Skocz do zawartości

Jazda moto a prawo jazdy.


mrymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam odwagę!! latałem przez 3 lata simsonem (i miałem kartę motorowerową) zacząłem robić prawo jazdy ale w między czasie kupiłem motocykl i przez jakieś 2 miesiące latałem bez prawka (zrobiłem jakieś 30km :D ) z tym że mówię że to nie był mój pierwszy sprzęt i simsonem zrobiłem ok. 10.000 do 15.000km. A na egzamin przyjechałem motocyklem :P (ale to troszkę co innego niż np.16-17latek kupujący na pierwszy sprzęt 600 albo lepieja bez prawka...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie glupota i potepiam stanowczo takie podchjodzenie do sprawy :!: Nie masz prawa to nie jezdzisz - koniec kropka 8)

Co by to bylo gdyby bez pozwolenia mozna bylo robic wszystko :roll:

I tak dla przykladu zapytam sie was, moj kolega ma bron i strzela sobie tyle ze nie ma [pozwolenia jak myslicie i oceniacie jego postepowanie ??

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak dla przykladu zapytam sie was' date=' moj kolega ma bron i strzela sobie tyle ze nie ma [pozwolenia jak myslicie i oceniacie jego postepowanie ??

:mrgreen:[/quote']

 

Zalezy do kogo strzela i gdzie :-D

Jak strzela np pod Sejmem i w Sejmie to pozytywnie - moze nareszcie ktos ich powystrzela 8) :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, ta sprawe przeoczylem....

:mrgreen:

 

[ Dopisane: 22-09-2005, 21:47 ]

ja akurat dość mocno siedzę w klimatach militariów i to wszystko zależy od człowieka. i jak napisał kolega gdzie strzela i do czego... mój starszy robił pozwolenie 3 lata ale dostał (nie jest policjantem ani nic w tym stylu)

 

ja sie pytam co z ludzmi majacymi bron bez pozwolenia, nie odwracaj kota ogonem...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam czesie gdzieś od marca...przejechałem sie po ulicy dzień po zakupi (malutka koło garażu) później nie wyjeźdzałem na nią bo też pały czasem jeżdzą, tak to na małym kawałku koło garaży, jaki sposób na to by nie jeździć ? - czesia jest rozkręcona, nie mialem kasy na remont więc nie jeździłem :D a jakby była gotowa do jazdy to wiadomo ze za kazdym razem bym sie przejechal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...