Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

na allegro sa po 50 zł

60pln. Tak widziałem, ale mam dziwne podejrzenia, że po prostu koleś sam je robi... Jeśli ktoś coś o tych okleinach wie... Byłbym wdzięczny za info ;)

 

http://www.allegro.pl/item160552062_yamaha...i_caly_kpl.html

Mowa o tym ?

Edytowane przez Baklazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak robi je sam i szczerze sa marne .Ogólnie nie polecam zakupów u tego goscia bo jest z niego przekret i nie ma szans na reklamacje kupowalem u niego okleiny kiedys mowilem prosilem o to zeby na boczkach zrobil numer 21 przyslal biale chyba po 3 telefonach zgodzil sie ze dosle numerki do tej pory nie ma . Kolega kupil ostatnio do KDX dostal od niego dwie lewe tez nie ma szans na reklamacje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak robi je sam i szczerze sa marne .Ogólnie nie polecam zakupów u tego goscia bo jest z niego przekret i nie ma szans na reklamacje kupowalem u niego okleiny kiedys mowilem prosilem o to zeby na boczkach zrobil numer 21 przyslal biale chyba po 3 telefonach zgodzil sie ze dosle numerki do tej pory nie ma . Kolega kupil ostatnio do KDX dostal od niego dwie lewe tez nie ma szans na reklamacje ...

No dzięki bardzo, czyli nie kupie u niego.

A ktoś mógłby jeszcze doradzić, gdzie można kupić okleinę do DT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie dzisiaj wscieklem, oddalem cylinder do szlifu, nakazalem zrobic 0.02 luzu a zrobili 0,05 :| tlok lata jak zyd po sklepie. zrobilismy jazde w zakladzie i chociaż nie wzieli za to pieniedzy, ale mysle ze po okresie docierania tlok bedzie do wyrzucenia. a specjalista rzekł: ja zawsze taki luz robie w komarkach zeby sie nie zatarł i jest dobrze. na pal z nimi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!!! Juz dawno tu niebylem:/ Jakies dwa tyg temu zrobiłem maszyne:D I nawet chodzi.hehe Ale długo to nie trwało,bo kopka niechodzi;/ Poszła tulejka. Niewiecie moze z czego moge taka dopasowac?? Czy musze dotoczyc?? Po remoncie silnika zrobiłem moze z 15km;/ Ale na konkretnej mieszance:D Niedosc ze z dozownika jest 1:50 to jeszcze wlałem do baku paliwo tez 1:50 . Az ciezko pali,tyle ma oleju.Hehe Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!!! Juz dawno tu niebylem:/ Jakies dwa tyg temu zrobiłem maszyne:D I nawet chodzi.hehe Ale długo to nie trwało,bo kopka niechodzi;/ Poszła tulejka. Niewiecie moze z czego moge taka dopasowac?? Czy musze dotoczyc?? Po remoncie silnika zrobiłem moze z 15km;/ Ale na konkretnej mieszance:D Niedosc ze z dozownika jest 1:50 to jeszcze wlałem do baku paliwo tez 1:50 . Az ciezko pali,tyle ma oleju.Hehe Pozdr.

 

Moze zamiast paliwa lej olej :( Po co tyle tego syfu lejesz?? Myslisz ze jak bedzie wiecej oleju to sie bedzie mniej nagrzewal i bedziesz mogl katowac godzinami?? Skomentuj to sobie sam. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej dodatkowo olej po frytkach lej moze sie nie zatrze :(

 

wiecie moze czy jak wloze gaznik wiekszy to czy bede musial zmieniac kruciec bo w dt 80 jest taka sama srednica krucca co gardzieli wiec nie weim czy jak wloze wiekszy gaznik to nie bedzie sie "gryzło"

Edytowane przez kolo98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę w najbliższym czasie założyc tłumik sportowy do swego dt, lecz nie wiem tak naprawde jaki mam model. Wiem tylko, że jest z 2001 roku i jest to dt 125 ale nie wiem czy jest to DTR czy DT 125 LC. W związku z tym mam pytanie czym różni się model DTR 125 od DT 125 LC ?

 

Z góry dzięki!!!

Edytowane przez guzik1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej dodatkowo olej po frytkach lej moze sie nie zatrze :biggrin:

 

wiecie moze czy jak wloze gaznik wiekszy to czy bede musial zmieniac kruciec bo w dt 80 jest taka sama srednica krucca co gardzieli wiec nie weim czy jak wloze wiekszy gaznik to nie bedzie sie "gryzło"

 

Naturalnie musisz zmienić tę gume czyli kruciec bo nie wejdzie ci gaźnik wiekszy(zależy o ile jest większy)

od oryginlnego a po pełnym wyregulowaniu wszystko powinno być ok. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie musisz zmienić tę gume czyli kruciec bo nie wejdzie ci gaźnik wiekszy(zależy o ile jest większy)

od oryginlnego a po pełnym wyregulowaniu wszystko powinno być ok. :biggrin:

Tylko skad wziac wiekszy kruciec (chodzi mi o to co laczy gaznik z cylindrem nie z airboxem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...