Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ja w sobotę odebrałem MT z serwisu po akcji wymiany łącznika w tylnym zawieszeniu. Nie kosztowało to nawet złotówki, mało tego serwis zrobił diagnostykę za którą też nie wziął pieniędzy:) Mam jeszcze jedno pytanie, czy któryś z Was odłączał EXupa w swoim KODO? chciałbym się pozbyć tego dziadostwa, ale chcę to zrobić tak, żeby nie wyskakiwały błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co użytkownik to teoria , ja zostaje przy swoim :) :) polatam i zobaczę

Panowie jak z tym spotkaniem w Bieszczadach he ??

 

No zaplanujcie coś koledzy. Ja niestety nie mogę podać dogodnego terminu, ale jak data spotkania jakoś wpisze się w mój wolny czas to chętnie się wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja w sobotę odebrałem MT z serwisu po akcji wymiany łącznika w tylnym zawieszeniu. Nie kosztowało to nawet złotówki, mało tego serwis zrobił diagnostykę za którą też nie wziął pieniędzy:) Mam jeszcze jedno pytanie, czy któryś z Was odłączał EXupa w swoim KODO? chciałbym się pozbyć tego dziadostwa, ale chcę to zrobić tak, żeby nie wyskakiwały błędy

 

Moje Kodo już tydzień w serwisie,jeszcze nie mają części.:-( a pogoda taka piękna na jazdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja jeżdżę teraz prawie codziennie:) Tak jak Trafel po tak długiej zimie nie mogę się nacieszyć jazdą :) Jedyne co zauważyłem w moim Mt co strasznie zjada opone:) ale najważniejsza jest frajda z jazdy i ta praca że aż chce się ciągle odkrecac manetke . Pozdrawiam!

 

Mam pytanie czy ktoś sprawdzał czy Mt chodzi lepiej na otwartym exupie? Rozmawiałem wczoraj z mechanikiem i mówi że można go ustawić żeby cały czas był otwarty i sprawdzić czy lepiej jeździ. jeżeli ni wrócić do stanu poprzedniego. Czy ktoś z was robił coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś opisać na czym polega zysk mocy - momentu z otwartego exup'a? Z tego co się orientuję, to EXUP podnosi moment obrotowy w wyższych zakresach obrotów. Na czym więc ma polegać zysk mocy - momentu przy otwartym EXUP'ie?

Może to ktoś opisze dokładniej, bo nie przekonują mnie stwierdzenia, że jest SUPPPPPER. Istotne jest również jak to się odbija na silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MTeku nie latałem z otwartym EXUPem ale aktualnie w swoim VZR 1800 mam otwartego i zblokowanego EXUPa i jest ogięń :biggrin:

Maciej, czy jesteś w stanie podpowiedzieć jak otworzyć i zablokować EXUPa, żeby komputer nie pokazywał błędu? Czy jest w stanie przeprowadzić operację domorosły mechanik,, czy powinienem prowadzić do serwisu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na konkretnym warsztacie są w stanie wyprogramowac Ci sterownik EXUPa i wtedy można spokojnie odpiąc linki i zostawic EXUP w pozycji otwartej.Ja mam zainstalowany taki oszukiwacz sterownika w miejsce cięgna linek na solenoidzie,jest takie coś dostępne do mojego modelu,linki mam odpięte i przepustnice zblokowaną w pozycji otwartej. Na tej stronie masz fotki które wszystko wyjaśnią http://www.m109riders.com/howto/dragsters/

Edytowane przez maciej MT01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na konkretnym warsztacie są w stanie wyprogramowac Ci sterownik EXUPa i wtedy można spokojnie odpiąc linki i zostawic EXUP w pozycji otwartej.Ja mam zainstalowany taki oszukiwacz sterownika w miejsce cięgna linek na solenoidzie,jest takie coś dostępne do mojego modelu,linki mam odpięte i przepustnice zblokowaną w pozycji otwartej. Na tej stronie masz fotki które wszystko wyjaśnią http://www.m109rider...owto/dragsters/

Dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...