Skocz do zawartości

Kawasaki KDX 125/200/250


Rekomendowane odpowiedzi

To moto stoi już chwile na allegro coś nie tak :)

 

PS:Dziś rozebrałem całą dzwignie wachacza w CRce(niestety łożycha do wymiany :? ).Zresztą nie trzeba tego rozbierać wystarczy chwycić moto za błotniki i góra dół i wyczuje się czy są czy nie.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak masz luzy to poradze ci nie kupuj oryginalnych honda - sa opcje sciagasz caly zestaw naprawczy z ussa i tanio cie wychodzi a najlepiej jak dokupisz z skf takie lozyska (w suzuki i kawie niestety robia powymiary ale na to tez mam patent;d) i zawijasz blacha i wkladasz nie wiem jak to wytlumaczyc ale zamiast zostawic 700zl w suzuki tez mam na lozyskach bez tulejowania i za 50zl !! napisz do mnie na priv to ci wytlumacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam pytanie jakjest z tymi wersjami z amorami up side down a zwykłymi ?

czy to jakieś modele są specjalne które mają upsy' date=' czy to od rocznika zależy ?

 

[ Dopisane: 06-01-2006, 15:55 ']

mowa o 125

Przejrzyj bikepics to bedziesz wiedzial. Tak czy siak szukaj na upsidedown...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z papierami? Z wyglądu wygląda na troche przekatowanego, ile to ma mocy?!

Po czym sądzisz, że jest trochę przekatowany?

 

 

Na co zwrócić uwagę w silniku? Chciałbym go kupić, ale nigdy nie miałem docenienia z KDX 250, obecny właściciel przywiózł go parę mc. temu i nic co jest w silniku podobno nie wie.

Z rejestracji to chyba nici, bo papiery są nie kompletne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu wygląda na troche przekatowanego, ile to ma mocy?!

W koncu to rocznik 92' i na dodatek enduro, wiec musialo troche przezyc :buttrock: . Co do mocy to w katalogu ma 52km. Jak rozmawialem z wlascicielami to idzie bardzo podobnie do KX250 z tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52KM 8O Myślałem, że to spokojniejsze enduro :buttrock: Chyba za taką cenę nic lepszego się nie kupi.

 

A powiedzcie jak z awaryjnością KDXów i z dostępnoącią części? Jak się sprawuje zawieszenie (92r.) i jak w ogóle się tym jeździ? (Ile to żre oleju i benzynki?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...