Skocz do zawartości

Co sądzicie o motocyklach Mvagusta?


Rekomendowane odpowiedzi

Producent zapowiada, że tym modelem chce określić standardy piękna w budowaniu maszyn sportowych.

 

W dobie internetu i globalizacji zamowienie i dostawa czesci do MV Augusta to kwestia kilku dni miesiecy(o ile firma w miedzyczasie nie zbankrutuje kolejny raz) i kasy. Wiekszy problem bedzie z wykwalifikowanym service'antami ktorzy nie beda uczyc sie fachu za kase wlasciciela, na jego sprzecie i na jeg koszt.

 

:crossy:

 

Wprowadzilem drobne korekty do twojej wypowiedzi. ;) Z malymi wloskimi firmami to jak w operze lub God Father.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłoby mnie stać na moto za taką kasę to tylko 1098 albo 1198 nawet nie pomyślałbym o Aguście.

 

nie wiem jak nowa MV, ale 1098 wyglada pięknie z kilku metrów, bo z bliska to tak juz średnio ze względu na spasoowanie elementów i ogólne wykończenie - np stoka jak od MZ (nie ujmując MZ oczywiście).

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... i dlatego 1098 zostało okrzyknięte najpiękniejszym motocyklem roku przez czołowych dziennikarzy zagranicznych pism motocyklowych...

Co do MV -ki to motocykl bardzo ładny, jednak silnik to już nie to...

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy na tym forum "ogólnopolski" znajdę jakiś posiadaczy MV agusty ??? Jeśli tak to proszę o kontakt :smile:

 

 

Czytam, że trochę opini jest ale nieco mniej użytkowników. Osobiście znam 3 w Polsce, może jest i więcej.

 

O motocyklu - jazda nim wymaga stałego karnetu na masaże, w który się już dawno temu zaopatrzyłem.

Ale szczerze lubię tą pozycję i uważam, że jest to kwestia przyzwyczajenia i siłowni 2 razy w tygodniu lub też częściej. Więc dla mnie nie ma czegoś takiego jak problem niewygodnej pozycji na moto.

O zawieszeniu nie trzeba mówić, włoskie marki mają to do siebie, że są w tym temacie niezawodne.

Gdyby ktoś się nie znał dałby sobie ręke uciąć, że jest to Vka.

 

Ten motocykl trzeba Kochać i naprawdę go pragnąć bo inaczej nie zaspokoi wymagań przeciętnego użytkownika.

Edytowane przez MV Luk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zawieszeniu nie trzeba mówić, włoskie marki mają to do siebie, że są w tym temacie niezawodne.

Ten motocykl trzeba Kochać i naprawdę go pragnąć bo inaczej nie zaspokoi wymagań przeciętnego użytkownika.

 

Gdyby silniki byly tak samo niezawodne jak to zawieszenie to moze bym sie na niego skusil :biggrin: ( zartuje oczywiscie ) co do reszty to sie z Toba zgodze.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W sobotę i niedzielę było o MV agusta na discowery . Godzinny program o historii firmy i produkcji motocykli tej marki. Dość ciekawe to było. Dużą wagę przykładają do jakości wykonania. Tytuł: "Twist the throttle" :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W sobotę i niedzielę było o MV agusta na discowery . Godzinny program o historii firmy i produkcji motocykli tej marki. Dość ciekawe to było. Dużą wagę przykładają do jakości wykonania. Tytuł: "Twist the throttle" :flesje:

 

Przewijało się już na forum, świetne programy. Agusty, piękne. A można w ogóle gdzieś klocki do tego kupić? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewijało się już na forum, świetne programy. Agusty, piękne. A można w ogóle gdzieś klocki do tego kupić? :biggrin:

 

 

Bez przesady, kilu dealerów nawet jest wiec myślę że nie jest tak źle :bigrazz:

 

http://www.mvagusta.pl/dealerzy.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze z zakupem żadnej części nie mialem problemu.

BA dla niewtajemniczonych i psioczących na włoskie marki - ten motocykl jest niezawodny.

 

Zresztą jest coraz więcej osób, które w Polsce zaprzeczają już stereotypą włoszczyzny. Jutro jade ze znajomymi do Wawy na spotkanie osób co jeżdżą na ducati i znajomy będzie z niemiec sprowadzał ducati jeszcze dla następnych 5 chętnych.

 

Uważam, że na naszych drogach będzie coraz więcej włoskich motocykli... ale nadal MVek nie widzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...