Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram sie w Bieszczady już 4 sezon i jeszcze nie dotarłem. Może w końcu sie uda a do tego spotkanie i piwko to już całkiem super. Najgorszy problem to jak zawsze zgranie terminu :).

Co do decybeli to jak mi badali ostatnio na zlocie bez dbkilerów wyszło tylko 114 a myślałem że będzie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 kitrow spokojnie starczy , ja wlalem 4.1 litra , ale okazalo sie ze nawet bagnet nie dotyka lustra oleju i wlalem jeszcze 0.5litra i jest minimum . Jak sie zrobi wiosna to wyjade na pare km. I wtedy sprawdze stan i ewenyualnie skoryguje stan oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za półsyntetyka BEL RAY 20w50 za 4 litry plus 1 litr plus filtr oleju plus przesyłka zapłaciłem 170 złotych. Super miła obsługa. Z tą firmą zapoznałem się na targach w marcu w Warszawie. Dostałem wizytówkę, zadzwoniłem, zamówiłem i po 2 dniach miałem już kuriera pod drzwiami z przesyłką. Mega szybko i profesjonalnie. Polecam. Nie reklamuję tej firmy, poprostu jestem zadowolony z obsługi, ceny, i w ogóle i polecam kolegom motocyklistom. Pozdrawiam. LwG. Dane poniżej. Wpiszcie adres do wujka google, znajdziecie bez problemu.

 

 

FHU WILMAT L. Matecki A. Wiśniewski Spółka Jawna

87-100 Toruń

ul. Skłodowskiej-Curie 73 D

 

SPRZEDAŻ DETALICZNA

tel. 56 658 39 36

e-mail: [email protected]

 

SALON MOTOCYKLOWY

tel. 56 658 39 36

fax: 56 658 39 38

e-mail: [email protected]

 

SERWIS MOTOCYKLI

I MOTOROWERÓW

tel. 56 658 39 39

fax: 56 658 39 38

e-mail:[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W celu jakim? Osobiście jestem zdania, że nie ma co "przekombinowywać" i w zupełności wystarczy stosować się do interwałów wymiany oleju (jak i jego jakości) zalecanych przez producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...