Skocz do zawartości

Kulikowisko - szkolenie na Bemowie.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlla mnie tez bylo super ;)

 

Moja garsc fotek tutaj (wrzucilem wszystko co mialem bez wybierania, wiec niektore sa sredniej jakosci...):

 

http://www.stankowski.neostrada.pl/kulikowisko/

 

Jesli ktos chciałby swoje zdjecie w wiekszym formacie (3456x2304 ok 2,2MB) to nie ma problemu, piszcie na PW.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i ja chylę czoła, korpus i kończyny górne przed dobrodziejstwem panów Pe i Te. Moja matula nie mogła zrozumieć "co oni z tego mają" skoro zabawa jest bezpłatna. Tutaj muszę dodać, że nie jest materialistką. W dzisiejszych czasach po prostu dziwi bezinteresowność. Tymbardziej się cieszę i mówię staropolskie "sękju" ;)

 

Dziękuję wszystkim fotografom za sympatyczną robotę i pikczery zachowujące obrazy na zawsze. Wam wszystkim, że byliście. Tak ot przyjemnie :flesje:

 

Mam i ja zdjęć kilka. Z braku nie-wiem-czego nie stworzę z nich galeryjki, jeno umieszczę je w postaci jednego raroskiego pliku spakowane na serwerze mym. Są <<<<tutaj>>>>. Niektórzy z Was robili specjalnie poważne miny, także proszę nie sugerowaćsię smutnym Vlaad'em na ten przykład, bo przed i po zdjęciu był uśmiechnięty :crossy:

 

pees: Wszystkich Was chciałem jeszcze przeprosić za mój sisibar i fryzurę. Obiecuję poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie widzialem ze az tyle osob z forum bylo. Po prostu mnie zatkalo ;)

fxrider :

 

Visitor

 

 

 

Wiek: 19 Zodiak:

Dołączył: 17.09.2005

Dni na forum: 1

Skąd: Józefów

 

A my sie zastanawialismy skad jestes skoro masz rejestracje WOT, a tu nasza okolica sie klania :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie widzialem ze az tyle osob z forum bylo. Po prostu mnie zatkalo ;)

 

A my sie zastanawialismy skad jestes skoro masz rejestracje WOT' date=' a tu nasza okolica sie klania :crossy:[/quote']

 

Znaczy się w "Ziutkowie" trochę forumowiczów jest :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z tego miejsca chciałem napisać Tomkowi:

WIELKIE DZIĘKI za przećwiczenie manewru hamowania i omijania. Dzisiaj ćwiczyłem to w realu na asfalcie - omijanie nawalonego jak autobus gościa na rowerze, który z nienacka postanowił skręcić do domu w lewo od prawej krawędzi jezdni :P . Hamowanie awaryjne i manewr omijania... wyrobiłem się dosłownie na centymetry (nawet poczułem jak mu wódą z gęby jedzie :mrgreen: ). Mało brakowało, a ekipa MGH spuściłaby gościowi tęgie bęcki. Próbował zwiać, ale był od nas wolniejszy :mrgreen: . Mam nadzieję, że ze*rał się w gacie, jak obstąpiła go nie przebierająca w słowach grupa kilku motocyklistów - jeżeli dzięki temu chciaż przez miesiąc nie wsiądzie na rower nawalony to osiągnęliśmy swój cel :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem urolp od motocykla, przyjechałem jako bagaż (dzięki Hubert :-)). Dzięki za mile spędzony czas, naprawdę fajna impreza, czekamy na powtórkę na wiosne.

 

Pozdro, pawel

 

PS. Vlaad, karkówka przygotowana na grilla przez Twoją żonę zasługiwała na Nagordę Nobla, Oscara, Złota Palmę w Cannes i godło Teraz Polska ! Mam nadzieję, że to przekazałeś, a jak nie to zrób to natychmiast :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik się robi... Kilka różnych wersji już było, ale jak do tej pory

nie podoba mi się efekt końcowy :cry:

Prawdopodobnie skończy się na na wersji 320x240, 640x480 już jest

zamazane, niewyraźne i obraz za bardzo skacze.

To jest dopiero same video a jeszcze chciałbym dorobić dźwięk (jakaś muzyczka w podkładzie)...

 

ps. Tą rosyjską maszynę najwyraźniej udało mi się wyłapać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam nadzieje ze muzyczka nie zagłuszy odgłosów motocykli i ludzi :-)

 

Hmm... W takim razie będą 2 wersje.

Jedna bez podkładu muzycznego, a druga z nim :-)

Niestety ujęcia były wykonane za pomocą fotopstryka, a to się równa

nienajlepszej jakości obrazu i dźwięku :oops:

To tą wersję bez muzyczki postaram się udostępnić dzisiaj/jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączę się do wszystkich podziękowań, ukłonów, buziaków :P..... było super choć znowu nie dane było mi czynnie uczestniczyć w zajęciach. Tym razem hondzia w drodze do Tomka i Piotrka złapała gumę - naprawa wyczerpała 3/4 czasu który miałem na całą imprezę. No ale nic liczę, że impreza na stałe zagości w kalendarzu zlotów i imprez itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...