Skocz do zawartości

Yamaha Dt porady i czesci


Rekomendowane odpowiedzi

enduroguy wes sie odzywaj normalnie a nie walisz głupie teksty np :'Nie ciesz mordy' lub 'A Ty idz sie wysr*j bo o tym, sadzac po nicku' . :) wszystkich rozumów niepozjadałes forum chyba jest poto aby odpowiadac na posty a nie do pyskowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy wes sie odzywaj normalnie a nie walisz głupie teksty np :'Nie ciesz mordy' lub 'A Ty idz sie wysr*j bo o tym' date=' sadzac po nicku' . wszystkich rozumów niepozjadałes[/quote']

Jak mnie kupa obraza to mnie to denerwuje. ja sobie wale teksty takie ktore uwazam za stosowne i odpowiadam grzecznie jak ktos grzecznie pisze co i jak.

 

Btw postow qpy nie trawie w 80% bo wiekszosc to po prostu OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka że sie wtrącam ale musze coś powiedzieć. Enduroguy zna sie bdb na mechanice (wystarczy poczytać jego posty). Qpa nie obrażaj sie jeśli ktoś napisze Ci tekst w stylu np. sraj sie (wybrałeś sobie bardzo ładny nick).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra spokojnie :)

więc bezpiecznika nie mam ,ślepy chyba nie jestem więc bym go zauważył.I tak jak mówie było kombinowane z elektryką.Mam więc prośbę o fotkę tego bezpiecznika i przedewszystkim .Jaki to bezpiecznik.Akumulator jest posuty,ale widzę ,że w Larssonie już za 35zł jest tak więc luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie reaguje tylko denerwuje mnie ze co on kur*a nie powie to ma być święte a jak zrobi błąd to się bluzga i zaraz go bronicie ze to ja czy ktoś inny naskakuje

Ty zaczales na mnie najezdzac glabie takze teraz nie przekrecaj. W Dt80 ktora ja widzialem nie bylo bezpiecznika na kablu od aku jak i w wielu innych motocyklach

 

gówno o niej wiesz

Za to Ty o gownie wiesz wiele.

 

Ja wiem o Dt80 tyle ile mi potrzeba' date=' natomiast sadze ze Ty nie widziales innych sprzetow typu enduro poza Yamaha (pomijam juz fakt ze na jej temat tez malo wiesz).

 

dobra spokojnie

więc bezpiecznika nie mam ,ślepy chyba nie jestem więc bym go zauważył.I tak jak mówie było kombinowane z elektryką.Mam więc prośbę o fotkę tego bezpiecznika i przedewszystkim .Jaki to bezpiecznik.Akumulator jest posuty,ale widzę ,że w Larssonie już za 35zł jest tak więc luz.

I co zatkało qpe? Janek jezeli bezpiecznika nie masz to to napewno nie jest powodem braku elektryki (wtedy wszystko jest spiete jakby na krotko). Ja bym Ci go radzil zalozyc gdyz w razie jakiejkolwiek awarii (zwarcia) mozesz sie pozegnac z instalacja a tak to przepala bezpiecznik i nic wiecej. Kupuj akumulator i smigaj spokojnie!

BTW dzieki panowie za obrone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko dotytczace dt 50 r dzisiaj zauwazylem ze na dolnej polce sa pekniecia w zdluz otorow na sroby od czego to sie wzielo i czy to grozne? aha i jak ktos by mogl powiedziec jak odblokowac to cudo wydech mam czysty ale pozostaje modul ale jak tu juz ktos powiedzial na biegu 4-5 nie wkreca sie podobna rzecz zauwazylem u siebie na 3 biegu jade 40km/h a na 5 50km/h wiec cos jest do dupy pomocy

 

 

i jeszcze jedno co sie bardziej oplaca pierw kupic gaznik 24 czy cylinder 70ccm jak cylinder to jaki ten" http://www.sklep.mieloch.pl/product_info.p...7e7a63bea513595 " czy ten Cylinder tuningowy Yamaha DT 50 powietrze - cylinder nicasil + tłok kpl 45,00 mm (pojemność 63 cm3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym caly problem ze chcialem kupic 80 nawet juz mialem upatrzona ale nie mam transportu i nie mam najmniejszej mozliwosci zeby taki transport zorganizowac wiec pozostaja ogloszenia z wawy a tych brak wiec kupilem 50 tak wiec zostaje mi tuning nadal slucham propozycji:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...