Skocz do zawartości

TRIUMPH Speed Triple


Rekomendowane odpowiedzi

Co do rozpoczęcia sezonu to mam w planie jeszcze tego' date=' grilla, o którym pisał Palbo czuj się zaproszona nasza księżniczko? [/quote']

po pierwsze-nie należę do grona ,,księżniczek" :buttrock:

a na grilla chętnie wpadnę :flesje: tylko proszę o jakieś dokładniejsze informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wracając do tematu....Gdyby wpadła mi jakas kasa extra to kolejnym moim motocyklem został by na 99% Triumph ale Daytona 955i lub (jak bym był jeszcze bogatszy) nowy Sprint ST 1050

Trypla ogladałem dokładnie jak bylismy w Łęczycy (kto jescze pamięta)

Sama konstrukcja wtedy zrobiła na mnie wrażenie, natomiast wyglad ......no cóż....no comment.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wracając do tematu....Gdyby wpadła mi jakas kasa extra to kolejnym moim motocyklem   został by na 99% Triumph ale  Daytona 955i lub  (jak bym był jeszcze bogatszy) nowy Sprint ST 1050

Trypla ogladałem dokładnie jak bylismy w Łęczycy (kto jescze pamięta)

Sama konstrukcja wtedy zrobiła na mnie wrażenie, natomiast wyglad ......no cóż....no comment.

 

No ten trypel to naprawdę robił wrażenie a jaki miał piękny gang na karbonowym wydechu był to model 2002 a czy widziałeś Trypla Marlewa ma taki zaj..bisty kolor zielony kameleon jest to, co prawda starszy model, ale kolor jest niepowtarzalny moim zdaniem brakuje mu tylko sportowego wydechu, bo dopiero wtedy Trypel gada jak rasowy Street .Chyba ,że coś się zmieniło ????????????????????

Marlew zapodaj jakieś fotki trypla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

....brakuje mu tylko sportowego wydechu, bo dopiero wtedy Trypel gada jak rasowy Street .Chyba ,że coś się zmieniło ????????????????????

Marlew zapodaj jakieś fotki trypla

 

Na razie dalej gada jak męczony kocur :) ale wszystko po kolei trzeba mieć w życiu jakieś priorytety a moim jest teraz:

-owiewka do trypla - bo niestety o ile do 190 R6 z Pablem nie miała szans to później za bardzo wiało.... :buttrock:

- siodełko dla pasażera :P;):P no bo.... się może przydać ;)

Startuje właśnie na ebayu na te 2 rzeczy i może sie uda to bedzie OK

No i czekam aż mi go ktos wyreguluje wreszcie...

 

Fotki bym dał jak bym mial - niewiele jest rzeczy których tak nie lubię robić jak zdjęć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki bym dał jak bym mial - niewiele jest rzeczy których tak nie lubię robić jak zdjęć :buttrock:

 

Oj Marlew, Marlew..... to nie łaska powiedzieć że chcesz fotki? Przecież jak wracam z pracy moge podskoczyc ze sprzetem i 'sfocimy" Twoje ma;eństwo ;)

 

z drugiej jednak strony.....przeciez masz chyba jeszcze swój mini aparacik cyfrowy?

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki bym dał jak bym mial - niewiele jest rzeczy których tak nie lubię robić jak zdjęć :)

 

Oj Marlew, Marlew..... to nie łaska powiedzieć że chcesz fotki? Przecież jak wracam z pracy moge podskoczyc ze sprzetem i 'sfocimy" Twoje ma;eństwo :(

 

z drugiej jednak strony.....przeciez masz chyba jeszcze swój mini aparacik cyfrowy?

 

To co ja mam Ci przypominać że jak codziennie wracasz to jedziesz 200 m ode mnie? :lol: :lol: :lol:

Adres znasz a ja jeszcze nikogo z domu nie wyrzuciłem :buttrock:

Grzesiek Ty się nawet nie zastanawiaj tylko zajezdzaj nawet bez aparatu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie tylko że jak juz do Ciebie zajadę to bym  chciał przetestować Trypla. I co Pan na to :?:  :)  

 

....się lepiej zastanów bo będe pierwszym którego z domu wyrzucisz  :mrgreen:

 

Zostawisz w zastaw Bogusię i ZR7S i mozesz jechać... spoko nawet jak się cos stanie to marudzic nie będę :buttrock::);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...