Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A tak to wyglądało z relacji świadka:

"Mateusz jak i Corsa jechali w tym samym kierunku na Kraków dwupasmówką E4. Wg strażaka Mateusz jechał lewym pasem, Corsa prawym, nagle kierowca Corsy zaczął wykonywać manewr skrętu w lewo na stację paliw LOTOS (prze podwójną ciągłą, przez pachołki). Mateusz wbił się w tylny lewy róg samochodu, motocykl wylądował 30 metrów dalej od miejsca uderzenia na prawym poboczu, samochód 15 metrów dalej od miejsca uderzenia na lewym poboczu, a sam Mateusz jeszcze z 10 metrów za motocyklem na środku jezdni przy pachołkach... Jak przyjechałem leżał już pod workiem, cała wyściółka kasku była koloru czerwonego, kierowca, który był świadkiem reanimacji i który znał Mateusza, powiedział, że był strasznie spuchnięty, co sugeruje rozległe obrażenia wewnętrzne..."

Moje zabawki:

NEO; Intruz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,123133,13504650,Wtorek_na_ulicach_Warszawy__NA_ZYWO_,,,411774.html?v=1&pId=21284758&send-a=1

 

Hayabusa ślizgnęła się na torach.

 

"Sezon na motocykle otworzyliśmy już jakiś czas temu, więc do takich zdarzeń będzie dochodziło pewnie częściej. Suzuki hayabusa wchodził w zakręt z Jagiellońskiej w prawo w kierunku Mostu Gdańskiego na rondzie Starzyńskiego, gdy kierowca stracił panowanie nad 200-konną maszyną. Na szczęście w nikogo nie uderzył, tylko po prostu położył motocykl. Tyle że, na środku torowiska. Zatrzymał w ten sposób tramwaje na 6 minut."

GSX750F 2001 -> GSX1300R 2000

http://motogof.tumblr.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/775537,wypadek-motocyklistow-zderzyli-sie-z-busem-sa-ciezko-ranni,id,t.html?cookie=1

Dwóch 17-latków zostało ciężko rannych w zderzeniu busa z motocyklem. To bilans wypadku, do którego doszło wczoraj po południu w rejonie skrzyżowania ulicy 1-go Maja z ulicą Źródlaną w Lasowicach. Tarnogórscy śledczy ustalają okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziasiaj (2013-03-07) Warszawa ul. Łopuszańska w kierunku Al. Jerozolimskich przed wiaduktem. Piękny harley oberwał od osobówki. Z tego co widziałem nikomu nic powarznego się nie stało, ale sprzęt ucierpiał i to całkiem mocno. Niestety jak dokładnie doszło do zdarzenia nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...