Skocz do zawartości

Kawasaki KDX 125/200/250


Rekomendowane odpowiedzi

No to ok, mój kolega ma brać za tą cene czy nie ? może coś innego poszukać ?

tez sie nad nim zastanawialem i jak bedzie jak juz bede mial kase to moze pojade go obejrzec. Jak pojdzie za 3500 i silnik i zawieszenie bedzie dobre to bym go wzial. Taka cene to w sezonie moze wolac. Rok starszy juz zarejestrowany KTM GS stoi na allegro za 5300 wiec wyszla by podobna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ok' date=' mój kolega ma brać za tą cene czy nie ? może coś innego poszukać ?

 

tez sie nad nim zastanawialem i jak bedzie jak juz bede mial kase to moze pojade go obejrzec. Jak pojdzie za 3500 i silnik i zawieszenie bedzie dobre to bym go wzial. Taka cene to w sezonie moze wolac. Rok starszy juz zarejestrowany KTM GS stoi na allegro za 5300 wiec wyszla by podobna cena.

[/quote']

 

Ten GS będzie duuuużo droższy w utrzymaniu.

Co do tłoka to daje mu sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Uwaga!!! do wymiany świeca Ngk ok 30 zł !!!" ----> Wałek!! Pozatym zobacz ile on stoi na allegro!

 

Co do tłoka to daje mu sezon

Moja kawa prawie sezon na zeliwie przelatala a latwo nie miala tylko jakis polmozg zrobil szlif ze tlok w sumie od poczatku stukal! Na nikasilu lajtowo sezon sie przelata.

KDX-y wychodzily fioletowe? Wyglada na malowany

Wychodzily! KDX250 byly nawet rozowiutkie :evil:

 

tez sie nad nim zastanawialem i jak bedzie jak juz bede mial kase to moze pojade go obejrzec.

 

Jak bedziesz powaznie zainteresowany to moge poleciec obejrzec, bo mam porownanie do swojego i mniejwiecej sie juz zorientowalem na co zwracac uwage przy kupnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zwracalem na niego uwagi bo myslalem ze nie wychodzily fioletowe :roll: ale w takim razie to mnie zainteresowal. Swoja kase bede mial jak sprzedam RD i AF1 czyli po lutym :evil: ALe wczesniej brat sprzedaje auto wiec moze mi wylozy niedlugo.

 

Jak bedziesz powaznie zainteresowany to moge poleciec obejrzec, bo mam porownanie do swojego i mniejwiecej sie juz zorientowalem na co zwracac uwage przy kupnie!

Bede bardzo wdzieczny i oddam za paliwo !!

thx ! Jak by co to sie odezwe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zwracalem na niego uwagi bo myslalem ze nie wychodzily fioletowe

Jakby Ci fioletowy nie pasowal to mam komplet zielonych plastikow do KDX'a :mrgreen:

Bede bardzo wdzieczny i oddam za paliwo !!

thx ! Jak by co to sie odezwe

Nie ma problemu trzeba sobie pomagac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, fajny sprzęt;)na dniach jade do goscia co sprowadza porządnie sie go wypytam o to moto;) Gdzieś czytałem, czy kotś mi mówił(niepamiętam) że silnik taki jak w KX tylko mniej wyżyłowany. Prawda to?

 

EnduroGuy pisałeś że wiesz na co zwracać uwagę. Na co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=79203664

 

mysle ze dobra oferta' date=' pewnie bez kwita, ale cene powinien spuścić do 2600zł, a w dodatku ta pojemność 200ccm, miodzio :)[/quote']

 

jak ja szukałem kdx to ten stał tez na allegro za 3100 z tego co pamietam ale nie wiem co i jak bo gość jest jakiś nie poważy próbowalem sie dodzwonic przez cały czas trwania aukcji i telefon milczał, i za tą kase nie wydaje sie zeby to miało papier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EnduroGuy pisałeś że wiesz na co zwracać uwagę. Na co?

Napewno na zawor wydechowy! Po tylu latach ta czesc ma prawo sie zuzyc jesli nie jest regularnie czyszczona. Jak sprawdzic czy dziala? To czuc podczas jazdy. Jezeli wydaje Ci sie ze motocykl nie idzie na tych obrotach co nalezy (dochodzi np do 7000obr/min i dalej qpa) i ma mniejsza moc to to zawor! OCzywiscie jezeli brakuje dolu to to rowniez zawor tylko przyblokowany w innej pozycji :) . W setce warto sprawdzic tez tlumienie tylnego amortyzatora gdyz jest to gaz-olej bez zbiorniczka przez co regeneracja jest znacznie drozsza! No a pozatym to standart: Luzy na zawieszenia z tylu, wycieki z przodu, klocki, stan zestawu napedowego itp! To niby pierdolki sa (no procz luzow :buttrock: ), ale zawsze mozna kilka zlotych utargowac :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...