Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

wuitam. Panowie mam problem. Prosze sprawcie zebym mogl wkoncu sobie pojezdzic na moim pierwszysm enduro. Do szczescia jest mi potrzebny tlumik do dt125 lc do 87 roku oraz kosz sprzeglowy. Prosze jak cos macie lub znajdziecie dajcie znac. Chcialbym do was dolaczyc wkocu tak normalnie a nie tylko przez posty:D

http://moto.allegro.pl/item159705096_czesc...5_125r_95r.html Gadaj z tym gościem ;] na przyszłość najpierw samemu poszukaj

 

 

Litrus a filtr powietrza sprawdzałeś ?? ?? dopływ paliwa ?? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item159705096_czesc...5_125r_95r.html Gadaj z tym gościem ;] na przyszłość najpierw samemu poszukaj

Litrus a filtr powietrza sprawdzałeś ?? ?? dopływ paliwa ?? ??

 

tak ale tu jest to do dt z 95 roku czy jakos tak a ja potrzebuje czesci do roku 87. Pozdrawiam

 

 

 

 

i jeszcze jedno pytanie czy chlodnica do dt musi bycx od 125 czy moze byc od 50?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item159705096_czesc...5_125r_95r.html Gadaj z tym gościem ;] na przyszłość najpierw samemu poszukaj

Litrus a filtr powietrza sprawdzałeś ?? ?? dopływ paliwa ?? ??

filtr dobry jest ... doplyw paliwa ... hmm wiadomo ze za malo

bo tylko na ssaniu potrafi rano zapalic, a jak juz zapali, to potem caly czas tylko lekko tyknac trzeba i gada bez ssania ani niczego

 

aha a chlodnica lepiej zeby byla od 125 bo od 50 jest za mala i moze sie grzac motorek ... a wydech to nie musi byc tylko z 87r

Edit:

Zle przeczytalem

Edytowane przez Litrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema mam takie pytanko co zrobic gdy przewod od cewki mi sie wyrwał czy moge go zastąpic takim zwykłym od komarka. jak go wkrenicc bo pozsotałosć zostały w cewce czy juz będzie inaczej prąd przepływał jaki olej do przedniego zawieszenia ?? gdzie moge dostac simeringi do przednich amorów ?? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemak mam problem bo niemoge znalesc tyle tego ejst na forum jak docierac Dt 125 ?? wiem moze to bylo ale niepamietam thx z gory

nie katować jej tak z 500km i od razu po złożeniu lepiej niech dzień dwa sobie na wolnych obrotah popytka ;]

 

tak ale tu jest to do dt z 95 roku czy jakos tak a ja potrzebuje czesci do roku 87. Pozdrawiam

a nie podejdzie ?? ?? ??

i jeszcze jedno pytanie czy chlodnica do dt musi bycx od 125 czy moze byc od 50?
a od innej dt 125 nie koniecznie z tego roku nie da rady ?? ?? ??
gdzie moge dostac simeringi do przednich amorów ??

zimmeringi kupisz wkażdym rolniczym badz sklepie z zimmeringami podajesz tylko wymiary a olej najlepiej jakiś 15w badz cos takiego ale jaki to się nie oriętuje

Cze mam pytanie ile kosztuje tylna zębatka do DT80 i czy podpasuje od yamahy RD80? Proszę o szybka odpowiedź. POZDRO

 

patrz www.sklep.larsson.com.pl moze by tak wcześniej samemu poszukac ?? ?? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem u siebie zimmering ze strony sprzegla, i teraz jak udało mi sie odpalić to nie miał wolnych obrotów i po całkowitym puszczeniu gazu trzymał sie na 5tys. r/min czy ten zimmering co założyłem jest już jebniety czy trzeba gaźnik wyregulować???

Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...