Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

A jakie kaski wedlug Was sa najcichsze ????

Waga waga, ale dla mnie 200 gramow w ta czy inna strone nie gra roli.

Ma byc przedewszystkim cichy i bezpieczny.

Co polecicie ?

Czy wysokie mnodele Suomy spelnia moje wymagania ?

w tym roku kupiłe SUOMY Gun Wind

Wygląd bajer bardzo cich dobrze wentylowany. Na co ostatnio zwróciłem uwagę kiedy podczas upału stałem na światłach wszyscy podnosili szybki aby złapać świeżego tleu ja nie musiałem nawet niebyło mi w nim aż tak bardzo gorąco.

Są bardzo dobrze wykonane jak za ta cenę o 1000zł tańszy niż ARAI tej samej klasy.

Jakość musi być dobra skoro jeżdzi w nich tak wielu zawodowców zarówno w Polsce jaki i na świcenie (GP, Superbike)

 

A gdzie mozna nabyc ten model i w jakiej cenie ?

 

Importerem jest poznański MOTO-REX www.moto-rex.pl

 

SUOMY GUW-WIND replika kosztuje u nich 1450zł

Mój to Ben Bostrom. :lol:

GUN WIND wyszystkie są takie same różnią się tyklo malowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie kaski wedlug Was sa najcichsze ????

Waga waga, ale dla mnie 200 gramow w ta czy inna strone nie gra roli.

Ma byc przedewszystkim cichy i bezpieczny.

Co polecicie ?

Czy wysokie mnodele Suomy spelnia moje wymagania ?

w tym roku kupiłe SUOMY Gun Wind

Wygląd bajer bardzo cich dobrze wentylowany. Na co ostatnio zwróciłem uwagę kiedy podczas upału stałem na światłach wszyscy podnosili szybki aby złapać świeżego tleu ja nie musiałem nawet niebyło mi w nim aż tak bardzo gorąco.

Są bardzo dobrze wykonane jak za ta cenę o 1000zł tańszy niż ARAI tej samej klasy.

Jakość musi być dobra skoro jeżdzi w nich tak wielu zawodowców zarówno w Polsce jaki i na świcenie (GP, Superbike)

 

A gdzie mozna nabyc ten model i w jakiej cenie ?

 

Importerem jest poznański MOTO-REX www.moto-rex.pl

 

SUOMY GUW-WIND replika kosztuje u nich 1450zł

Mój to Ben Bostrom. :lol:

GUN WIND wyszystkie są takie same różnią się tyklo malowaniem.

 

 

A nie wiesz moze czym rozni sie ten SPec 1R od Gun Winda, czy warto wydac na niego troche wiecej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno, przyjaciele...Nie mogąc zdzierżyć wyp..du po oczach potęgowanego przez "owiewkę" zakupiłem wczoraj pod wpływem nagłego impulsu podróbę a la Tiger, tylko, że z dłuższą szybą :oops: :oops: Na razie (+ - 100 km) spisuje się w miarę pozytywnie, ale ma duże wkładki po bokach i miażdży trochę uszka. A może to ja mam te uszy za duże? :roll: (to "przyklei" do główki :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W związku z tym że temat kasków przewija się przez forum nonstop mam propozycje do Adminów:

Czy niemożna by tego tematu uczynić przyklejonym i przenieść do niego tematy dotyczące kasków.

Lub też utworzyś nowy dział dotyczący ciuchów, a wnik naprzykład kaski, butki itp. z podziałem na firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byłby dobry pomysł, ale sid odrazu zaproponuje dzial "skarpetka lewa" i "skarpetka prawa" bo według niego to zbytne rozdrabnianie!!! Niechcieli zrobic dzialu weterany, a sid ma swoje "mz" badzmy szczerzy, wiecej ludzi ma weterany niz mz, no ale to sie nazywa wladza, wiec nie licz na dzial ciuchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie chcę się już kłócić na temat tej ceny, ale do tego Twojego Caberga Buba to niestety Olek musiał dołożyć z własnej kieszeni. Ni ma wyjścia, żeby sprzedawał taniej, niż kupił od importera, czyli Rapida (chyba na tym polega sprzedaż w warunkach wolnorynkowych, o ile mnie pamięć nie myli).  

Chwała Ci, że masz takich kumpli w sklepach. Ja współpracuję z Rapidem w przeróżnych  tematach, ale tak dobrze nie mam...

Dobra, lepiej pogadajny, który kask jest lepszy.

 

nie ma co sciemniac, wiadomo ze na akcesoria sa baaaardzo duze marze. przyklad?

rekawiczki sprzedawane po 175 zl w salonie (nie powiem w jakim), kolega prywatny importer ma po 100 zl i jeszcze na tym zarabia. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Dobra, lepiej pogadajny, który kask jest lepszy.

właśnie Dominik widziałem nowego ARAI'a 8O może napiszesz coś o nim, nic się nie pochwaliłeś nowym zakupem 8) wygląda bardzo ładnie :( , pewnie troszkę kosztował jak to ARAI :roll: ... ale napewno wart jaki to model :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, no to jest extra klasa, nie ma co sie rozpisywac, lepszych malo na rynku. Shoei i Arai to najlepsze firmy na rynku, a wojna pomiedzy ich uzytkownikami trwa :( Sam mam Quantum, i zlego slowa o nim nie powiem, ale xr jest cichszy... za to nie ma ich w kolorach Hagi! :(

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce używkę SHOEI X-ceed sprzed dwóch sezonów, czrny, stan bez zarzutu (jedno miejsce maźnięte kropelką, do czyszczenia), plus 3, czy 4 szybki (czarna, złota,...), to mam namiar na gościa z Allegro. Mieszka w Wawie.

Kask jest czarny, rozmiar na 60cm obwodu, cena koło 900zł (nówka bez szybek koło 2600)

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...