Skocz do zawartości

Nowe Vulcany!


Fogg_wb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są mało chopperowate bo to nie choppery tylko cruisery :-D . Jak chcesz mieć choppera to tzreba go samemu zrobić.

 

A co do techniki Kawasaki to myślę, ze niema obaw. Niedośc że motocykle są śliczne (chocoaż jeśli chodzi o japońskie V2 to najładniejszy dla mnie jest i tak VN 800 A) i nie sądze żeby coś tam się miało dizać. Poza tym 900 ccm to musi ładnie się zbierać. 800 -ka po małych modyfikacjach zapierdziela jak wsciekła więc te nowe powinny jeszcze lepiej się zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak długo prym będzie wiódł Triumph ze swoimi 2.3 l i jaka będzie następna big pojemność ?

 

 

Szkoda że Yamaha się "wypowiedziała" bardzo nieśmiało 1,9 to mniej niż Kawa a i parametry nie powalaja z tyłu została Hoda ale za to na końcu ma szanse przebic wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafir- teraz napewno nie, ale mam nadzieję że za rok lub 2

tak jak to było z modelem vn 800 classic a póxniej dopiero po 4 latach wszedł drifter

Ale to moje życzenie - wtedy na 100% kupuję drifterka na pas zębaty

 

po dokładnym przeanalizowaniu fotografi pięknie się to przedstawia

kilka nowych rozwiązań

jak i kilka dodatkowych funkcji i kontrolek przy prędkościomiwrzu

ale co najważniejsze te cylindy - no kolejnym etapem musi być drifter 900 na pas - no inaczej tego nie widzę.

 

więc zaraz piszę do kawasaki kiedy będzie i zbieram forsę

 

pozdrawiam

klaus maniakalny fan indiana i fan jego japańskiej podróby Driftera

 

[ Dopisane: 26-09-2005, 08:05 ]

dzisiaj spoglądając na stronę kawasaki zauważyłem że znikł już drifter 1500 - więc albo już po nim albo będzie 2000

vulcan 800 A także znikł więc pewnie zastąpi go 900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

piękne sprzęty. Ostatnio przymierzałem się do VN 2000 i naprawdę jest to fajny sprzęt. Trochę waży ale i tak chciałbym nim pośmigać. Jak wygram w totka to kto wie. :)

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

co do nowości - to pod tym adresem pierwsze jazdy nowością Yamahy - ROADLINER XV1900 - niestety nie po polsku ale nie znający tego języka choćby fotki mogą pooglądać (powiekszają się - także fajne szczegóły widać)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Temat troche odgrzewany ale czy ktoś miał okazję sprawdzić nowego VN 900?

Jak nowa dziewięćsetka ma się w jeździe np. do Intrudera C800, lub M800?

Na zywca widziałem go jedynie w Berlinie i wygląda bardzo zachęcająco, nie wiem jak z jazdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...