Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj koło godz.16 przed samym Jastrzębiem (wjazd od strony Cieszyna) niebieska,sportowa Kawasaki wbita pod tył autobusu.Nie wiem czy motocyklista przeżył bo nie było ciała a straż i policja zabezpieczyła teren i nie było jak zapytać.

Wyglądało na wymuszenie przez autobus ale nie wiem na 100%.

Może ma ktoś jakies informacje o motocykliście i wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolo godziny 22 w Warszawie przy ul. Modlińskiej widziałam skutki wypadku z udziałem motocyklisty (chyba, bo motocykla nie widziałam).

Widziałam jednego poszkodowanego, kask i, niestety osobno, część nogi. Gościem zajmowało się kilka osób, był przytomny i właśnie nadjeżdżała karetka więc już nie przyłączyłam się do pomagających. Mam nadzieję że mimo takich obrażeń Go poskładają.

Edytowane przez Syla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rmf.fm/fakty/?temat=78

http://www.grupa-poludnie.info/viewtopic.php?t=3713

 

w skrócie: na zakopiance, na wylocie z krakowa motocykl wbił się w bok wyjeżdżającego na skrzyżowaniu samochodu. motocyklista zginął

 

podobno jechał pod prąd, podobno coś tam, podobno... jedno nie ulega wątpliwości: osoba wiarygodna twierdzi, że moto było wbite na dobre pół metra w blachy. a to oznacza, że nieszczęśnik zdrowo zapier...lał :/

 

kierowców puszek nawołują do zdjęcia nogi z gazu: nam należy się upomnienie w zakresie obsługi manetki gazu

jsz

 

edycja z dnia następnego, informacja od świadka będącego na miejscu tuż po wypadku (podkreślenie moje):

"Dzisiaj wieczorem zowu samochod zabral jednego z motocyklistow..

Na Gorze Libertowskiej chlopak lecial duzo za szybko w strone Myslenic, jadacy od strony Myslenic Ford Mondeo nie zauwazyl chlopaka i skreci w lewo na Libertow, przecinajac tor jazdy motocykliscie.

29letni chlopak zginal na miejscu, zapalil w tylne drzwi od strony pasazera, uderzenie bylo tak silne ze obrocilo Mondeo o 180 stopni!

Uderzyl glowa o kant dachu, nie musze mowic co zostalo z jego glowy..

Mozg wylecial na asfalt..

Bylismy na miejscu wypadku i zrobilismy fotki ku przestrodze, bo jak wiadomo na Myslenice leci sie nieraz za szybko..

Obraz makabryczny.. [*]"

Edytowane przez jeszua
„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś coś wie, wczoraj zdarzył się jakiś wypadek na trasie Łazienkowskiej na moście Łazienkowskim jadąc w strone Pragi.

Pewna kobieta miała wypadek na motocyklu, z opowieści siostry wiadomo że był to prawdopodobnie czerwony motocykl,

zdarzenie miało miejsce koło 11-12 w nocy. Motocykl był dosyc mocno uszkodzony.

 

