Skocz do zawartości

cross 500 2T - mam sie go bać?


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też jeżdizło kiku takich na 600 i smaili sie ze 125 a takie kozaki byli ze nie umieli skakać to rozjeżdzli hpy żeby niższe były

 

no u mnie mowili ze takie pierdzioszki jak 125 jezdzily kiedys z nimi,

no to sie troche zlaklem ze jacys wymiatacze, pozniej sie okazalo ze to ich pierwsze sprzety, no to mowie dobra moge jechac, i sie posmialem troche, jeden lezal na ziemi bo wyrywal na jedno, i nie ze przeleical naplecy, je*nal sie na bok bo rownowagi nie potrafil utrzymac, drugi stoi przed gorka piaskowa (dosc spora), kumpel na DT125 sie pyta czemu nie jedziesz? a on bo nie umniem (XT600), no to posmial sie z kolesia i mu powiedzial jak to sie robi, no i nawet mu pokazal, no to koles podjezdzajac prawie sie wywalil i to tak porzadnie, bo troche zle wskazowki zrozumial hehe, no i przekrecil manetke na maxa

nastepny walek z nimi to taki ze sie rozlaczylismy bo dosc mialem jezdzenia z kolesiami ktorzy nie byli zbyt przyjemnie ustosunkowaniu do innych, (ich kumpel lezy z XTkiem na sobie a ci sie smieja, widza ze klient nie moze nogi wyciagnac to ida po woli do niego i sie dalej smieja)

jedziemy w lesie juz tylko OEM, i nagle widze jakies swiatelko z boku (zblizalismy sie do zjazdu 2 drozek lesnych w jedna) no to troche przyheblowalem bo widze ze cos tam jedzie jestem na tym skrzyzowaniu patrze w tamta droge a tam klient z XTkiem lezy, ja oczy a za nim z 6 klientow, i wszyscy stoja i ise patrza, ja gasze sprzeta i biegne do klienta a ci stali blizej ode mnie 10razy i jak ja juz bylem obok to stwierdzili ze jednak trzeba mu pomoc,

kozaki z klientow byly niesamowite, a terenie siedzialem im na dupsku caly czas, a na zakretach to musialem zwalniac zeby w nich nie przylozyc, jedynie na prostej nie mialem szans z ich przyspieszeniem...

smiac mi sie chce jak to wspominam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takto jest, bogaty tatuś kupił dobre sprzęty i teraz kozaczą ze potrafią śmigać jak starzy...Ale to już mnie dobiło:

(ich kumpel lezy z XTkiem na sobie a ci sie smieja, widza ze klient nie moze nogi wyciagnac to ida po woli do niego i sie dalej smieja)

Masakra, beznadziejni są tacy ludzie ;) .

Pozdro, Mr.Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jeżdizło kiku takich na 600 i smaili sie ze 125 a takie kozaki byli ze nie umieli skakać to rozjeżdzli hpy żeby niższe były  ;)

 

nie tylko u was są takie człony smieją sie z ludzi co latają starszymi moto np. JA na CZ ;) a co do czego to jeździli obok toru scieżka po lesie bo jak jeden (chyba przywódca) skoczył na DR i aż zabrzęczały mu kręgi w plecach to ząden sie już nie odwazył wjechać na tor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mądrzą sie na 4um

 

:? Wiesz, forum chyba jest od dyskisji i wyrażania swoich poglądów więc nie wiem co w tym złego że napisałem takie coś :?: A wszyscy wiedzą jacy ludzie są różni, ale ja też takiego zachowania doświadczyłem na własnej skórze kilka razy i bardzo mnie takie coś dziwi / nie podoba się. To mniej więcej tyle ale jeśli przegiąłem to przepraszam :roll: . Dobra a teraz peace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, forum chyba jest od dyskisji i wyrażania swoich poglądów więc nie wiem co w tym złego że napisałem takie coś  A wszyscy wiedzą jacy ludzie są różni, ale ja też takiego zachowania doświadczyłem na własnej skórze kilka razy i bardzo mnie takie coś dziwi / nie podoba się. To mniej więcej tyle ale jeśli przegiąłem to przepraszam  . Dobra a teraz peace

 

To nie było akurat do Ciebie, także nie czuj sie urażony. Poprostu wykorzystałem Twój cytat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wioska Rudna Wielka k/Rzeszowa (ok. 7km od centrum miasta). Od osiedla baranówka4 to 5 min jazdy motorem przez pola. A jakbys chciał ulicą to jedziesz na warszawe i jak 2-pasmowka przechodzi w 1-pasmówke to zaraz jest skręt w lewo na Rudną.

