Skocz do zawartości

Borki-czy wszyscy dojechali do domu?


adu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na prośbę Dominika zakładam ten temat.

Chcemy mieć pewność, że wszyscy uczestnicy zlotu 4-umowego w Borkach cało i szczęśliwie dojechali do domku. Także proszę się wpisywać

Ja jak już widać-dotarłam we wszystkich częściach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dotarłem, tempo raczej ślamazarne, byłem w domu jakoś koło 16:30 :roll: Wliczając po drodze przerwę na śniadanko i takie tam... ;)

 

PS. Aha, Świru też dotarł, bo zdążył już nawet napisac mi coś na gg, akurat jak pod prysznicem byłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez i ja dotarłem , zlot fajniusi atmosfera przefajna , tylko ten kapeć ....... ale teraz to naprawde frajda wspominac jak po 4 browarkach trzeba szybko myslec co robic i jezdzic z kołem i pasazerem po wulkanizacjach :twisted: , Ogolnie spoko pozdrawiam wszystkich ktorych poznałem i ktorych nie zdazyłem

 

P.S dzieki za pomoc w podnoszeniu virago i za klucz 22 :twisted: co prawda nie moje moto ale kumpla virazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Aha, Świru też dotarł, bo zdążył już nawet napisac mi coś na gg

 

Taaa, zgadza się im bliżej domu tym bardziej senny byłem ;) :-D

 

NOi pragne podziękować SZEFOSTWU za wspaniałą impreze oraz za ten upominek :lol: http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p...php?pic_id=1318 z którego ciesze się niezmiernie.

 

ps. telefon nokia telełantacz 6110, jednozakresowy z bezpośrednim połączeniem z moderatorami na wypadek problemów na forum :-D :-) :-D :-) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, iż dotarłem do domu bez przygód, w stanie nienaruszonym, jeżeli nie liczyć ogólnego zmęczenia spowodowanego niewyspaniem i takimi tam. ;) Coś czuję, że dziś wcześnie jak nigdy pójdę zgrywać oko z poduszką. Miło było spotkać starych i poznać nowych znajomych. Jak na koniec września, to aurę mieliśmy iście wymarzoną - na szczęście wszelkie podpinki i ocieplacze okazały się zbędne. A sam ośrodek położony jest w malowniczej okolicy, myślę, że jak najbardziej nadaje się na kolejne edycje.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechalimy :arrow: Dominik i l3ft

Znowu sie musiałem wlec 190 bo moderatorzy chyba nie uznają tempa pesto :P :D Dzięki Wam wszystkim za udaną imprezkę.

dawać fotki dawać, dawać :!: ;)

P.S. znalazłem (koło bazy nr 7) ocieplacz na szyję cały czarny totalny nołnejm... jesli ktoś poszukuje to na prv proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...