Skocz do zawartości

Buty


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze te 450PLN to i tak juz ostatnie soki wyciskam z siebie (tych butów to ja nie będę za mocno katował tzn. mam zwykłą DT i nie będą one na tym motorze super eksploatowane, chcę cos dobrego za dobre pieniądze jak napisał crossmen7 "kompromis jakości do ceny") No ale jeżeli one są na prawdę takie super to może postaram się dociulać te 150.

 

Dzięki za odpowiedzi bardzo pomogliście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze te 450PLN to i tak juz ostatnie soki wyciskam z siebie (tych butów to ja nie będę za mocno katował tzn. mam zwykłą DT i nie będą one na tym motorze super eksploatowane, chcę cos dobrego za dobre pieniądze jak napisał crossmen7 "kompromis jakości do ceny") No ale jeżeli one są na prawdę takie super to może postaram się dociulać te 150.

 

Dzięki za odpowiedzi bardzo pomogliście

 

Nie ważne jest, czym jeździsz, ważne jest bezpieczeństwo. A uwierz mi na słowo, że rehabilitacje są drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec koledzy Motocyklisci:D

Pytanko mam takie co sadzicie o tych butkach? icon_idea.gif

http://www.challenge75.com/images/axo%20boxer%20blanc.jpg

Dadza rade na pare sezonow?

Poklony dla Was:D notworthy.gif

eh...;/ moglibyscie odpisac czekam na opdpowiedz ponad tydzien;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzisz zawodowo?,większość butów spełnia normy bezpieczeństwa,poco rzucać się na firmówki?.

Czy glebe zaliczysz na 50 czy 450 efekt be dzie taki sam w butach za 450 albo 800 zł

 

 

Porównaj sobie buty FLY i np. Sidi crossfire. To i to spełnia normy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie spełniały pewnie nie pokazałyby się na rynku,może to nie mistrzostwo świata ale w laikowej jeżdzie pewnie spełnią wszelkie oczekiwania

 

"pewnie" stanowi tu kluczowe słowo :icon_evil:

ale brzmi jak pobożne życzenie, a nie fakt :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

….

 

Mam pytanko, próbował już ktos przymierzać te buty Scott Geniusalbo jeszcze lepiej może ktos je ma i troche w nich polatal?

 

A może wiecie gdzie w Polsce najlepiej może okolice małopolski można takie byty przymierzyć ? może znacie jakis sklep (kto kolwiek widzial kto kolwie slyszal).

 

Nie podawajcie linkow do stron ze sponsorowanymi testami opisami tych butkow bo tego już w cholere się naczytałem, potrzebuje czyjejś obiektywnej opinii ?

 

Bo za wyglad już maja umnie 10/10 :biggrin: eh Star Wars normalnie …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zimować i w ogóle przetrzymywać buty motocrossowe zapięte czy rozpięte?

Ja też cały czas używam swoich. Jak robie moto i nie mogę na nim śmigac to wtedy jeżdzę w nich na rowerze :icon_mrgreen:

A poważnie to wypchac lekko gazetą i postawic nie dotykane ży nie nie odkszałciły. Poza tym nic im sie nie stanie

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...