Skocz do zawartości

23.04 - Rozpoczęcie w Warszawie


embe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie Wy na ten Kebab pojechaliście' date=' wydawało mi sie ze jedziecie z nami ,.....[/quote']

 

My tez tak myslelismy :? ...

 

a tutaj fotki z bemowa z mojej perspektywy ;) .

Tylko tyle, gdyz reszte utrwalilem na filmie.

http://www.sztyber.host.sk/bemowo2005/galeria1.html

(w razie problemow skupiujcie adres do przegladarki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzis była to moja pierwsza tego typu impreza (debiut ;)) Bylo swietnie, fajny klimat, wspaniali ludzie. Oby częściej takie wypady były organizowane. Pozdrowienia dla calej ekipy którą poznałem na Stegnach i reszty których jeszcze nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mam rozumieć, że nie zgadzasz się, żebym Twoje zdjęcia zapisał na swoim dysku? Po kliknięciu "zapisz element..." pojawia mi się zachęcające do korzystania z galerii "nie kradnij!!!". Zgadzasz się jedynie na oglądanie, dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mam rozumieć' date=' że nie zgadzasz się, żebym Twoje zdjęcia zapisał na swoim dysku? Po kliknięciu "zapisz element..." pojawia mi się zachęcające do korzystania z galerii "nie kradnij!!!". Zgadzasz się jedynie na oglądanie, dobrze rozumiem?[/quote']

 

Nie ja jestem odpowiedzialny za strone, postaram się coś z tym zrobić żeby można było zapisywać te zdjecia normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na Bemowo dobiłem się dopiero dziś po południu (wcześniej byłem w trasie poza Warszawą) - chyba jedynym plusem był brak ścisku towarzyszącego zazwyczaj tego typu imprezom, w hali wystawowej mogłem bez problemu przysiąść się do dowolnego motocykla na dowolnie długo, udało mi się spokojnie odbyć sesję zdjęciową. Ludzi (i motocykli) na płycie jeszcze trochę było, spotkałem nawet jednego znajomka.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bemowie jak co roku standard. Uczestniczyliśmy w paradzie jak najbardziej! Sympatyczna atmosfera, uśmiechnięte mordki i pogoda jak na zawołanie! ;)

Ale wieczorna impreza w 2oo była rewelacyjna! Chociaż na początku klimat był jak na stypie, za to później rozkręciła się jak należy!!!

Pozdrowienia dla wszystkich! W szczegóności dla Pabla i Pana Starszego! Adasiu, była rewelka!!!!!! :P :P :) Dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...