Skocz do zawartości

poszukiwana pasażerka? :)


adu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:( dla kuby i kogoś o pseudo Gonia... naprawde jak na 13 lat kuba wykazał sie sprytem i zdolnoscią kojażenia faktów jeszcez raz :D ...

A co do plecaków... hmmm.. mam nakładke ale jak by co... :P Motylek lecimy do bielawy ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę zbędnej oliwy. Kto chce? Nikt...? To wszyscy dostaną.

 

Szanowny Pan Kuba podszył się pod siostrę - oukej. Gonia spiesząc z pomocą wyprostowała sytuację - też oukej. Jednego jednak nie rozumiem...

 

Rocia' date=' swoja droga, kostki i te inne, to ja Cie dzisiaj widzialam jak jechalas Belgradzka i nie mow ze to nie Ty, bo Twoja kurtka

To jak z kostka ok, to Adu i ja sie zglaszamy

Uwazajcie na Nia, bo my mamy kolege, od ktorego Ona co roku motocykl zabiera na sezon [/quote']

 

Skoro Gonia karciła "kłamczuszka" Kubę, dlaczego uczestniczyła w tej farsie? Kto to w końcu pisał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym w ogóle ta dyskusja!

A padło tylko pytanie czy ktos nie wezmie adu jako plecaczek!

Faktem jest ze adu moglaby sie nam w koncu przedstawic na foteczce

i wtedy by sie okazało ilu chetnych sie znajdzie!

 

Dzięki Dual! :( Ale tak swoją drogą, to mądrala jesteś, co do tej fotki :D Ale nie będę tutaj wszystkim zdradzać dlaczego heheheheh :P

Może jak pojawię się w 2oo któregoś pięknego dnia, to dopiero się wszystkim przedstawię i zobaczymy reakcję zgromadzonych. Co o tym sądzisz Dualku? heheh :P

 

pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... a faceci pozostaną facetami i nawet jak im się wszystko dokładnie wyjaśni' date=' to nadal niczego nie zrozumieją :? :lol: :D Nie ma to jednak jak kobieca intuicja od samego początku :mrgreen:

[/quote']

 

Wybacz, Aguś, żeśmy tacy niekumaci i trzeba nam wszystko tłumaczyć łopatologicznie, co i tak nie daje gwarancji skumania tematu przez nas. :(

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz' date=' Aguś, żeśmy tacy niekumaci i trzeba nam wszystko tłumaczyć łopatologicznie, co i tak nie daje gwarancji skumania tematu przez nas. :([/quote']

 

 

Już dawno sobie odpuściłem temat pt: "Zrozumieć Kobiety", nie warto sobie tym zawracać szanownej d...

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
A co Adu dalej szukasz ty profesjonalny plecaczku????????/

 

 

jakieś małe opóźnienie w reakcji zauważyłam u Ciebie panie A :P hehehehe

A co? chciałbyś żebym szukała? :) ;) ;)

 

Profesjonalny plecaczek? Jakieś umotywowanie tej tezy poproszę :( hehehe :P Żartowałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...