Skocz do zawartości

poszukiwana pasażerka? :)


adu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pablo2x napisał:

Asia - proponuje konflikt z nowa koleżanka rozwiązac standardowo -walka w kisielu  

 

widze ze nie lubisz konkurencji  

 

Aśka napisała

a Ty znowu zaczynasz?jak tak dalej będziesz nalegał to w końcu Ciebie w tym kisielu pobiję  

 

A ja też uważam tak samo jak Pablo, że nie lubisz konkurencji :(

Mam tylko nadzieję że konkurencja jest realna a nie "Milko podobna" ... Dlatego konfrontacja w 2oo jest ciekawym pomysłem... Nie przepuściłbym walki dziewczyn ... :mrgreen: A jeszcze będzie Runda z Aggia... Ach... bajer :mrgreen: Więc jak "Nowicjuszki" się nie pokażą w piątek w 2oo to proponuję walkę rostrzygnąć walkowerem (czy jak się to tam piszę...) na korzyść "Starych" forumowiczek :mrgreen: Co Wy na to :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo2x napisał:

Asia - proponuje konflikt z nowa koleżanka rozwiązac standardowo -walka w kisielu  

 

widze ze nie lubisz konkurencji  

 

Aśka napisała

a Ty znowu zaczynasz?jak tak dalej będziesz nalegał to w końcu Ciebie w tym kisielu pobiję  

 

A ja też uważam tak samo jak Pablo, że nie lubisz konkurencji :(

dlatego Engelsie lepiej pilnuj swojej dziewczyny,bo chyba niedługo przyjdzie pora,żeby pozbyc sie konkurencji :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam obydwie łymyn a w szczególności Agnieszkę, która dzielnie stawia czoła w obronie forum - za co jestem jej wdzięczny :D  

 

Ktoś w końcu musi bronić honoru forum, a przede wszystkim godności Forumowiczek, inaczej ludzie gotowi wrzucić je wszystkie do jednego worka i przypiąć blaszaną (plastikową :?: :( :twisted: ) etykietkę.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę jednak, że Gonia stanowi jakoby sumienie Roci. Myliłem się. Ciało i dusza... Zupełnie jakby jedna osoba podzielona na dwie części... Doktor Dżekyl i Myster Hajd. Doktor Rocia i Mysys Gonia.

 

pees: odnośnie postu Greedo'a...czy to jest "to" co myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Refleksji nie napisze, ale nakrece siostre, zeby w piatek do 2oo poszla lac sie kislem :(

Gredoo, Rocia kazala mi napisac, ze bardzo Cie przeprasza, ale nie wiedziala, ze sie z Toba umowila, ale Cie widziala i przeprasza.

I ja tez mam przeprosic, no to przepraszam, nie zeby z serca, czy cus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czyli to rodzinne porachunki. Lepiej nie wchodzić w drogę, jeszcze dostaniemy latającymi naczyniami, resztkami jedzenia, wałkiem. Pozdrowienia dla Kuby, któremu udało się poruszyć forum. Chciałem przedstawić Wam moje dwie koleżanki szukjące woziciela. W obliczu ostanich wydarzeń podaruję sobie tę przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Refleksji nie napisze, ale nakrece siostre, zeby w piatek do 2oo poszla lac sie kislem :(

Gredoo, Rocia kazala mi napisac, ze bardzo Cie przeprasza, ale nie wiedziala, ze sie z Toba umowila, ale Cie widziala i przeprasza.  

I ja tez mam przeprosic, no to przepraszam, nie zeby z serca, czy cus :D

Cholera a myslalem ze ty sie tam pojawisz. No nic, po drodze mialem na szczescie

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że temat zboczył zupełnie z prawidłowego toru..... :D

ludzie opanujcie się!!!! po co to całe przekrzykiwanie się??? Co chcecie tym udowodnić czy osiągnąć? każdy najeżdża na siebie wzajemnie i chyba niepotrzebnie.... chyba, że lubicie taką zabawę, to ok

 

pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...