Skocz do zawartości

Czy się śmiać czy wkur****


krasnal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Pogadajmy o tym na poważnie w Szkole Jazdy.

 

Od siebie dodam taką oto historię którą opowiedział mi przyjaciel Kowal. Jechał kilka dni temu autostradą A2, dość szybko, nagle zobaczył przed sobą 2 białe światła w oddali. "Cofa ktoś na autostradzie" myśli i jedzie. Ale pojazd zbliża się dość szybko.

 

Po chwili Kowala mija stara skoda, w środku dziadek w kapeluszu, babacia w berecie. Jądą sobie autostradą a2 pod prąd, prawym pasem oczywiście. Kowal mówi, że dziadek miał minę święcie przekonaną, że tak ma być. Nie wiem czy to alzheimer, czy też dziadek pierwszy raz jechał od czasów PRL i nie skumał, że mamy już parę km autostrad w Polsce...

 

W każdym razie było to coś rzadko spotykanego na naszej planecie, ale widać, że jednak możliwe!

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili Kowala mija stara skoda, w środku dziadek w kapeluszu, babacia w berecie. Jądą sobie autostradą a2 pod prąd, prawym pasem oczywiście. Kowal mówi, że dziadek miał minę święcie przekonaną, że tak ma być. Nie wiem czy to alzheimer, czy też dziadek pierwszy raz jechał od czasów PRL i nie skumał, że mamy już parę km autostrad w Polsce...

Bo takich dziadkow za kolkiem to sie powinno wyplenic jak szarancze.

Dowalil bym im egzamin co rok a co pol roku sprawdzanie stanu zdrowia.

Wiekszosc z nich prawko robila jeszcze na syrenkach i warszawach kiedy to widzialo sie 2 auta dziennie.

Tragedia. Mialem raz z takim spotkanie i do tej pory mnie telepie jak takiego widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas wakacji zimowych we wloszech natrafilem na rondzie na jakiegos goscia jadacego pod prad. jeszcze mnie "skarcil" dlugimi! :lol:

troche stracha mialem, bo prowadzilem samochod z wypozyczalni, a ja nie bylem wpisany jako kierowca (ze wzg. na wiek ubezpieczenie byloby duzo drozsze).

a ostatnio jest u mnie w okolicy jakas moda na puszczanie pieszych, kiedy maja czerwone swiatlo(a samochody zielone). nie dawniej jak wczoraj taka akcje odwalil kierowca w miejscu gdzie byly 2 pasy... na szczescie drugim nic nie jechalo :roll:

 

pozdro

maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem na autostradzie w Austriii! Jadę autem lewym pasem tak ze 180, lekki łuk w prawo, troche mi z prawego pasa zasłaniają, wypadam na owarte - a na moim pasie oczojebna, żółta ciężarówa wprost na mnie!

Ja w hamulce - a ona się oddala.

 

 

 

Wiózł facet ciężarówkę nówkę na niskiej naczepie szoferką do tyłu :lol:

A mało sie nie ze....

;)

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechał kilka dni temu autostradą A2, dość szybko, nagle zobaczył przed sobą 2 białe światła w oddali. "Cofa ktoś na autostradzie" myśli i jedzie. Ale pojazd zbliża się dość szybko.

to nie pierwszy raz ! kiedys jakis koles przez to zginal... wjechal na A2 i jak zobaczyl w oddali punkt oplat (kapnal sie, ze droga kulczyka jest platna - ale zdziwko ! ) to na recznym zawracal i go tirem inny zmasakrowal ! 10 zl... nie wiem, czy go zbawilo, ale napewno usmiercilo !

Wiózł facet ciężarówkę nówkę na niskiej naczepie szoferką do tyłu

dobre dobre :lol: ale przyznaj, ze juz chyba troszeczke przemeczony byles !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zorientowałem sie zaraz, ale pierwsze wrażenie było fatalne i niespodziewane.

Była załadowana tak jakoś nisko, wyglądała, jakby naprawdę była na asfalcie.

W mojej bryce w każdym razie ABS zadziałał!

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przedwczoraj jechałem na moto, to niespodziewanie zza łuku wypadł centralnie na mnie ford mondeo, który też wpadł na pomysł objechania wysepki 'krótszą drogą'. Dobrze, że prędkości były małe, bo mogło być niewesoło.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...