Skocz do zawartości

Niektórzy policjanci są spoko ale nie wszyscy


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie podstawą jest jeździć w pełni legalnie (...)

 

no nie tak dokonca legalnie bo to nie motorower

 

Ja pi**dole, co za temat  Powinni wam nakopać za takie jazdy bez papierów. I za nieumiejętność pisania po polsku

 

a to nie Ty miales kiedys Jawe 250 ?? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nawiazujac do tematu... Wlasnie gdzies z pol godizny temu jade sobie po krajowe E4 noi ladna drozka itd i wale z swej aprili ile wjedzie.. Juz dochodze do 100lm/h radosc mnie ogarnia ze wkoncu 3 cyfrowa predksoc a patrze a zamna jakies auto sie przybliza . Patrze znowu w lustro blizej patrze a tu policja .. ja juz strach w oczach.. jak mnie zatrzymaja to mi wezma dowod itd ale lekko puszczam gaz i robie i miejsce na wyprzedzenia . Ci mniezzaczeli wyprzedzac patrze z bokua tu jada jacys mlodzi i sie smieja (policjanci oczywiscie) ale ja nadal zgroza .. wyprzedzili mnie i troszke przychamowali to mysle o nie beda mnie zatrzymywac . Ale pojechali dalej a ja uffff kamien z serca... Potem wjedzam a wies patrze a tu kolejna policja ale juz jechalem w miare powli:) Wiec niektozy policjanci naprawde sa fajni bo napewno widzieli ze to motorower a jednak te 45km/h niejechal:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mialem jak krzychu-985,90 na blacie na Czernakowskiej,lekko schowany za szybą...95 na godzine dalej cisne...100 puknela i straż miejska za mną...udalem że ich ni widzialem i nie panikowalem,lekko prrzychamowalem do 70 i naszczęście dali sobie spokój :P

Najgorzej jest jak jeździmy motorowerami które spokojnie idą 90-100 i przy tych 100 na godzine zlapią.Slyszalem o taki przypadku,koleś na Derbi Sendzie 80ccm lecial pod 110 i go zlapali,pogadali,popsioczyli i puścili,bo punktów karnych nam wlepić nie mogą?! bo gdzie je mamy?w karcie motorowerowej?! :mrgreen: i zdaje mi się, że większości policjantów nie chcialo by sie wzywać lawety itp. aby zawieźli nas na badanie techniczne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżli słyszeli to coś to przedstawia avatar to musieli być pewni że to 50 :P:D pozaty ma mała tablice rejstracyjną.... dziaj ruszam z pod świateł na jednej z ruchliwszych ulic warszawy (godziny szczytu) 1-2-3-4-5 wskakuje >80... patrze w lusterko a tu polcjant na CB250.. mówie koniec ze mną...:P:D:D:D zatrzyma mnie zabierze dowód :/.. starajac sie uratowac dałem ostro po cheblach do 50km/h. i czekam aż mne wyprzedzi :P:D patrze w lusteko a on daje opór... wyprzedził mnie.. miał conajmniej 100 na budziku i zaczoł piękny slalomik między autkami ;P;P odrazu strsik opadł i ruszyłem za nim :D:D niestety był ciutke szybszy <lol>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze policjanta który by jechał motorkiem ale za to duzo ich widziałem w poldkach :notworthy: . Jeszcze nigdy nie widziałem żeby jakis policjant zatrzymał kolesia np: na komarze czy wogule na czymś co ma 2oo (nie mylić z rowerem :-D ) chyba ,że jedzie ktoś bez kasku ... czyli wniosek z kaskiem palicjant Cie nie zatrzyma - oczywiście są wyjątki :notworthy: :D

 

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napisz gdzie mieszkasz bo ja koło Ostrołęki i często tam jestem (szkoła :notworthy: ) i policjanta ani razu nawet na komarze :notworthy: ... ale najważniejsze ,że widze tam oprucz dużej ilości policji różne motorki od rometów po hmm :D fajniejsze 2oo. A tu strona zespołu który śmiga po oce i okolicach http://www.ostroleka-team.prv.pl/

 

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja dzisiaj jade simsonkiem wieczorem, a tu znaprzeciwka wyjeżdża policja w busie. Gość wystawia ręke i mnie zatrzymuje, pyta sie czemu nie jeżdże na światłach.... Ja patrze a tu światła się świecą i muwie mu ze sie swiecą, on stwierdził że coś mam spalone i chce jeszcze coś sprawdzić. Ja nie zrozumiałem o co mu chodzi i pojechałem :)

 

A propo policjantów na motorach, u mnie w Tarnobrzegu jeździ 2, jeden z nich mieszka w klatce mojego kumpla, a prywatnie jeździ Yamachą R1 !!! (nie zawsze zgodnie z przepisami) :D

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...