Skocz do zawartości

Gogle Scott Hologram ...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Pojedyńcza szyba, dobra na tor, do enduro zupełnie się nie nadaje. Chyba, że ktoś przedkłada wygląd nad komfort i bezpieczeństwo jazdy.

pzdr

PS- ja zamówiłem takie, tylko dodatkowo podwójną szybę: http://mi.oakley.com/site/media/cache/4282...f.png_0_0_0.jpg co myślicie? Rewelacja nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te gogle na żywo kiedyś mieli w Hondzie na Jagielońskiej, i na bajzlu też kiedyś je oglądałem.

Efekt jest całkiem fajny ale osobiście przez zimę zamieżam się zaopatrzyć w tego Progripa, podoba mi się w nich to że szybka zmienia kolor w zależności od intensywności światła.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72897532

 

Najbardziej podobają mi się czarne z przezroczystym spodem, miał może je już ktoś jak się sprawują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dominik ile takie cudo i czy szybki do nich sa łatwo dostępne  

Do nic lustrzana szybka i były by idealne

 

Ceny jeszcze nie znam, nie pytałem :roll:

Szybki i reszta są coraz lepiej dostępne. Kolega ma import wyłączny Oakleya na Polskę i zaczyna sobie z tym coraz lepiej radzić. Jakby ktoś chciał kupować Oakleye to pomogę.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mały OT w kwestii gogli. Czy motocyklowe można używac na nartach? Czy nie bedą parowały, albo, co bardziej prawdopodobne, przemarzały?

Muszę kupić i na moto, i na narty, i tak sobie myślałem, żeby połączyć jedno z drugim. Jeśli macie jakiś sprawdzony model (podwójnego zasosowania), do którego można łatwo kupic zapasowe szyby, dajcie info.

Jeśli coś w tym temacie było wcześniej, to sorki, ale jakoś nie mogłem nic znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...