Skocz do zawartości

Teraz ja się chwale :)


Rekomendowane odpowiedzi

Miło że w koncu masz fajny sprzęt!

 

zawsze miałem fajne sprzety:D

 

Ma holologacje więc może zawitasz w Ostródzie

 

taki jest plan :D

 

kto jak kto ale Ty zaslugujesz na taki sprzet jak nikt' date=' bedziesz wiedzial jak go wykorzystac [/quote']

 

to sie okaze czy bede umiał :P

PS jak zejda sniegi to oczekuje fotek i filmikow instruktazowych...

 

...chyba jak sie nie powinno jeździć ;)

 

Tylko nie wsadzaj silnika od Cz

 

spokojna głowa moja CZ sie poleruje i idzie pod kocyk jako eksponat motocrossu :P, a żadnego silnika nie mam luzem :P (..narazie .. :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, moto idealnie pod kolor, bo jest w kolorze lekko zgnilych placków idealnie dla ciebie ;), Ciekawe jak husqa prezentuje się na tle cezet 250 ;) Oczy chciały by te moto ale ja wiem, że takie sprzęty to tylko dla kozaków takich jak luCZas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas ja teraz też będe mógł do Ciebie wpaść bo mam moto z homologacją.

SX został sprzedany z bardzo poważnych kłopotów finasowych - poprostu przeliczyłem sie i za dużo napożyczałem. Teraz w garażu stoi ćwiartka kawy.

Motocykl trafił do mnie na servis i sam go robiłem więc wiem że maszynka w super stanie.

Oczywiście wersja R, Ma wszytkie nowe łozyska na tynim zawieszeniu i w kołach, z przodu nowe simeringi, ustawione luzy zaworowe i łancuszek w super stanie. Do tego przeszedl mały tuning by MotoDoktor. Jedyne wady to kiepskie oponki i kończońce sie klocki, ale na to zarobie do wiosny.

oto kilka fotek

http://www.bikepics.com/members/strzalek/95klx250/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...