Skocz do zawartości

RANKING NARZĘDZI


Vlaad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie o cenę mi chodzi lecz o wyposażenie, przecież tam duża grzechotka i nasadki się powtarzają z tego co widzę, zresztą ciężko mi jest wyobrazić sobie taką sytuacje żebym potrzebował tych wszystkich kluczy albo, że nie poradziłbym sobie tylko dużą i mała grzechotką plus bity przedłużki itp.

www.zaplon.fora.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten zestaw nie jest przypadkiem przesadzony? :huh:

Nie , nie jest . W HART-cie dawali skrzynie z narzędziami wartą niby 3500zł jak ktoś będzie zamawiał części za kilka stów miesięcznie . Narzędzia z tej skrzyni , mówiąc najdelikatniej jak się da , były ch**we i z kałolitu .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o cenę mi chodzi lecz o wyposażenie, przecież tam duża grzechotka i nasadki się powtarzają z tego co widzę, zresztą ciężko mi jest wyobrazić sobie taką sytuacje żebym potrzebował tych wszystkich kluczy albo, że nie poradziłbym sobie tylko dużą i mała grzechotką plus bity przedłużki itp.

Jak pracujesz przy moto sam to wystarczy jeden zestaw, jak z kimś to przydaje się więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co, nic już nie ma polskiego i dobrego? :banghead:

Może chociaż Kuźnia?

 

Oczywiście, że są.

Dla przykładu klucze firmy KOVAL

Aż za dobre dla przydomowego warsztatu majsterkowicza wystarczą na całe życie.

A jak ktoś chce się popisać nadmiarem gotówki to tylko markowy SNAP ON z Chin :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że są.

Dla przykładu klucze firmy KOVAL

Aż za dobre dla przydomowego warsztatu majsterkowicza wystarczą na całe życie.

A jak ktoś chce się popisać nadmiarem gotówki to tylko markowy SNAP ON z Chin :biggrin:

 

Jesteś pewien, że koval, a nie coval.

 

Z covala to połamałem już 2 płaskie klucze i z całego serca nie polecam, a kuźnia polska, czy yato radzi sobie bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem do lekkich prac klucze marki DEDRA z Indii i bardzo sobie chwalę. Oczka mają zarys poligonalny, co pozwala na walkę nawet z pokiereszowanymi łbami i nakrętkami.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie gwałćcie mojej wizji swiata, Celma z Chin? Kuźnia z Chin? Skąd Wy macie konkretnie takie informacje? :-( Ja ostatnio kupiłem Kuźnię w Castormie i działa bez zarzutu.

Ja na przykład jestem importerem . I wiem conieco ;)

Dopóki ktoś nie powiesi na lini elektrycznej tysiąca największych lobbystów na swiecie dopóty tanie miejsca pracy bedą niszczyć te droższe . Cło powino równoważyć PKB / głowę a nie jakieś , qrwa , 3,7 czy 5% wartości gotowych produktów i łaskawie 0% na podzespoły - śmiech na sali , tak jest wyceniana nasza praca .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat zajmuje sie importem elektroniki i części elektronicznych . No i oczywista nie wszystko jest z Chin , sa tez Węgry czy Rumunia albo , za przykładem dedry - Indie (akurat tego nie jestem 100% pewien bo nie sprawdzałem) . Profesjonalne marki produkują na miejscu ale tylko dlatgo że nigdy nie wypuściły popeliny na rynek i mogą mieć wyższe ceny .

To ze cos ma napis Made in Poland świadczy o tym że ma napis Made in Poland . Klamoty przyjeżdżają złożone z minimalnym zestawem oznaczen potrzebnych do przejścia przez UC a potem w "fabryce" celmy nanosi się nalepki z napisem Made in Poland i logo Celmy . Produkt finalny gdzie powstał ? Ano w Polsce , a że było to przyklejenie znaczka ...

W 2004 roku kupiłem szlifierke tasmową Einhell z napisem Made in Germany za ~270zł w zwykłym lokalnym sklepie , nie żadne allegro czy coś . A szlifierka - typowy plastik fantastik - poszła do kosza w typowym chińskim tempie , po 2-3 latach i jakoś dużo się nie napracowała .

To taka krótka spowiedź , jak się przy udziale ludzi widzących różnicę pomiędzy milardem a 10 miliardami wali w dupe wszystkie szaraki bez wyjątku .

Ale widać progres w społeczeństwie , ludzi zaczyna już walić te 5-10% na cenie w zamian za 3 lata gwarancji na piśmie. Co z tego że komplet ogrodowy kosztuje 160 zeta jak bedzie do wywalenia po 2 sezonach albo zardzewieje po pierwszym deszczu . Co rozsądniejsi zauważają że nie warto kupić taniej bo sie kupi drożej :bigrazz:

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...