Skocz do zawartości

Niektórzy policjanci są spoko ale nie wszyscy


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jadę sobie kiedyś polną drogą, to było niedługo po tym jak zakupiłem mojego ogarka. Oczywiście nie miałem przy sobie żadnych dokumentów (bo jeszcze nie zdązyłem załatwić tych wszystkich formalności) i kasku.

Nagle z przeciwka jedzie straż miejska, no to ja nic, i tak bym nie zdążył zawrócić. Jadę sobie grzecznie z prawej strony, no to oni też na prawą, no to ja jeszcze bardziej ale zajechali mi drogę i się musiałem zatrzymać. No to zaraz oni do mnie - gdzie kask?! Zacząłem się tłumaczyć, że to tylko polna droga, że tylko na chwilę wyjechałem, no to oni o karte mnie się pytają, a tu również guzik bo miałem tylko rowerową i to nie przy sobie :roll: . Trochę na mnie nakrzyczeli, ale i tak byli spoko, kazali mi tylko wrócić do domu i jeździć z garnkiem na głowie. Miałem wtedy duże szczęście. A teraz mam przy sobie zawsze dokumenty, kartę niedawno zrobiłem i juz spokojnie jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak czytam te posty i niewiem czy mam sie śmiac czy płakać!

Wcześniej napisał że powiedział do policjanta że to jest droga dojazdowa i że może mu naskoczyć. Policjant może Ci tak zrobić że zapłacisz i 3000zł i nie ma co sie klucic z policjantami bo jak natkniesz sie to ci mandat jeszcze wstawią za bzdety!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :)

a mnie pały złapały jak przejezdzałem przez jakos wioche 15km od domu z dwoma bracmi oni w kaskach a ja bez sie woże - policjant wystawil ręke za szybę i mi pokazuje zebym sie zatrzymał to sie zatrzymalem a on od razu gdzie kask!!? a ja cieniutkim glosikiem mówie mu ze dopiero ogara dostałem i ,ze jeszcze nie kupiłem kasku ale dodałem że jak dojade do domu to jade i od razu kupuje kask, koleś poklepał jeszcze troche i powiedział ze powinien mi powietrze spuscic z koł (starałem sie nie smiać :mrgreen: ) to ja znowu ze napweno jak dojade do domu to kask kupie i będe w nim jezdził , to on jeszcze dodł ze mnie zapamięta to ja mu mówie dobra i pojechał. Ja z uśmiechem pojechałem dalej, a dokumętów i karty motorowerowej nie miałem. :D

HWDP policja nie jest taka zła :( :D

 

pozdro :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie podstawą jest jeździć w pełni legalnie.... moto zawsze opłacone karta zawsze przy sobie, kask zawsze na głowie..... z kaskiem to nie chodzi oto że boje sie że policja mnie złapie tylko oto że poprostu czuje sie bezpieczniej... gleba przy 90km/h bez kasku może skończyć się tragicznie..... Pozatym wole pojeździć na mojej w pełni legalnej suczce :):D która jest w dodatku szybsza niż jakaś tm wsk :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tą strażą miejską to bym sie nie przejmował gdzies w trawe zjechał bo bez policjanta obok nie maja prawa zatrzymac pojazdu straz miejska moze tylko sprawdzac stojacy pojazd

 

a ty skad to wiesz??? jezeli nie moga to dlaczego woza ze soba lizaka i raz mnie zatrzymali na piotrkowskiej jak jeszcze ogarkiem smigalem??? oni teraz nawet mandaty moga wlepic(mi o maly wlos nie dali)

 

Dla mnie podstawą jest jeździć w pełni legalnie.... moto zawsze opłacone karta zawsze przy sobie' date=' kask zawsze na głowie..... [/quote']

dokladnie, tak samo jest ze mna. pelen legal to podstawa:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...