Skocz do zawartości

Kawasaki KDX 125/200/250


Rekomendowane odpowiedzi

Aj tam. Ja jezdze z chlopakami na WR250f i EXC400 i dosc czesto jeszcze ludzie sie przylaczaja na DR350, XR400, XR600 itp... Powiem tylko ze na mnie czekac nie muszą- no chyba ze sie wypie*dole :( . Moment obrotowy jest bardzo wazny, ale masa i prowadzenie tez obojetne nie sa. POmachasz Daniel troche wiecej od kolegi biegami ale Ci nie ucieknie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie bardzo głupie pytanie :oops: Chodzi mi o moment obrotowy o co w tym tak naprawde chodzi, dużo czytałem na forum róznych tematów w którym mówiło się ze moment obrotowy jest bardzo ważny, no ale nie wiem na czym on zabardzo polega :roll: Sory za takie pytanie ale takiej ważnej żeczy nie wiem. Może to chodzi o obroty na minutę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.vtuning.com/moc.html nic dodać nic ująć. A powiedz mi z tego co wiem to ten KDX to ma być Twój pierwszy motocykl. Nie za mocny na początek? Bądz co bądz to mocne hard enduro klasy 125. P.S na tej stronie jest jeszcze lepiej wyjaśnione http://www.mt.com.pl/num/09_01/mommoc.htm zresztą polecam google.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi z tego co wiem to ten KDX to ma być Twój pierwszy motocykl. Nie za mocny na początek? Bądz co bądz to mocne hard enduro klasy 125

 

Może i za mocny na początek, ale możliwe że będę nim jeździć do 18'stki więc raczej go opanuje :( właśnie dlatego zdecydowałem sie na kdx'a.

 

[ Dopisane: 18-01-2006, 07:33 ]

Edit: Dzięki za te adresy o mocy i momęcie obrotowym

 

[ Dopisane: 18-01-2006, 07:50 ]

Mam kolejne pytanie, teraz związane ze skrzynią biegów. Czy zmienianie biegów w kdx'ie bez urzywania sprzęgła szkodzi mu ? Bo wiem że endurom typu dt to szkodzi, ale kdx to juz hard enduro więc moze skrzynia jest już zbliżona do skrzyni crossa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie, teraz związane ze skrzynią biegów. Czy zmienianie biegów w kdx'ie bez urzywania sprzęgła szkodzi mu ? Bo wiem że endurom typu dt to szkodzi, ale kdx to juz hard enduro więc moze skrzynia jest już zbliżona do skrzyni crossa ?

nie szkodzi. Mozna normalnie wpinac biegi ALE PO CO?? Ja nie wiem czy to taki szpan jest zmieniac biegi bez sprzegla czy co?

Może i za mocny na początek, ale możliwe że będę nim jeździć do 18'stki więc raczej go opanuje  właśnie dlatego zdecydowałem sie na kdx'a.

Dasz sobie rade, bo sprzet jest leciutki. Pozatym znajac swiat trafisz na zablokowanego (conajmniej troche). Ostatnio takim jechalem to ma bardzo przyjemny dol no i moc takze nie byla tragiczna (sprzet byl w 100% seryjny) . TO byl ten fioletowy z piaseczna co na allegro stoi. Ogolnie w bardzo dobrym stanie jezdzil nim starszy koles po lesie, byl sprowadzany z japonii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znajdują się blokady ?

Plastikowa kryza miedzy kroccem a membrana, jakies duperele w dyfuzorze, fabryczna koncowka, malutki wlot+guma przy filtrze powietrza. Co do filtra to ja niedosc ze poszerzylem rozmiar wlotu to jeszcze poszerzylem dziure w stelazu do filtra (poszperalem po necie i w innych KDX tez tak robia). Chyba niczego nie pominalem! Kilka blokad jest ale odblokowanie to jest naprawde moment!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie czy jest jakiś tuning do KDX'a 125 ? Typu tuningu do aprili rx 125 (pytanie czysto z ciekawości)

Nawet jakby byl to i tak bys go nie kupil bo to wydatek rzedu 50% ceny KDX'a (ok 2000zł) . Do KDX nie ma zestawow tuningowych ( to za malo popularny sprzet - nikt by tego nie kupowal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje kupić kdx 200 z 94r. w bardzo ładnym stanie, jest on sprowadzony z Japonii. Więc moje pytanie czy wersja z Japonii różni się z wersją na europę, a jak tak to czy?

Prawie każdy KDX w Polsce jest sprowadzany z Japonii! Roznic raczej wiekszych nie ma. Teraz KDX'y sa produkowane jeszcze w Wielkiej Brytanii, ale w 94' to byla raczej tylko japonia! Za jakas kase ten KDX? to ten z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z allegro, za 4000

 

Żadna okazja jak za ten rocznik. Jeżeli ktoś bardzo jest napalony na kdx, to w usa można dorwać kdx200(bardzo popularny w usa) rocznik podchodzący pod 2000 za 1500$, doliczmy koszty transportu i za niecałe 6000zł mamy zajebiste hard enduro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojciech h napisał:

Ten z allegro, za 4000

 

 

Żadna okazja jak za ten rocznik. Jeżeli ktoś bardzo jest napalony na kdx, to w usa można dorwać kdx200(bardzo popularny w usa) rocznik podchodzący pod 2000 za 1500$, doliczmy koszty transportu i za niecałe 6000zł mamy zajebiste hard enduro

Jak dla mnie kozacka cena. Pokaz mi lepszy motocykl za te pieniedze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...