Skocz do zawartości

Nauka jazdy Wrocław, szkoła jazdy we Wrocławiu - kat. A, A1


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posra*o kogoś? Ósemki na początku kursu, gdy kursant jeszcze nie opanował materiału?

Ósemkę można ćwiczyć, ale dopiero na ostatnich zajęciach na placu, czyli między 9 a 12 godziną szkolenia.

 

Czyli co wg Ciebie można robić przez pierwsze 8 godzin? Uczyć ruszać i skręcać? Kumata osoba opanuje to po 1 godzinie. Żona po 3h wjechała na ósemkę i dawała swobodnie radę. Wydaje mi się że trochę przesadzasz :)

Edytowane przez _bollo_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie rozumiesz o czym piszesz, bądź nie byłeś na prawdziwym kursie PJ.

 

Być nie byłem, możliwe że patrzę na to z perspektywy kogoś, kto jeździł przed PJ. Ale i tak uważam że 12h to przesada - chyba że mówimy o 12 godzinie jazdy, a nie 12 godzinie na placu - wtedy zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co wg Ciebie można robić przez pierwsze 8 godzin? Uczyć ruszać i skręcać? Kumata osoba opanuje to po 1 godzinie. Żona po 3h wjechała na ósemkę i dawała swobodnie radę. Wydaje mi się że trochę przesadzasz :)

Na której lekcji twoja Małżonka jeździła bez trzymanki i zapoznawała się z przeciwskrętem?

Na której lekcji hamowała jedną ręką do zera, żeby uruchomić grzbiet?

Kiedy dowiedziała się o zewnętrznym podnóżku?

W którym momencie szkolenia instruktor pokazał Jej różnicę między przednim a tylnym hamulcem podczas manewrowania i stójek?

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na której lekcji twoja Małżonka jeździła bez trzymanki i zapoznawała się z przeciwskrętem?

Na której lekcji hamowała jedną ręką do zera, żeby uruchomić grzbiet?

Kiedy dowiedziała się o zewnętrznym podnóżku?

W którym momencie szkolenia instruktor pokazał Jej różnicę między przednim a tylnym hamulcem podczas manewrowania i stójek?

 

O matko, żebym ja to wiedział :) Na pewno przeciwskręt miała robiony przed ósemką. Czy to samo tyczy się grzbietu i hamulców - nie wiem - po skończonym kursie jest w każdym bądź razie tego świadoma. Różnice między wykorzystaniem hamulców też ma opanowaną, na jakim etapie to robiła - nie wiem. Co do reszty, nie potrafię odpowiedzieć czy coś takiego miało miejsce.

 

Rozumiem że możesz mieć Tomku inne zdanie - ja nigdzie nie zanegowałem twojej formy szkolenia - podejrzewam że co instruktor, to inne metody / kolejność. Nie mi też oceniać różnice między danymi szkoleniami - sam na żadnym nie bylem, mogę bazować na doświadczeniach Żony. Uważam że pierwszy raz da się wcześniej wjechać na ósemkę i tyle - ale podkreślam, to moje indywidualne zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kamień z serca - szanowna Małżowina przeszła normalny program szkolenia :-)

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia na Rakietowej wiosną :-)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kamień z serca - szanowna Małżowina przeszła normalny program szkolenia :-)

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia na Rakietowej wiosną :-)

 

No ja myślę :) chyba że zrównają tor z ziemią wiosną tak jak to się w kuluarach słyszy, to wtedy na Gostyń będzie trzeba uderzać ;) pzdr! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nareszcie podjąłem ostateczną decyzję zrobienia prawka kategorii A. Tak się składa, że obecnie mieszkam we Wrocławiu i właśnie tutaj poszukuję szkoły jazdy. Na razie mój wybór pada ma MotoSferę. Jakie są wasze opinie o tej szkole? Będę miał niestety kawałek drogi na jazdę praktyczną, za to na wykłady będzie bardzo blisko. A może możecie mi polecić jakąś inną dobrą szkołę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posra*o kogoś? Ósemki na początku kursu, gdy kursant jeszcze nie opanował materiału?

Ósemkę można ćwiczyć, ale dopiero na ostatnich zajęciach na placu, czyli między 9 a 12 godziną szkolenia.

Hmm, może się trochę źle wyraziłem, pierwsze 2godziny były wiadomo zapoznawcze, kolejne 2 to była swobodna jazda po placu i czasem wjazd na 8kę.

