Skocz do zawartości

TRIUMPH Speed Triple


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie ... czas na "niejapońca"

Czy to znaczy, że XX będzie do wzięcia? Co prawda jak zwykle kasy brak, ale kto wie...... Jakby co to daj mi Jacek znać na PW. Może akurat coś się zmieni.... na VFR-kę też nie miałem kasy :buttrock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do trypla to zasadniczym plusem takiej maszyny pomijając oczywiście wartości jezdne to to' date=' że lecą na niego laski jak wściekłe[/quote']

 

???????? tu się z Tobą nie zgadzam...... Na mnie trypl nie robi niestety wrażenia 8O

 

Dopiero to odkryłem :idea:

 

jak to nie robi wrażenia? chyba jednak trochę robi - skoro zaglądnęłaś do tematu o takiej nazwie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

albo tak nie robi wrażenia ale pociąga :buttrock:

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhyhyhyhyhyhy

to looknij na zdjęcia w temacie o CBR 1000 Fireblade. Może mam jakieś szanse:D

 

Szansa jest zawsze :buttrock: Ale mam nadzieję, że nie chcesz dostać szansy, patrząc tylko przez pryzmat maszyny??? :flesje: hehehehe Wiesz, ważny jest człowiek a nie sprzęt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chciałbyś' date=' żeby mnie pociągał??? :flesje: heheehh :buttrock: ...

hehehehe Wiesz, ważny jest człowiek a nie sprzęt.....

[/quote']

 

Pewnie że bym chciał.... ;)

 

ważny jest człowiek z niezłym sprzętem :) :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że bym chciał....

 

ważny jest człowiek z niezłym sprzętem

to użyj jakiegoś argumentu' date=' żeby mnie pociągał :buttrock: :flesje: ;)[/quote']

 

Ja się tam chwalić nie lubię :oops:

musiałabyś sama zobaczyć i ocenić... :lol: :lol: :lol:

 

ale uwaga - blizszy kontakt grozi utratą zdolności logicznego myslenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra' date=' nie ma sprawy. to kiedy? :buttrock:

 

ale uwaga - blizszy kontakt grozi utratą zdolności logicznego myslenia

 

a to mi już chyba nie grozi :flesje:

 

kiedy zechcesz byle nie w ten weekend...

 

tylko... zapomniałem dodać - mam trypla jednoosobowego :cry: :cry: :cry: i mozesz tylko popatrzeć :cry:

 

i co teraz ?!? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marelw - a moze zaprosimu ADU na grial - i przetestuje wszystkie sprzety pokoleji - albo nawet naraz :buttrock:

 

ten grial jakby ktos nie wiedział to grill :flesje::);)

i faktycznie byłaby szansa wytestowania wszystkich sprzętów dość dogłębnie...

łaj not?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajaki robi wrażenie bo wiesz mam sporą stajnię jak się określisz to mogę zabrać cię jako plecaczek

 

a co polecasz??? :) zawsze można się dostosować. Nie jestem wybredna :buttrock: Ale jeśli właśnie chodzi o trypla' date=' to po pierwsze nie podoba mi się on wizualnie, a po drugie-nie ,,czuje" tej maszyny. Przepraszam za tę opinię wszystkich posiadaczy trypla.

A jeśli chodzi o gusta......VFRka750, cebra1000RR Fireblade, 929RR, SV-ka, ZZR, Daytona, GSXR750.... Można by tak wymieniać w nieskończoność, ale prawda jest taka, że praca silnika każdego motocykla jest niesamowita!!! Coś pięknego! To rzuca chyba każdego na kolana.

 

Pozdrawiam serdecznie :flesje:

 

P.S. Panie Starszy, jeśli dobrze pójdzie, to może spotkamy się na rozpoczęciu sezonu na Bemowie ;)[/quote']

Co do rozpoczęcia sezonu to mam w planie jeszcze tego, grilla, o którym pisał Palbo czuj się zaproszona nasza księżniczko? :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...