Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

Uhma to partacze.......

A centrum kasków jest na Marsa to Fakt a dojazd jest następujący.....

Ty DeTe bedziesz pewnie jechał przez most siekierkowski' date=' więc musisz później skręcić w Ostrobramską i przejechać skrzyżowanie Grochowska /Płowiecka/Marsa/ Ostrobramska i po przejechaniu skrzyżowania zobaczysz po lewej stronie Kawasaki i centrum kasków żeby do nich dojechać musisz zawrócić na następnym skrzyżowaniu i się wrócić . Ot i cała trasa.[/quote']

 

 

Mam takie pytanko : duzy wybo kaskow tam maja , jakie firmy ?

Warto polecic znajomym czy lepiej Berlin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berlin Berlin uber alles

Jak masz okazję to wal do Berlina na pewno będzie większy wybór i lepsze ceny

Np wczoraj przeglądałem ofertę Louis i mają w tej chwili niezłe przeceny na różne graty

www.louis.de

polecam giga louisa w Berlinie

 

Ja bylem i kupilem w Berlinie, ale nie bylem w Wawie , dlatego pytam czy jak znajomy bedzie czegos szukal powiedziec mu Wawa czy Berlin.

Teraz juz Wiem ze warto machnac 2 razy tyle km i pojechac tam.

Myslale ze u Was otwarli jakis salon z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym centrum i kupiłem sobie przyciemnianą szybkę. Ekstra sprawa! Nigdy mi się tak dobrze w ciągu dnia nie jeździło. Muszę ją jeszcze w nocy wypróbować, bo nie chce mi się za bardzo zamieniać tych szybek. Ale jeśli tylko macie okazję kupić taki bajerek to nawet się nie zastanawiajcie. Świetnie się jeździ. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym centrum i kupiłem sobie przyciemnianą szybkę. Ekstra sprawa! Nigdy mi się tak dobrze w ciągu dnia nie jeździło. Muszę ją jeszcze w nocy wypróbować' date=' bo nie chce mi się za bardzo zamieniać tych szybek. Ale jeśli tylko macie okazję kupić taki bajerek to nawet się nie zastanawiajcie. Świetnie się jeździ. Pozdrawiam.[/quote']

 

To juz CI moge powiedziec ze w nocy pozalujesz ze ja kupiles.

Niestety w nocy i to jeszcze poza miastem nic nie widac przez taka szybke, a jak dostaniesz pooczach z przeciwka to juz wogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam czarną szybkę (rzadko używam - tylko na krótkie latanie w dobrych warunkach pogodowych) i rzeczywiście - miło sie jeździ w słoneczne dni.

Jednak deszcz, szarówka, zachmurzenie, wieczór, czy noc sprawiają, że czarna szybka jest beznadziejna. Do turystyki się nie nadaje, chyba ze ktoś wozi drugą ze sobą.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berlin Berlin uber alles

Jak masz okazję to wal do Berlina na pewno będzie większy wybór i lepsze ceny

Np wczoraj przeglądałem ofertę Louis i mają w tej chwili niezłe przeceny na różne graty

www.louis.de

polecam giga louisa w Berlinie

 

Byłem w Louisie jakieś dwa tygodnie temu. Rzeczywiście wybór kasków ogromny. Ceny nie wyższe niż u nas (jakby wziąć zwrot VAT na granicy to chyba nawet niższe - tylko nie wiem, czy na kaski jest VAT - podejrzewam, że tak). Tylko z tą ich stroną internetową trzeba trochę uważać. Jeżeli towar jest oznaczony jako dostępny od zaraz oznacza to, że mogą go zdobyć ( a więc na przykład ściągnąć z hurtowni) i wysłać w ciągu 2-3 dni. Niekoniecznie musi być w sklepowym magazynie. Przekonałem się na własnej skórze. Jeżeli ma sie coś upatrzonego z netu, najlepiej zadzwonić, upewnić się czy jest na miejscu i ewentualnie zaklepać. Cała obsługa mówi po angielsku, a jeden ze sprzedawców - Norbert ma chyba na imię - jak sama nazwa wskazuje po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! po dlugich przymiarkach i sugestiach gostka w sklepie, zdecydowalem sie na AGV model Kinetic. Zaplacilem 850PLN.

 

Co uwazacie o tym wyborze?Kask ma wbudowany antifog, ma moze ma ktos wrazenia z uzytkowania tego kasku - opinia o firmie jest bardzo dobra.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... od razu' date=' jak tylko przywiozłem garnek ze sklepu do domu. 8)[/quote']

no to czemu nie relkamowałeś

mojej dziewczynie niedawno kupiłem Airoha Speedfightera wszystko było ładnie ok

aż do czau gdy taka ramka co przychodzi od spodu nie zaczęła pękać natychmiast oddałem (kupiłem w Poznaniu na Małeckiego) wysłali do Uhma w W-awie po trzech dniach dostałem nowiutki

ten uszkodzony był używany ok 2 tygodnie

wymieniony ma też już ok 2 tygodnie narazie nic się nie dzieje i mam nadzieję że tak zostanie

niestety tak nie zostało stało się znów to samo pękła ramka

kask znów pojechał do Uhma w Warszawie niestety tym razem reklamacji nie uznano odpowiadając że uszkodzenie nastąpiło z winy użytkownika ale jak w tym moja wina że kask noszę na głowie

na domiar złego odesłali kask z powrotem po otwarciu okazało się że ramka jest już w dwuch częściach i całkowicie oderwana

w Uhma Pan PIOTR UHMA (szczególnie na niego zwracam tu uwagę) powiedział że musieli to urwać aby wykonać zdjęcie uszkodzenia i przesłać ja do producenta

kasku nie wymienią ponadto ta ramka niewystępuje jako część zamienna i niemożna kupić takiej nowej

narazie zostałem z rozpierdzielonym kaskiem myślę co dalej zdziałać napewno gnojką tak tego nie popuszczę

chyba wystąpie do sądu przeciwko nim byłem już u Rzecznika Praw Konsumenta dla niego sprawa jest oczywista wina leży po ich stronie namawiają mnie do złożenia pozwy przeciw nieuczciwemu sprzedawcy aby dać mu srogą nauczkę

muszę jeszcze sprawę przemyśleć

jadnak tak czy siak proszę zwracajcię uwagę na kask:

AIROH SPEEDFIRE gorąco go niepolecam a już szczególnie z firmy UHMA od Pana Piotra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...