Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

Na możliwości semi - naked ETZ 250 powinno styknąć :lol: Może też styknie, jak się przesiądę na coś trochę szybszego (kiedy???). Jeśli szyba rzeczywiście jest pancerna, to chyba można wybaczyc im te 100 PLN. Czyli właściwie pozostaje bezdech (może nie zacznę chrapać w czasie jazdy??? :evil:) i podwiewający daszek :roll: Dzięki i czekam na dalsze sugestie (podobna granica cenowa) i chyba jednak z tym nieszczęsnym daszkiem

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś z Was widział kask Lazer z dodatkową przesłoną przeciwsłoneczną?

widziałem kiedyś na Eurosporcie reklame takiego, wyglądał jak hełm pilota odrzutowca :evil::)

zajebisty, co to za model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie kaski wedlug Was sa najcichsze ????

Waga waga, ale dla mnie 200 gramow w ta czy inna strone nie gra roli.

Ma byc przedewszystkim cichy i bezpieczny.

Co polecicie ?

Czy wysokie mnodele Suomy spelnia moje wymagania ?

w tym roku kupiłe SUOMY Gun Wind

Wygląd bajer bardzo cich dobrze wentylowany. Na co ostatnio zwróciłem uwagę kiedy podczas upału stałem na światłach wszyscy podnosili szybki aby złapać świeżego tleu ja nie musiałem nawet niebyło mi w nim aż tak bardzo gorąco.

Są bardzo dobrze wykonane jak za ta cenę o 1000zł tańszy niż ARAI tej samej klasy.

Jakość musi być dobra skoro jeżdzi w nich tak wielu zawodowców zarówno w Polsce jaki i na świcenie (GP, Superbike)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam,

Co kraj to obyczaj , co chałupa to zwyczaj - jak zwykł pisać Damian 1974. Postanowiłem sobie obejżeć Uvexa Bossa 2000. Podjechałem do Marvela w Gdańsku bo to baardzo blisko mojej roboty.

"VX mówił że 580 to nie będzie źle jak bedzie po 600. Wiadomo w 3-miescie drożej"

Wchodze, i widzę że Boss 2000 jest ale nie za 600 a za 830 PLN 8O 8O :x :)

Ale przebitke mają chłopaki...

Gruss!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam,

Co kraj to obyczaj , co chałupa to zwyczaj - jak zwykł pisać Damian 1974. Postanowiłem sobie obejżeć Uvexa Bossa 2000. Podjechałem do Marvela w Gdańsku bo to baardzo blisko mojej roboty.

"VX mówił że 580 to nie będzie źle jak bedzie po 600. Wiadomo w 3-miescie drożej"

Wchodze, i widzę że Boss 2000 jest ale nie za 600 a za 830 PLN 8O 8O :x :)

Ale przebitke mają chłopaki...

Gruss!

I.

 

hehe no to łądną mają marżę. nie chcę Cię skłamać bo dokładnie nie pamiętam, ale na BMT 2003 widziałem Bossa 3000 za 119 eurasów :)

 

za taką różnicę opłaca się czekać nawet do następnych targó BMT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najleprzy kask na chopera to CABERG JET INSIDER, dobry dla okularników, ja mam taki i moja dziewczyna, jest w nim miejsce na całkiem sporą słuchawke od interkomu, zapiecie jest tak zkonstruowane że metalową częścią można go zawiesić na haczyku przy moto, żeby nikt nieukradł. No i bardzo dobra cena!!! 300 za lakierowany metalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To chyba sprzedawał jakąś używkę spod lady albo lewy import, skoro Rapid jest wyłącznym importerem Caberga na Polskę i to Włosi przekazują Rapidowi ceny detaliczne na Polskę. Może kupowałeś dawno, gdy euro było tańsze, a więc i same kaski też, ale nie przypominam sobie, żeby Jet Insider był kiedykolwiek tak tani w detalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie chcę się już kłócić na temat tej ceny, ale do tego Twojego Caberga Buba to niestety Olek musiał dołożyć z własnej kieszeni. Ni ma wyjścia, żeby sprzedawał taniej, niż kupił od importera, czyli Rapida (chyba na tym polega sprzedaż w warunkach wolnorynkowych, o ile mnie pamięć nie myli).

Chwała Ci, że masz takich kumpli w sklepach. Ja współpracuję z Rapidem w przeróżnych tematach, ale tak dobrze nie mam...

Dobra, lepiej pogadajny, który kask jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie kaski wedlug Was sa najcichsze ????

Waga waga, ale dla mnie 200 gramow w ta czy inna strone nie gra roli.

Ma byc przedewszystkim cichy i bezpieczny.

Co polecicie ?

Czy wysokie mnodele Suomy spelnia moje wymagania ?

w tym roku kupiłe SUOMY Gun Wind

Wygląd bajer bardzo cich dobrze wentylowany. Na co ostatnio zwróciłem uwagę kiedy podczas upału stałem na światłach wszyscy podnosili szybki aby złapać świeżego tleu ja nie musiałem nawet niebyło mi w nim aż tak bardzo gorąco.

Są bardzo dobrze wykonane jak za ta cenę o 1000zł tańszy niż ARAI tej samej klasy.

Jakość musi być dobra skoro jeżdzi w nich tak wielu zawodowców zarówno w Polsce jaki i na świcenie (GP, Superbike)

 

 

 

A gdzie mozna nabyc ten model i w jakiej cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...