Bohen odezwij sie do mnie na gg,to któregoś dnia się zgadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogaty tatuś kupił dobre sprzęty

tak.. nawet nie wiesz jakbym tak chciał, mój ojciec ma na tyle kasy żeby mogl sobie pozwolic żeby mi lepszy motor kupić, ale mi nie kupi !! a to jest jeszcze gorsze, niz np. wiesz ze ojciec ma kase ale ci nie kupi, juzbym wolal zeby nie mial kasy to bym przynajmniej wiedzial ze nie ma jak mi kupic, wlasnie to mnie najbardziej wkurza, jak pisza na forum, "a tata mi troche dołożył", albo"a, kupił mi"

przepraszam za offtopic ale wkur*** mnie już moja sytuacja w domu i zachowanie ojca.

 

Tak, teraz to moze sobie kupi crosa 650cc, powiedzialem mu ze sie zabija, a on "eh.. szkucie" i tyle, jak nie chce niech mnie nie slucha, niech tylko rozpisze testament i niech sobie kupuje.

 

i przepraszam naprawde za offtopic

 

eh Wazzabi, to ja mam szczęscie bo nie znam nikogo takiego jak ci "twoi koledzy" na dobrych sprzetach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak.. nawet nie wiesz jakbym tak chciał, mój ojciec ma na tyle kasy żeby mogl sobie pozwolic żeby mi lepszy motor kupić, ale mi nie kupi !! a to jest jeszcze gorsze, niz np. wiesz ze ojciec ma kase ale ci nie kupi, juzbym wolal zeby nie mial kasy to bym przynajmniej wiedzial ze nie ma jak mi kupic, wlasnie to mnie najbardziej wkurza, jak pisza na forum, "a tata mi troche dołożył", albo"a, kupił mi"  

przepraszam za offtopic ale wkur*** mnie już moja sytuacja w domu i zachowanie ojca.

Ja sie jakims cudem dozbieralem DT125 i nic mi nikt nie dokładał ;) i wg. mnie to naprawde przyjemnosc, bo sam zarobiłeś na to co chciałes miec. Jak sie dowiedziałem ze Ts jest do kupienia to zrezygnowałem z wycieczki do Norwegii i pozyczylem troche $$$ od babci. Badz co badzo 800zl za enduro japonskie zarejestrowane to nie duzo. Zrobilem ja ladnie sprzedalem za 2750zl i mam jeszcze 1000zl dlugu za moja DT. "Na szczescie' zlamalem lape i mialem 10% uszczerbku na zdrowiu a ubezpieczenie szkolne za 10000zl :lol: . Aha i plusem takiego stanu rzeczy jest to ze rodzic nie powie: "NIe mozesz zmienic sprzeta, bo kupisz jakies padło co sie zacznie psuc i bede musial znowu dokladac kase" , bo maszyna jest w 100% Twoja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohen a ty czym jeździsz i skad jesteś dokładniej z Rzeszowa  

ja jestem z Baranówki 4, a narazie z braku laku ujeżdżam MZ ( z niewielkimi aspektami enduro ;) )

 

Wiem gdzie jest rudna czasami bywam tam w okolicach ale raczej dalej tzn lasy Głogowskie da rade chyba nimi dojechać do rudnej

napewno sie da. Główną Drogą to wiesz jak dojechać. A bocznymi to chyba przez Lipie bys musiał, potem na skróty przez pola i już jesteś w rudnej.

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja crke też można powiedzieć kupiłem sam (jeszcze tylko 500 zl i jest w 100 % moja) zarobiłem przez wakacje mała pożyczka i jest i sie ciesze ze jest moja bo ja decyduje kto moze jechac kto nie i ja rzadze ;) jak widze kolege ktory ma skutera i nie chcial nikomu dac sie przejechac w sensie pozyczyc jak zdawalismy na karte motorwerowa bo mu sie ktos wywali i nie odda za szkody i nie da bo mu mama i brat nie kazali to sorry ;) a na koncu sam sie wywala przed policjantem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...