Skocz do zawartości

Nauka jazdy Wrocław, szkoła jazdy we Wrocławiu - kat. A, A1


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, łatwo nie jest. Chociaż jak gadam z kolegą świeżo po kursie i na tekst "przeciwskręt" widzę oczy jak u sowy - :icon_eek: - no to hello ... ;/ No z resztą wiadomo jak jest, było już o tym z milion postów.

Edytowane przez Blood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusja na tematy ogólne dot. kształcenia przeniesiona do wątku "złowroga refleksja". tutaj jest temat informacyjny o szkołach we wrocławiu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba MotoSfera będzie najlepszym rozwiązaniem, mimo abstynencji Staszka, czyli Waldka.

Zatem - po długich przemyśleniach - Waldek z MotoSfery nauczy jeździć dużo lepiej niż reszta instruktorów pięknego miasta Wrocław.

 

Intrygujące :) Chodzi o abstynencję.

Pozdrawiam, Daniel Piecychna
Szkolenia motocyklowe w Lublinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo kogo doradzisz? Tylko Waldek Staszek nam został. Szkoda, że nie wsiada z kursantem na jeden motocykl, ale wiedzą i zaangażowaniem przewyższa wielu swoich ziomów.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo kogo doradzisz? Tylko Waldek Staszek nam został.

 

Potwierdzam i polecam.

Z Waldkiem w tym samym terminie zdawaliśmy egzaminy dla instruktorów techniki jazdy. Na pewno jest pasjonatem.

 

Szkoda, że nie wsiada z kursantem na jeden motocykl

 

Teraz już wiem co znaczy abstynencja :) Chociaż mimo wszystko kojarzyło mi się z alkoholem ;)

Pozdrawiam, Daniel Piecychna
Szkolenia motocyklowe w Lublinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gadaj ze Staszkiem z Morosfery - na pewno uzgodnisz dogodne terminu uczęszczania na teorię.

Przypominam, że Staszek ma na drugie Waldek.

Motosfera rządzi we Wrocławiu, więc lepszej szkoły nie znajdziesz.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja polecam Akademię Dobrej Jazdy. Wczoraj zdałem kat. A za pierwszym razem. Na 7 osób z grupy egzaminacyjnej zdały 3, z czego 2 (w tym ja) z Akademii Dobrej Jazdy od instruktora Zdzisława. Gość nie jest może motocyklowym maniakiem, ale do egzaminu przygotowuje wzorowo - daje dużo cennych wskazówek zarówno jeśli chodzi o plac jak i trasę egzaminacyjną - podczas egzaminu nic nie było dla mnie zaskoczeniem. Nie oszukujmy się, że przez 20 godzin da się zarówno nauczyć jeździć na motocyklu, jak i zdać egzamin (wszyscy dobrze wiemy, że to dwie różne sprawy). Wśród osób, które nie zdały egzaminu byli tacy, co na codzień jeżdżą na moto (w tym gość, co przyjechał na egzamin yamahą r1, a nie był w stanie ruszyć egzaminacyjną ybrką - silnik zgasł mu dwa razy i po egzaminie). Najpierw trzeba zrobić papier, a potem można się już legalnie i bez stresu uczyć jeździć. A jeśli chcecie skutecznie i bez stresu nauczyć się zdać egzamin - polecam Akademię Dobrej Jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadaj ze Staszkiem z Morosfery - na pewno uzgodnisz dogodne terminu uczęszczania na teorię.

Przypominam, że Staszek ma na drugie Waldek.

Motosfera rządzi we Wrocławiu, więc lepszej szkoły nie znajdziesz.

 

Dla tych,co chcieliby szukać, a nie mogli znaleźć, oto pełna poprawna nazwa :P : Motorsfera

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu to drugie imię Waldka - dla wyjaśnienia. Obu imion używa zamiennie.

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, czy półbogiem - ciężko o kogoś lepszego we Wrocławiu. Co może też oznaczać, że konkurencja jest na niskim poziomie.

 

Lepiej dzwoń na komórkę albo ślij SMSy. Instruktor pracuje na placu i mieście. Raczej nie siedzi przed kompem, więc ma mało czasu, by odpowiadać na maile.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ile kosztował kurs w ADJ?

dlaczego wcześniej nie zrezygnowałeś z jazd w powyższym ośrodku skoro było tak źle?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs kosztował 890 (+550 dodatkowe godziny, + 50zł lekarz + 15zł uszkodzony hamulec + egzamin państwowy). Nie zrezygnowałem bo nie wiedziałem że jest tak źle. Nie miałem z czym porównać. Myślałem, że wszędzie tak jest i że to ze mną jest coś nie tak, a nie z metodami nauczania. Nie miałem na przykład w ogóle pojęcia że jeżdżę na motocyklach których nie będzie na egzaminie! Myślałem, że w każdej szkole szkolenie wygląda: "Masz motor i rób ósemki". Papiery dostałem dopiero po 24h i po tych godzinach faktycznie mogłem zrezygnować, ale nie czułem się pewnie, więc dokupiłem jeszcze 3x po 2h (w ADJ nie ma czegoś takiego jak wykupienie 1h). Facet bardzo nalegał żebym wziął te dodatkowe godziny bo nie umiem jeździć i na pewno nie zdam. Dopiero na egzaminie państwowym pogadałem sobie z gościem, który był bardzo dobrze wyuczony o tym jak wyglądała jego praktyka.

 

Teraz wiem, że dałem ciała i jakbym mógł jeszcze raz podjąć kilka decyzji to na pewno wyglądałby one inaczej.

Edytowane przez ZbychMorderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kiedy robiłeś kurs ale widzę, że na forum jesteś od 2008r, także mogłeś chociaż z relacji innych osób wywnioskować jak powinien wyglądać kurs nauki jazdy

poza tym nie wiem czego spodziewałeś się po kursie w tej cenie?!

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...