Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj około godziny 17.00 motocyklista przepałował słynny już w naszych regionach winkiel w miejscowości Zalec na trasie Giżycko- Mrągowo. W wyniku tego wsunął się pod przyczepę z łodzią. Jakiś turystyk. Nie znam szczegółów.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

infowyszkow.pl/index.php

 

2012-08-20 11:31:58

2012-08-20_11-31-45.png

Niemal w tym samym miejscu, gdzie przed kilkoma tygodniami śmierć poniosła 36 letnia motocyklista z Warszawy, zginął w sobotę 30 letni mieszkaniec Wołomina. Na łuku ekspresowej drogi S-8, na wysokości zjazdu do Lucynowa, najprawdopodobniej w skutek nadmiernej prędkości i niezachowania należytej ostrożności, kierujący motocyklem uderzył w barierki odgradzające pasy jezdni. W skutek wypadku poniósł śmierć na miejscu. Świadkowie zdarzenia powiedzieli nam, że widok miejsca był makabryczny a części ciała ofiary porozrzucane były na dużym obszarze drogi. Motocykl rozleciał sie na dwie części. Kierujący motocyklem Yamaha uderzył w barierki w miejscu, gdzie posadowiony był kask poprzedniej ofiary wypadku motocyklowego.

 

niestety jest to juz druga osoba ktora ginie w tym miejscu :(

Edytowane przez pol616
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawski klasyk na Ursynowie - przy Onkologii - 20.08.2012 jakoś po 14tej kolizja z udziałem motocykla - niebieskiego SV650 nr rej. WE58.. Motocykl zniszczony, lagi połamane, przednie koło w chłodnicy. Brak info o stanie kierującego.

 

Najlepszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z Warszawy. Przed sekundą małżonka poinformowała mnie, że wzywała karetkę do motocyklisty w pobliżu Wola Parku, na Górczewskiej.

 

Volkswagen skręcający w lewo do Wola Parku zajechał drogę motocykliście jadącemu od Centrum w stronę Jelonek. Motocyklista bez większych obrażeń. Motocykl Suzuki po wypadku ciężki do zidentyfikowania, prawdopodobnie SV. Samochód miał wyrwana tylną oś.

Edytowane przez shuy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, Praga. Kilkanaście minut temu jechałem Wybrzeżem Helskim, za mostem gdańskim przy skarpie wzdłuż Starzyńskiego leżała czerwona honda na boku, kufer centralny, marki nie poznałem. Na miejscu laweta i jakiś samochód, motocyklisty brak, pewnie karetka. Podjeżdzała policja. Mam nadzieję, że nic poważnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zginął mój kolega Marcin ( kiedyś bractwo Suzuki) wczoraj około 15 tej. Nie był ryzykantem ani nie doświadczonym ptakiem. To miałbyć krótki rajd po wybrzeżu ze zwiedzaniem latarni morskich. Trafił na mordercę w katamaranie. Trzymajmy kciuki, aby jego dziewczyna przeżyła.

 

Opis

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/642001,smiertelny-wypadek-na-polwyspie-helskim-nie-zyje,id,t.html?cookie=1

Video

http://www.nadmorski24.pl/wiadomosci-9326/smiertelny-wypadek-na-polwyspie-zginal-motocyklista.html

 

Biurko za mną stoi puste...............

Edytowane przez rodeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...