Skocz do zawartości

Co sądzicie o motocyklach Mvagusta?


Rekomendowane odpowiedzi

W polsce na 100% jest 1 MV Augusta - posła Dziewulskiego (tego od Corvette-y) Był z nim kiedys wywiad na temat MV-ki w 4x4 na polsacie.

A swoją drogą najpiękniejsze motocykle jakie są produkowane.

A słyszał ktos moze o takiej marce jak Vincent?

http://www.vincentmotors.com/

Też podobno kosmiczne ceny osiągaja. I nie są jak Ferrari tylko jak Rollce-Royce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna linia, jak top modelka 8O ale ludzie - jak zgubil ktos z Was walizke kasy i ja znajde to mozecie ogladac taka F4 u mnie, na razie to moge wam pokazac zielona pieknosc :evil: i puszki po piwie ;) podobno MV sa dopieszczone technicznie rowniez. Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urok tych motocykli docenia się najbardziej dopiero po zobaczeniu na żywo. Jakość wykonania i dbałość o detale jest na takim poziomie, że to podchodzi już pod określenie 'dzieło sztuki'. Jak pierwszy raz widziałem Brutale, to nie wiedziałem jeszcze co to jest, ale od razu zauważyłem że musi w pi*du kosztować 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczne maszyny' date=' szkoda ze tak drogie...W Polsce jeszcze w zyciu nie widzialem MV, a i na Zachodzie sa to zabawki dla bogatych.[/quote']

Serio nie widziałeś? Była na rozpoczęciu sezonu w tym roku. Pewnie to ta sama co na zdjęciu Fata. Te organki z wydechów są nie do pobicia. Obok Ducati to chyba najpiękniejsze motocykle. Pod względem stylizacji Włosi są nie do pobicia.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczne maszyny' date=' szkoda ze tak drogie...W Polsce jeszcze w zyciu nie widzialem MV' date=' a i na Zachodzie sa to zabawki dla bogatych.[/quote'']

Serio nie widziałeś? Była na rozpoczęciu sezonu w tym roku. Pewnie to ta sama co na zdjęciu Fata. Te organki z wydechów są nie do pobicia. Obok Ducati to chyba najpiękniejsze motocykle. Pod względem stylizacji Włosi są nie do pobicia.

Pewnie sam go sobie ogladales, a mi nic nie powiedziales ;) Swoja droga to ladniutka ta F4, ladniutka-tylko co pan w Najach na niej robi 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczne maszyny' date=' szkoda ze tak drogie...W Polsce jeszcze w zyciu nie widzialem MV' date=' a i na Zachodzie sa to zabawki dla bogatych.[/quote'']

Serio nie widziałeś? Była na rozpoczęciu sezonu w tym roku. Pewnie to ta sama co na zdjęciu Fata. Te organki z wydechów są nie do pobicia. Obok Ducati to chyba najpiękniejsze motocykle. Pod względem stylizacji Włosi są nie do pobicia.

Pewnie sam go sobie ogladales, a mi nic nie powiedziales :D Swoja droga to ladniutka ta F4, ladniutka-tylko co pan w Najach na niej robi 8O

Gość się kręcił całkiem niedaleko od nas ;) Dziewczyna musiała mnie podtrzymywać :P bo prawie padłem na widok tej maszyny. Robi piorunujące wrażenie. Mógłbym siedzieć obok niej i po prostu patrzeć. Szkoda, że cena kosmiczna, no i drogi nie te.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podoba MV Augusta F4 Brutale

widzialem raz w ogloszeniu uzywana z 2001r za 10000$, gdybym mial tylko taka kase :cry:

ale motocykl nieprzeciety mam narazie jego model w slali 1:18 musi mi jakos wystarczyc

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...