Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Połamała mi się klamka od sprzegła, a w zasadzie cała ta dźwigienka, na razie związałem drutem i jakoś jeżcze, ale musze kupić nową i zastanawiam sie czy wystarczy kupić jakąś zwykłą od komarka albo czegoś podobnego, czy musi być orginalna, a może lepiej zainwestować w jakąś od jakiegoś wyczyna żeby była mocniejsza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie się znajduje czujnik temperatury w dt 125??

witam bart90:) tak czujnik jest w głowicy. Mam do ciebie pytanie. Tez mam dt 125 lc z 87 roku ale mam ja rozebrana na drobny mak. Powiedz mi z ktrego tym asz roku swoja?

 

witamm Kupoie tlumik do dt 125 na lewa strone:) gg: 2452304

jak ktos ma to prosze nie ch sie odezwie. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ma ktoś może schemat kostki podwyższającej do tylniego amora DT 80? Szukałem na wcześniejszych stronach, ale nic nie znalazłem...

 

Pzdr.

ja to ci odradzam podnoszenie kostką pownieaż jak podniesiesz tył to po nie długim czasie zedrze ci się

ślizg łańcucha, a potem łańcuch bedzie pruł wahacz,chyba ze założysz większa zebatke to moze wtedy nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie musisz zmienić tę gume czyli kruciec bo nie wejdzie ci gaźnik wiekszy(zależy o ile jest większy)

od oryginlnego a po pełnym wyregulowaniu wszystko powinno być ok. :icon_mrgreen:

ale mi nie chodzi o gume tylko o ten kruciec ktory laczy gaznik z cylkiembo on ma taka sama srednice co gaznik oryginal wiec jak wstawie wiekszy to moga byc jakies zawirowania albo co.

 

Witam! Ma ktoś może schemat kostki podwyższającej do tylniego amora DT 80? Szukałem na wcześniejszych stronach, ale nic nie znalazłem...

 

Pzdr.

http://www.tomy.webd.pl/yamaha_enduro/DT125.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wie ktoś co sie dzieje z motorem jak po zagrzaniu przy ok 5500 tys obr zaczyna przerywac i

szkubać, a gaźnik już wyczyściłem??

Co jest tego przyczyną??

 

Zmien swiece i sprawdz jak chodzi bo ja mialem podobnie tylko mi moto szarpal i gasl. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam bart90:) tak czujnik jest w głowicy. Mam do ciebie pytanie. Tez mam dt 125 lc z 87 roku ale mam ja rozebrana na drobny mak. Powiedz mi z ktrego tym asz roku swoja?

 

witamm Kupoie tlumik do dt 125 na lewa strone:) gg: 2452304

jak ktos ma to prosze nie ch sie odezwie. pozdro

 

 

SIema ja mam swoją z 96 roku, :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

 

nie wiecie czy membrany w dt125r powinny ciężko wchodzic, tzn przy wkładaniu o coś mi się opiera,ale wchodzą. próbowałem na dwie strony to włożyć. Bo wiem, że w dt 80 membranki wchodzą lekko. tutaj sie troszke zdzwiwiłem.

 

pozdro600

Edytowane przez djsolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko!!! :) Przeszukałem całe to forum i nic nie znalazłem na temat tulejki od kopki ;) i mam takie pytanko do tych którzy to juz robili: Z czego dopasowywaliscie tulejke do tej zebatki pomiedzy wałkiem kopki a koszem sprzegłowym?? Poniewaz ta zebatka chodzi jak ta stara k**** i chyba troszke wyrobiło mi oske/wałek na której ona sie znajduje. :cool:

 

 

Pomózcie!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...