i napewno kara będzie mniejsza.

Ja pare razy miałem do czynienia i mimo że mogli zrobić dużo to nie zrobili nic. Co prawda nie robiłem wtedy tego nawet specjalnie no ale jednak zrobiłem.

Naprawde policjant też człowiek i ja policję szanuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie Lobo, nie tak chodzi mi o twoje niezatrzymywanie sie do kontroli jak o stosunek do "wladzy", ktora postrzegasz jako swego przeciwnika i mam wrazenie ze tak to widzi wielu Polakow.

Ale w koncu jest to twoja wladza i sam ja sobie wybrales.

Poza tym nie napisalem posta aby gnebic ciebie personalnie - grupa motocyklistow w Polsce nie zatrzymujacych sie do kontroli jest b.liczna.

Ja bardzo dawno przekonalem sie ze uciekanie przed czymkolwiek, a przede wszystkim przed odpowiedzialnoscia niczego nie rozwiazuje, a czesto odbija sie na uciekajacym.

A z tytulowym postem jest jak zawsze w zyciu - w policji jak w kazdej instytucji sa ludzie i taborety - trzeba nauczyc sie zyc z oboma odmianami.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam

 

Mądrego to i miło poczytać :P

 

I tak niektórzy będą mieli inne zdanie (negatywne), a jak się coś zesra ot i tak polecą na tę Milicję na którą narzekają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z policją nie miałem zbyt wiele do czynienia , nie nazywam ich psami, nie krzycze na każdym kroku "chwdp" (jak większośc nastolatków, którzy tak naprawde z policja do czynienia mieli tylko podczas zdawania na karte rowerową :P ) ale flisert roz*ebał mnie swoim tekstem :

flisert napisał:

naszczescie maja sie zmienic przepisy - (szczelac bez ostrzeżenie w kierunku pojazdu niezatrzymującego sie do kontoli) WRESCIE BEDE WIEDZIAL PO CO MAM BROŃ -aby strzelac do przestepców

k*rwa, i tak mówi policjant? :P jasne, odrazu niech ci ku*wa czołg dadzą żeby była pewnośc, że "uciekający" więcej nie popełni takiego błędu :P

tak sobie akurat przypomniałem sytuację ,w której mój kumpel w nocy odwoził swoją matke do szpitala (ledwo oddychała...) ... w nagłej sytuacji zadecydował, że będzie szybciej w szpitalu niż karetka w ich domu ... dobrze, że wtedy nie spotkali takiego pojebańca jak ty flisert :)

 

...szczelac...

szczel się (a najlepiej "se") w łeb tępaku po*ebany :!: :P

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie Lobo' date=' nie tak chodzi mi o twoje niezatrzymywanie sie do kontroli jak o stosunek do "wladzy", ktora postrzegasz jako swego przeciwnika i mam wrazenie ze tak to widzi wielu Polakow.

Ale w koncu jest to twoja wladza i sam ja sobie wybrales.[/quote']

 

Hola, hola, hola Szanowny Panie z Kanady

 

NIE!! o takiej władzy marzyłem i nigdy takowej nie wybrałem. To nie moja władza i nie mój rząd ale moja ojczyzna. Tu się urodziłem i tu się wychowałem i prędzej sczeznę aniżeli opuszczę tę ziemię w poszukiwaniu łatwiejszego chleba za wielką wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...