Skocz do zawartości

Moto Weteran Bazar Łódź 13-14.05


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ten weekend odbędzie się MWB w Łodzi.

Ktoś sie wybiera?

Ja będę, można mnie poznać po Kawie :D

 

Bajzel odbywa sie na stadionie "START" przy ulicy św Teresy, obok CPNu (orlenu) i salonu motocyklowego PROFI przy al. Włokniarzy.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedę.

 

Może umówmy się gdzieś np. w sobotę o 13 przy głownym wejściu ?

 

o 13 to już powoli się graty zbieraja do domu.

 

ja mam miec stoisko (piaskowe boisko 95/96) więc jak coś to mnie znajdziecie po motocyklu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ja jeszcze nie wiem, czy pojade, choc na 99% nie :|.

Nawet nie wiedzialem, ze to juz teraz ;).

 

Dlatego prosba:

Czy ktos, kto tam bedzie moglby porozgladac sie za ladniutkim (oryginalnym) tylnym kierunkowskazem do GSa500 :D?

Of korz w przypadku, gdyby sie cosik znalazlo, to oddalbym kase za zakup i przesylke...

 

Enylej, gdyby sie dobra dusza znalazla, to bede wdzieczny :D.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram się w sobotę - Ktoś z Wawki wybiera się?

 

Cześć

 

Twoja propozycja aktualna, czy może wybierasz się na moto? Bo jeżeli jedziesz katamaranem i masz jeszcze jakies wolne miejsce siedzące to z chęcią bym się z Wami zabrał (oczywiście partycypuje w kosztach - wacha, browarek i inne takie...).

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10zł za 2 dni, 8 za jeden – cena chyba od zawsze taka sama :D

Parking hmm, no tu jest gorzej konserwy ustawiają się dookoła obiektu przy drodze -bardzo trudno znaleźć miejsce blisko wejścia. Dla motocykli przygotowano 2 małe parkingi (jeden przy kasach i po drugiej stronie wejścia – nie wiem czy się przypadkiem nie wycwanili i nie zdzierają za to kasy teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram się w sobotę - Ktoś z Wawki wybiera się?

 

Cześć

 

Twoja propozycja aktualna, czy może wybierasz się na moto? Bo jeżeli jedziesz katamaranem i masz jeszcze jakies wolne miejsce siedzące to z chęcią bym się z Wami zabrał (oczywiście partycypuje w kosztach - wacha, browarek i inne takie...).

 

PZDR

 

OK, więc możemy pojechać bryczką. Więc mam dwa jeszcze miejsca (Skodzina jest zarejestrowana na cztery osoby), więc jak ktoś się z nami chce załapać, zapraszam. Koszty paliwa jakoś się rozłoży.

 

Proponuję z Bemowa o 8-ej wyjechać, coby przed 11-ta na miejscu być. W razie czego proszę o info na priwa.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...