Z tym, że na placu byłem jakieś 10h z 20, więc zgodnie z tym tokiem rozumowania, ósemki bym ćwiczył 2h maks ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może się trochę źle wyraziłem, pierwsze 2godziny były wiadomo zapoznawcze, kolejne 2 to była swobodna jazda po placu i czasem wjazd na 8kę.

Z tym, że na placu byłem jakieś 10h z 20, więc zgodnie z tym tokiem rozumowania, ósemki bym ćwiczył 2h maks ;d

No, to kamień z serca :-)

Do zobaczenia na trasie :-)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei polecam szkołę AutoStop. Biuro mieści się na sczytnickiej a plac manewrowy tuż za cmentarzem na bardzkiej. Instruktor Mariusz skupia się na tym by zdać prawko. Tłuczenie 8, i jazda w strefie, która przecież nie jest daleka.

Ja ze wszystkim uwinąłem w 6tyg.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powinno być nie polecam.

 

Dokładnie, ale dopóki klienci będą oczekiwać tylko przygotowania do egzaminu, to szkoły oferujące TYLKO przygotowanie do egzaminu będą z powodzeniem funkcjonowały.

Pozdrawiam, Daniel Piecychna
Szkolenia motocyklowe w Lublinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instruktor Mariusz skupia się na tym by zdać prawko.

 

czyli niby kończysz kurs, zdajesz prawko - a jeździć kompletnie się nie nauczyłeś, nie potrafisz poradzić sobie na skrzyżowaniu poza kilkoma wykutymi na pamięć, nawet nie radzisz sobie z manewrowaniem motocyklem, bo tylko ósemki się nauczyłeś... pomijam oczywiście przypadek 99% Polaczków, którzy jeździć oczywiście potrafią lepiej niż 3/4 zawodników sbk, a na kurs idą tylko po papierek żeby się gliny nie czepiały. chory kraj, chorzy ludzie, ot co

 

i tak, zgadzam się w całej rozciągłości z ww. wypowiedziami: taką "szkołę" należy omijać szerokim łukiem!

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei polecam szkołę AutoStop. Biuro mieści się na sczytnickiej a plac manewrowy tuż za cmentarzem na bardzkiej. Instruktor Mariusz skupia się na tym by zdać prawko. Tłuczenie 8, i jazda w strefie, która przecież nie jest daleka.

Ja ze wszystkim uwinąłem w 6tyg.

Polecam

Bo pewnie gó**o umie, ale "szkoli". Z daleka trzymajmy się od takich ośrodków.

 

Chyba MotoSfera będzie najlepszym rozwiązaniem, mimo abstynencji Staszka, czyli Waldka.

Zatem - po długich przemyśleniach - Waldek z MotoSfery nauczy jeździć dużo lepiej niż reszta instruktorów pięknego miasta Wrocław.

 

Co do obiektu przy Rakietowej - macie informacje o niepewnej przyszłości tego miejsca?

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli niby kończysz kurs, zdajesz prawko - a jeździć kompletnie się nie nauczyłeś, nie potrafisz poradzić sobie na skrzyżowaniu poza kilkoma wykutymi na pamięć, nawet nie radzisz sobie z manewrowaniem motocyklem, bo tylko ósemki się nauczyłeś... pomijam oczywiście przypadek 99% Polaczków, którzy jeździć oczywiście potrafią lepiej niż 3/4 zawodników sbk, a na kurs idą tylko po papierek żeby się gliny nie czepiały. chory kraj, chorzy ludzie, ot co

 

i tak, zgadzam się w całej rozciągłości z ww. wypowiedziami: taką "szkołę" należy omijać szerokim łukiem!

jsz

 

no wiesz kolego jeśli uważasz ze 20godzinny cykl nauki jazdy na motorze uczy jeździć i nabywasz umiejętności jak valentin, to chyba minąłeś się z powołaniem

w każdym bądź razie gratuluje talentu i trochę współczuje że minąłeś się z powołaniem.

ja w dalszym ciągu uczę się jeździć, a trwa to już 6 sezon.

 

Bo pewnie gó**o umie, ale "szkoli". Z daleka trzymajmy się od takich ośrodków.

 

Chyba MotoSfera będzie najlepszym rozwiązaniem, mimo abstynencji Staszka, czyli Waldka.

Zatem - po długich przemyśleniach - Waldek z MotoSfery nauczy jeździć dużo lepiej niż reszta instruktorów pięknego miasta Wrocław.

 

Co do obiektu przy Rakietowej - macie informacje o niepewnej przyszłości tego miejsca?

 

kolego szkoły wyższe też gówno co umieją ale magistrów kształcą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...