Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś mój kolega miał wypadek w Radomiuna ul.Struga, jechał kawą zzr600, jakaś kobieta mu wyjechała, przewrócił moto w ostatniej chwili na bok i uderzył w jej pojazd - złamana łopatka i pęknięte dwa kręgi szyjne. :)

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://gazetaolsztynska.wm.pl/-25--letni-m...a-miejscu,33528

motocyklista zginął na miejscu.

kto jechał tą drogą wie, że skrzyżowanie jest beznadziejnie wyprofilowane. jest na górce, dodatkowo zaraz za nim jest zakręt. nie ma tygodnia, żeby ktoś nie przywalił tam w barierkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Dzis, okolo 17:00 wracajac z Gliwic do Rybnika przed miejscowoscia Wilcza widzialem lezaca na srodku drogi rozbita CBR600 (jak sadze), koloru granatowego. Na poboczu dwa samochody, ale nie widzialem, ktory uderzony. Motocyklisty nie spostrzeglem, musial juz odjechac na sygnale. Stal tylko policyjny transit na srodku, przed motocyklem.

Ktos cos wie na ten temat?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj około 11 na parkingu przed realem w olsztynie. Roztrzaskany skuter i jakieś starsze auto chyba opel kadett. Byla policja i chyba 2 osoby. Możliwe więc że kierowaca skutera wyszedł cało, choć bardziej prawdopodobnym wydaje się że trafił do szpitala. Mimo że to parking i prędkości wydawałyby się niewielkie, wyglądało to średnio ciekawie. zawieszenie w skuterze podwinięte, plastiki rozsypane w promieniu pewnie z 10m... W samochodzie uszkodzony przedni lewy róg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

06.11.2007r na ul. Sienkiewicza w Pleszewie około godziny 17 doszło do wypadku drogowego. Kierująca samochodem osobowym Opel mieszkanka gm. Czermin podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu prawidłowo motorowerzyście. Kierowca skutera 15 letni mieszkaniec Pleszewa chcąc uniknąć zderzenie się z samochodem, zjechał na krawężnik. Manewr ten jednak okazał się zgubny dla młodego kierowcy, w wyniku jego stracił równowagę i upadł. Upadek był na tyle dotkliwy, że przybyły na miejsce lekarz stwierdził u 15 latka otwarte złamanie kości ramienia. Oboje kierujący byli trzeźwi.

 

08.11.2007r na ul. Św. Ducha doszło do kolejnego wypadku z udziałem jednośladu. Tym razem poszkodowaną była piesza kobieta. 46 letnia mieszkanka Pleszewa podczas przechodzenia przez jezdnie na ul. Św. Ducha została potrącona przez nadjeżdżającego motorowerzystę. Piesza w konfrontacji z rozpędzonym jednośladem nie miała żadnych szans. 19 letni kierowca ze zdarzenia wyszedł bez szwanku, natomiast kobieta z obrażeniami czaszkowo-mózgowymi trafiła do pleszewskiego szpitala.

 

09.11.2007r w Suchorzewie około godziny 7:50 doszło do wypadku na drodze krajowej nr K11. Podobnie jak we wcześniejszych wypadkach, tak i w tym udział brał jednoślad. Jadący od Jarocina kierowca samochodu osobowego Daewoo Tico podjął manewr skrętu w lewo do jednej z posesji. Jednak podczas tego manewru nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu prawidłowo z przeciwka motocyklowi MZ. Nieprzemyślany manewr skończył się dotkliwymi obrażeniami dla kierowcy i pasażerki motocykla. Oboje ze złamanymi kośćmi kończyn dolnych trafili do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy.

 

Źródło : http://www.pleszew.policja.gov.pl/?a=963

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem akurat w strone miasta. Było ok godz 17 (nie patrzyłem na zegarek). Nie samowity korek samochodów. Odbiłem w lewo i wyjechałem na Antoniego. Ok godz 18 wracałem z powrotem. Patrze.... Przy aptece na starołęckiej leży na lewym pasie motocykl (typ: poważne Enduro). Marki moto nie widziałem, a i ciemno było. Dalej na drodze leżał kask i rękawiczki, a obok stało zielone Seicento. Pewnie był to koleś z okolicy. Może znacie kogoś takiego... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem akurat w strone miasta. Było ok godz 17 (nie patrzyłem na zegarek). Nie samowity korek samochodów. Odbiłem w lewo i wyjechałem na Antoniego. Ok godz 18 wracałem z powrotem. Patrze.... Przy aptece na starołęckiej leży na lewym pasie motocykl (typ: poważne Enduro). Marki moto nie widziałem, a i ciemno było. Dalej na drodze leżał kask i rękawiczki, a obok stało zielone Seicento. Pewnie był to koleś z okolicy. Może znacie kogoś takiego... ??

 

Właśnie mój kumpel mi zameldował o tym wypadku:/mowi że wygladało to nieciekawie,motocykliste karetka zabrala do szpitala,nie wiadomo nic wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl, który leżał na Starołęckiej przy aptece, to srebrna z tego co wiem, honda transalp na poznańskich blachach. Moto nie było jakos specjalnie potrzaskane. W kolizji uczestniczył jeszcze biały, dostawczy lublin. Szczegółów jednak nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl, który leżał na Starołęckiej przy aptece, to srebrna z tego co wiem, honda transalp na poznańskich blachach. Moto nie było jakos specjalnie potrzaskane. W kolizji uczestniczył jeszcze biały, dostawczy lublin. Szczegółów jednak nie znam.

 

 

Niestety motocyklista zmarł po 30 minutach reanimacji znałem Marcina i wiezyć się nie chce.

Był zamienic motocykl na tańszy czyli honde transalpa którą jechał do domu, wyjechała

mu kobieta cinqecento od którego się odbił i wpadł pod nadjeżdżającego lublina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...