Skocz do zawartości

poszukiwana pasażerka? :)


adu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

trochę chyba nietypowy temat ;) ale czy ktos nie chciałby mieć tzw. plecaka? sprawa jest taka, że jestem zapaloną motocyklistką, uwielbiającą ryzyko i wszelkiego rodzaju extreme. Już mnie poprostu zżera, jak widzę te wszystkie ryczące maszynki.

Niestety w ostatnim czasie życie potoczyło się tak a nie inaczej i zostałam sama na lodzie, a jak by nie było mój ,,pajacyk" wisi sobie samotnie w szafie..... ;)

pozdrawiam

 

iguana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co jak pokaze zdjecie?

Albo paszczur i nikt nie bedzie zainteresowany,

Albo sliczna i bedziecie ja wozic ;) Ona bedzie Was walic po kasku, co nieatpliwie jest wkurzajace, albo jak bedziecie skrecac, to Ona odchylac sie bedzie w druga strone (dla mnie to ma znaczenie, bo waze 45kg i jak mam na plecach 80kg....)

Wracajac do walenia kaskiem, nie zdarzycie Jej poznac, a juz Was zacznie wkurzac :P To okropne ;)

Teraz warto dodac, że ja też chciałam, żeby mnie ktoś powoził ;)

Zrezygnowałam ;) Po przemyśleniach

Pozdrawiam.

P.S Ale jak ktos jest chetny ;)

Hehe Buziak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba Rocia dokładnie nie przeczytałaś mojego posta. Już mam trochę doświadczenia. Jeżdżę od dzieciaka na motorze i wiem jakie powinno być zachowanie, czego nie robić, a co robić. Muszę Cię niestety zmartwić, ale mam to już wszystko we krwi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha!

No lepiej zeby to nie bylo twoje zdjecie adu!

U mnie czasem jest wolna miejscowka, a jestem z Piaseczna!

Ale faktycznie czasem chce czlowiek uniknąć zbyt dużego balastu! :twisted: ;)

No ale spoko, zawsze mozna obadać jak sprzęt to zniesie...hyhyhy

 

Pozdrawiam

Dual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Adu, jak jestes obeznana i masz to we krwi, to na pewno wiesz, jak beznadziejnie jest jezdzic z plecakiem ;)

A swoja droga, opowiem Wam cos.

Kiedys stalam na drodze i bylam w kasku, (tutaj nalezy dodac i podkreslic, ze jezdzilam wtedy suzuki gtx600) podbila do mnie blachara, myslac, ze jestem mezczyzna, zapewne z jej marzen, gadka szmatka, zebym ja podwiozla, ze jak to ona lubi motocykle, ze ble ble ble, powietrze i te sprawy, sciagam kask, mowie ok, ale jak sie okazalo ze jestem dziewczynka, to jej sie odechcialo jezdzic ;)

To nie ma nic wspolnego z Toba Adu, tak tylko pisze, bo mi sie przypomnialo, a jak kostka mi wyzdrowieje, to wezme Cie na plecy, o ile za duzo nie wazysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...