Słyszał ktoś o tym, wie w jakim stanie jest motocyklistka?pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś na drodze szczytno -mrągowo skasowana srebrna Yamaha kolesia zabrała karetka nie wyrobił zakrętu chłopak na kętrzyńskich blachach jego kolega na drugim motocyklu w krótkim rękawku i ubrany jak na wypod do baru. wkurzyło mnie to ZAJEBIŚCIE. stanu poszkodowanego nie znam lecz moto-złom, lub jak kto woli po glebie PARKINGOWEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem na drodze Zegrzyńskiej w Legionowie przelotowa w strone Serocka czerwona Yamaha rej PKT chyba, wyprzedzając na wiadukcie już na zjeździe na podwójnej ciągłej udeżyła w Skode Octavie która włączała się do ruchu z lewej strony w strone warszawy. Na moto jechał motocyklista z dziewczyną jego reanimowali nie wiem czy żyje , dziewczyna podobno połamana ale żyje, przelecieli z 30 m od miejsca uderzenia moto cały roztrzaskany. wracajac do domu jakoś kiepsko mi sie jechało po tym widoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 sierpnia, jechałem zakopianką autem, leje deszcz. W lusterku pojawia się karetka a za nią motorek na zderzaku... Przejechał może 500 m i połozył się na zakręcie, moto wbiło się pod barierę. Gdy do niego dobiegłem.... stał sobie na prawym pasie, na zakręcie i oglądał motor, a auta w dość awaryjny sposób próbowały go ominąć. Gość w sztruksach i trampeczkach - chyba się nawet za bardzo nie podrapał. Motocykl odpalił (jakiś stary olejak sprzed kilkunastu lat na chojnickich numerach), dostał rolkę taśmy, gumy do związania bagażu i pojechał dalej. Więcej szczęścia niż rozumu... Jeżeli to czytasz, to uważaj na siebie szczęściarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około godziny 22 na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich z Wrocławską miałem kolizję. Jechałem prawym pasem (dwupasmowa droga, lewy pas do skrętu w lewo bądź jazdy prosto) ok. 70 na godzinę. Za mną jechał Peugeot 307, który ok. 100 metrów przed skrzyżowaniem zmienił pas na lewy i wyprzedził mnie i zjechał na prawy pas tuż przede mną. Na lewym pasie na skrzyżowaniu stało kilka samochodów sygnalizujących skręt, nagle jeden niespodziewanie wyjechał na prawy pas, tuż przed Peugeotem. Ten ostro zahamował, ja byłem dosyć blisko i również zacząłem raptownie hamować. Niestety tylko przednim hamulcem, zblokowałem koło, uślizg, szlif po asfalcie, zatrzymałem się tuż obok prawej strony zderzaka pojazdu, samochód się jeszcze toczył i pozostało mi oglądać jak mój motocykl w strudze iskier uderza centralnie w zderzak. Sprawca incydentu spokojnie sobie pojechał dalej, ja malowniczo leżałem na asfalcie tuż obok sprzęta. Na szczęście nic mi się nie stało (lekkie zadrapania i obtłuczenia, stłuczone biodro i kość ogonowa - trochę się turlałem :biggrin: ) kurtka Retbike spisała się świetnie, dżinsy (wiem, wiem nie powinienem tak jeździć i już nie będę) o dziwo również nie najgorzej - chociaż oczywiście to kurtka zebrała większość pędu). Młoda para w Peugeocie okazała się całkiem normalna, załatwiliśmy wszystko bez udziału policji. Moto odpaliło, gmole i kufry wzięły wszystko na siebie (inspekcja motocykla u fachowca wkrótce, ale nie wygląda to źle). W każdym razie żyję i szlifa mam odfajkowanego.

 

Wnioski na przyszłość:

 

- przewidywać, przewidywać i jeszcze raz przewidywać głupotę innych kierowców

- zachowywać większy odstęp, szybciej mniejszać prędkość, gdy ktoś jest z przodu za blisko

- jeździć w pełnym uniformie (niby niewiele się mi się stało, ale mogło jeszcze mniej)

- ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć awaryjne hamowanie, żeby wyrobić prawidłowe odruchy

- jazdy doszkalające w Pro-motorze też pewnie nie zaszkodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jazdy doszkalające w Pro-motorze też pewnie nie zaszkodzą

zważywszy, że masz rzut beretem.

Dobrze, że nic się nie stało!

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem na drodze Zegrzyńskiej w Legionowie przelotowa w strone Serocka czerwona Yamaha rej PKT chyba, wyprzedzając na wiadukcie już na zjeździe na podwójnej ciągłej udeżyła w Skode Octavie która włączała się do ruchu z lewej strony w strone warszawy. Na moto jechał motocyklista z dziewczyną jego reanimowali nie wiem czy żyje , dziewczyna podobno połamana ale żyje, przelecieli z 30 m od miejsca uderzenia moto cały roztrzaskany. wracajac do domu jakoś kiepsko mi sie jechało po tym widoku

 

 

Niestety chłopak nie przeżył, dziewczyna połamana - otwarte złamania, kolerzanka akurat była na balkonie na osiedlu niedaleko miejsca wypadku slyszała jak dziewczyna wołała o pomoc i krzyczała z bólu - - oboje byli z Warszawy - tragedia

Edytowane przez ekimm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. 16:40 przejeżdżałem obok wypadku na Puławskiej przy McDonalds (odc. między Ursynowem a Mysiadłem), na boku ale z całym przodem leżał niebiesko biały sport, driver (a przynajmniej mi się tak wydaje) był przytomny siedział na jezdni. Była już straż i policja karetka akurat dojechała... Czy ktoś wie coś więcej? W jakim jest stanie? Wypadek miał miejsce na jezdni z w stronę W-wy, moto leżało metr przed skrzyżowaniem.

Edytowane przez Pit_R6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...