Skocz do zawartości

Niektórzy policjanci są spoko ale nie wszyscy


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siwy_ jakby się niebieskie na miotle uparł to by Ci dał nieźle popalić.. wysłać motor na chamownie zablokowoać do 45km/h do tego kolegium no bo jak tak można? i nieźle przerypane.. ale po co ma się apke ;) żeby latać 45km/h ? hehe to miejski autobus wydawał by się za szybki policja zazwyczaj nie ściga szlifierek choć znajdują się desperaci co tego czynów się dopuszczają nic innego jak uciekać nie pozostaje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś jechałem moim simkiem w mieście , wszystko miałem papiery , karte , i kask .Patrze a tu pałaż stoi z lizakiem i zjechać mi karze na chodnik .Ja kiwnełem głową i zjechałem wyłączyłem motor .On sie przedstawił i mówi gdzie są światła i lusterko , ja mówie ze elektryka mi się przepaliła , a lusterko zbiłem.A on do mnie ze w moto rowerze trzeba mieć przez cały rok światła , i karze mi pokazać dokumenty.pokazałem mu , a on do mnie coś takiego <no to co zabieramy dowodzik rejestracyjny a motorewk na pake , ale widze że mieszkasz nie daleko więc masz poprowadzić motor i nie jeździć do puki nie zrobisz świateł , a ja przeprosiłem , i zaczełem prowadzić oczywiście za pierwszym zakrętem odpaliłem i pojechałem :twisted: , nie było tak strasznie , ;)

 

policjańci są OK (niektórzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiem wam coś ważnego, bowiem do 16 roku życia nic wam nie zrobią a wiecie czemu bo żeby wlepić mandat trzeba to zrobić drogą sądową bo jesteś nieletni dopiero od 17 roku życia policja może wlepiać mandat. Sprawy sądowe to za długo trwają i są nie przyjemne dla rodziny dlatego wam nic nie robią powiedział mi to jeden policjant to cała prawda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to że czasami za byle co sie czepiają a czasami puszczją po poważnych wykroczniach to zależy od nich.

Podstawa to kask, OC i włączone światła wtedy jest bardzo małe ryzyko zatrzymania.

 

Bez tego na droge nie wyjeżdżam. (Bo troche zmądżałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lany poniedzialek ja madry wziolem swojego rometa z zulowym tlumikiem :-D zrobionym z gasnicy hehe bez kasku bez karty moto. bez oc bez dokumentow wszystko zostalo w domu bez swiatel :D kumple mnie wyslali zebym szukal jakis ludzi cobysmy sie mogli woda z nimi napazac, ale zapomnialem ze po osiedlu jazdzi policja i patrzy czy nikt z woda nie przesadza znalazlem kumpli na ktorych mielismy uderzyc z wiadrami i jade do swojej gromady i tak sobie mysle o qrw** przeciesz policja jezdzi ;) wychodze z zakretu a tu mi macha z transportera reke przy mijance no to zgasilem a ten odspiewal dokumenty karta oc kas swiatla :D no to ja niema niemam niemam niemam niemam cos tam popsioczyli a na koniec tekst "Zlaz z tego zlomu i prowadz" nie bede Ci robil problemow na swieta :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawą zeby wyjechać na droge i niezostac zatrzymanym to światła , kask i tablica rejstracyjna ... znam ludzi którzy tak śmigali i chyba śmigają do tej pory Jawami itp... bez prawka , oc , dokumentów ... a i jak sie jedzie np . te 90 km/h jest mniejsze prawdopodobieństo ze zajadą cię od tyłu i zatrzymają :D gozej jak gdzieś będą stali na poboczu i machną ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kasku nie masz to złapią cie i o kask się będo czepiali , jak świateł nie masz to o światła , a jak wszystko masz to o krzywą opone się czepną :-D mnie raz spotkał ten zaszczyt kiedy zatrzymała mnie policja ... nic nie miałem nawet kasku ... świateł ,dokumętów ,rejestracji ,lusterka... i po 30 sekundach pojechałem dalej :mrgreen: ale kask to podztawa ... pare razy jak bym jechał bez kasku to bym sobie porozmawiał z PoLiCjĄ ... ale dobrze jest. :D

 

pozro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość guzik_Darek

Ja raz jak swoim ogarkiem po wąskiej ulicy wchodzę w zakręt (na full gazie) a tu za nim .... policjant w samochodzie (ja bez świateł i bez papierów które zostały w domu) i tne dalej a ten tylko głupią minę zrobił i nawet nie próbował mnie zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość guzik_Darek
rożek ma troche racji.. motrower no niby nie ma prędkości niesamowitych ale swoich kumpli gonie za jeżdżenie bez kasku bo dla mnie to kompletny brak wyobraźni.. :?

Niby tak ale jak jeżdżę na Ogarze po polnych drogach gdzie nie ma nikogo (tzn żadnego motoru i samochodu) wokół łąki (tam przeważnie jeżdże) to trochę głupio w kasku. Ale jak jeżdże MZ która jest silniejsza i jeżdzę po drogach to wtedy kask na mus zawsze na głowie. Ale na polnej drodze i na ogarze ....

 

[ Dopisane: 14-07-2005' date=' 09:45[/i'] ]

Że jesteś głupim dzieckiem

 

Może i ja jestem głupim dzieciakiem :P ale ty nie myśl że jesteś lepszy i się nie wymądrzaj :P koniec na ten temat, nie mam zamiaru się kłucić. A policja jest OK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...