Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://nasygnale.pl/gid,13471878,img,13471899,title,Smierc-mlodego-motocyklisty,galeria.html?ticaid=5c6b1

 

 

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 182 w miejscowości Jabłonowo (woj. wielkopolskie). Z nieznanych przyczyn młody motocyklista zjechał na przeciwny pas i czołowo zderzył się z prawidłowo jadącym osobowym audi.

 

21-latek kierujący kawasaki zginął na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pod wieczór we Wrocławiu, na skrzyżowaniu Strzegomskiej i Rogowskiej rozwalony biało-srebrny skuter. Jak przejeżdżałem stał radiowóz i pucha wyglądająca na nietkniętą, skuter leżał z brzegu jezdni, miał urwany tylny wahacz. Kierownika skutera nie widziałem, więc albo go karetka zabrała albo wyszedł bez szwanku. Godzinę później policja dalej stała, skuter też dalej w tym samym miejscu.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem na własne życzenie KLIK

 

Co do tego wypadku. Mojej Cioci koleżanka, młoda blondynka, ładna. Motocyklista się zagapił na nią, po czym chciał się popisać i stanął na jednym kole. Nie opanował maszyny i wylądował na samochodach.. Wszyscy podbiegli odrazy do niego, zdjęli kask, był cały siny dostał drgawek i umarł.

 

Do dzisiaj ta koleżanka nie może się z tym oswoić i wmawia sobie że to jej wina. Niestety, nie jej wina tylko młodego gniewnego motocyklisty. [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis okolo 12 w poludnie, ulica Pulawska za McDonaldem w strone Wawy, rozwalone moto i tyl VW busa z wybita szyba, pewnie nie wyhamowal. Ktos cos wie wiecej...

Czesc,

bylem tuz po tym wypadku i gadalem z gosciem. Wyjechala mu puszka z prawej, on ruszal spod swiatel i nie zdazyl wyhamowac.

Glowa wybil szybe i na szczescie tyle, mial obite kolano i obtarta reke, w kasku szybka poszla. Byl lekko oszolomiony, ale nic wiecej chyba mu nie bylo.

 

Jako, ze nie bylem swiadkiem, a juz tam paru ludzi bylo, (lacznie z policja), to odjechalem w kierunku piaseczna. Gdy wracalem gosc gadal z policja, wiec na pierwszy rzut oka, chyba ok.

 

Pozdrawiam.

 

P.S. jezeli kolega z wypadku to czyta, to znam osobe ktora byla swiadkiem zdarzenia i moze poswiadczac, jakby co to pisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam na Kolejowej kilka minut po wypadku.

Była już w czarnym worku ...

Żal, rozpacz przyjaciół, rodziny ...

Straszne, zwłaszcza jak dotyka to młodych ludzi.

Miała na imię jeśli dobrze zrozumiałem Malwa ? Malwina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...