Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to ja dorzucę opis mojej kraksy

 

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/667923,pijany-pieszy-sprawca-wypadku-motocyklistki-w-nowosolnej,id,t.html

 

co do treści artykułu i rzetelności dziennikarskiej to: jechałam sama, nos mam tylko skaleczony blendą i wybity bark

 

mam mi się na życie i dalsze jeżdżenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed około godziną doszło do wypadku z udziałem motocykla i samochodu osobowego w Legionowie, na wysokości Kauflandu.

Samochód miał uszkodzony cały prawy bok, a motocykl przód - kierowca samochodu chyba wyjeżdżał z Kauflandu i nie ustąpił pierwszeństwa motocyklowi.

Moto to srebrna chyba Honda.

Kierownika już nie było.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznań, ul. Mieszka I, na wysokości Plazy. Przy zwężeniu do 1 pasa w kierunku Piątkowa motocykl "spotkał się" z BMW. Motocykl w stanie agonalnym, bejca drzwi kierowcy wgniecione. Mój tata przejeżdżał, kiedy już sprzątali - czy ktoś coś wie więcej?

 

http://maps.google.pl/maps?saddr=52.440093,16.920709&hl=pl&sll=52.440241,16.921472&sspn=0.002613,0.004823&t=h&mra=mift&mrsp=0&sz=18&z=18

Edytowane przez filipeskoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed około godziną doszło do wypadku z udziałem motocykla i samochodu osobowego w Legionowie, na wysokości Kauflandu.

Samochód miał uszkodzony cały prawy bok, a motocykl przód - kierowca samochodu chyba wyjeżdżał z Kauflandu i nie ustąpił pierwszeństwa motocyklowi.

Moto to srebrna chyba Honda.

Kierownika już nie było.

 

 

To Ja jechałem tą Hondą. Cieszę się że mogę pisać :)

 

Kierujący Citroenem wymyślił sobie chyba że zawróci tam w stronę Jabłonnej i zawrócił prosto pod mój motor. Chyba prawie nie miałem miejsca na hamowanie tylko postawiłem na przednie koło i łup a ja w powietrze.

 

Jeżeli ktoś ma jakieś szczegóły dot. tego wypadku to chętnie porozmawiam. W momencie wypadku straciłem przytomność i niewiele pamiętam.

Edytowane przez Wojciech Kucia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś około godziny 17:00 na Alejach Jerozolimskich na wysokości Castoramy widziałem rozwalony motocykl (zdaje się, że srebrna Honda, ciężko było poznać bez plastików i pogniecionym bakiem). Wyglądało jakby w coś uderzył, a zatrzymał się na barierkach energochłonnych. Motocyklisty chyba już nie było. Wie coś ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, to mój kolega. walczy wciaż o życie i jest naprawdę źle :(

 

"79-letni kierowca fiata punto jechał ulicą Kasztanową. Nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu motocykliście. Doszło do zderzenia" - powiedział nam Mariusz Furga, rzecznik prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie. Jak dodał, kierowca punto był trzeźwy.

 

79 - letni kierowca ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...