Skocz do zawartości

Hyosung V-rod :)


jasiuniemowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hyosung GV650 Aquila. Miałem okazję zrobić kilkaset kilometrów na tym motocuklu. Bardzo przyjemny, szybki sprzęt. Jest on z Korei i na to trzeba brać poprawkę.

 

Więcej moich wrażeń przeczytasz w ŚM 01/2006, teraz niestety nie mogę więcej powiedzieć :-).

 

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Motocyklu" nr 12/05 jest porównanie tego cuda z pierwowzorem. Wprawdzie jeszcze ale można się chyba domyslić jaki będzie wynik.

Może i sprzęt nie jest taki tragiczny choć jak go oglądałem w salonie w Łodzi to nie wypadł zbyt rewelacyjnie. No i ta cena: 28000 za coś takiego to zdrowe przegięcie moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 29900 - w Blodorze za tyle jest wystawiony. Czy to dużo ? I tak i nie. Zależy od której strony podejdziemy do sprawy (producent ? osiągi ? właściwiści jedzdne? ceny konkurencji itp. )

 

Tu macie kilka fotek z netu i dane techniczne:

 

http://www.hyosungmotors.com.au/GV650.html

 

Pozdro, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jakoś nie przemawiają te wszechobecne plastiki, sprawiają wrażenie że raz dwa odpadną, coś w nich jest nie tak bo przecież u mnie też pare elementów jest z plastiku i polakierowane są chromem ale te z hyosunga jakies takie byle jakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie irytuje takie nachalne "naśladownictwo". Kiedyś irytowało to u japończyków - powoli zaczynają lansować swoje wzorce (np. nowa valkyrie), a teraz koreańczycy - jak nie kopia sv-a to harleya.

Generalnie między innymi dlatego zrezygnowałem z classica 1500 - ciągle wszyscy brali go za harrego i musiałem za konstruktorów się tłumaczyć! Może się czepiam, ale to trochę jak z "markowymi" podróbami ubrań z jakiegoś rynku, noszenie np. Levis'ów tego typu jest subiektywnie wg mnie z pogranicza obciachu i chyba podobnie bym się czuł dosiadając tego koreanczyka.

Ale nie chcę nikogo urazić, to moje subiektywne zdanie.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Paweł nazywał toto Huysungiem, to chyba wiemy, czego się spodziewać w SM 1/2006?

 

Ale nie wszystko z Korei jest do d.. Bo Hyosung z tym samym silnikiem co na torze lata to fajna maszyna.

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...